קורס עיסוי שוודי

לימודי עיסוי שבדי

קורס עיסוי שוודי
העיסוי השבדי הינו אחד מסוגי העיסויים הנפוצים ביותר בעולם. שיטת עיסוי זו מתבססת על טכניקות מגע שונות (ליטוף, עיסוי עמוק, חיכוך, לחיצה, רטט והקשות קצביות) ועושה שימוש בשמנים ריחניים, במטרה לתרום ולשפר את זרימת הדם והלימפה, לזרז תהליכים מטבוליים, לעורר הנאה ורוגע ולתרום לבריאותו של המטופל.

העיסוי השבדי יכול לכלול תנועות איטיות, כמו גם תנועות חזקות ונחושות (ואת כל המשרע ביניהן), בהתאם למטרות הטיפול ולהחלטות המטפל. הביקוש הרב למעסים מוסמכים בשיטה זו הוביל מספר מוסדות לימוד איכותיים להציע קורסים להכשרת מעסים מקצועיים ומיומנים, אשר יוכלו להשתלב בשלל העבודות ולספק מענה לקהל הרב המבקש טיפול זה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי העיסוי השוודי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

עיסוי שוודי הינו עיסוי עדין לרקמות ולשרירים המתבצע באמצעות שמנים. קורס עיסוי שוודי מלמד כיצד לשחרר מתחים מגופו של המטופל על ידי טכניקות מגע שונות, תוך מתן דגש על הקשר בין גוף ונפש וזרימת האנרגיה בגוף. באמצעות עיסוי שבדי ניתן לסייע ולקהל על מגוון רחב של בעיות פיזיות ורפואיות, באמצעות המרצת מחזור הדם ושחרור שרירים ואיברים מתוחים.

כמו כן, בדומה לכל עיסוי אחר, גם לימודי עיסוי שוודי מקנים כלים מתקדמים לשם הרגעה של הנפש ושחרור מלחצים ומתחים רגשיים. הלימודים בקורס העיסוי השבדי יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למעסה האיכותי בשיטה זו, כך שתוכלו להשתלב בקלות בשלל העבודות בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיסוי שבדי פתוחים בפני הקהל הרחב ומיועדים עבור כל המעוניינים לרכוש מיומנויות מתקדמות בתחום העיסוי ולהתמחות בסוג עיסוי נפוץ זה. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים בתחומי הרפואה המשלימה השונים, ובייחוד למטפלים במגע, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי חיוני ומבוקש זה.

תנאי קבלה

בדרך כלל אין כל תנאי קבלה ללימודי עיסוי שוודי, אולם חלק מהקורסים בתחום מיועדים למעסים מוסמכים בלבד, הבקיאים באחת משיטות העיסוי האחרות (דוגמת עיסוי איורוודי או עיסוי רפואי וכו'), ומעוניינים להתמחות בסוג עיסוי זה. כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד בתחום מקבלים ללימודים בקורס רק בוגרי 12 שנות לימוד, אשר עוברים בהצלחה את הריאיון האישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

לימודי עיסוי שוודי נמשכים, בדרך כלל, חודשים ספורים (בין שלושה לשישה חודשים), וכוללים בסביבות ה 225 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מתעניינים בלימודי העיסוי השבדי, וודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד בתחום מציעים מסלולי לימוד ייחודיים, המתאימים במיוחד לאנשים עובדים ולסטודנטים, והכוללים מפגשים בשעות אחר הצהריים והערב, ולא בשעות הבוקר העמוסות.

אם ברצונכם לקבל מידע מדויק על משכו ומתכונת הלימודים של קורס זה במכללה מסוימת, אתם מוזמנים להשאיר פרטיכם בדף זה, ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם עם כל התשובות.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס עיסוי השוודי משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף, לבין התנסות מעשית נרחבת, הכוללת תרגול רב של כל הנושאים הנלמדים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית קורסי העיסוי השוודי: אנטומיה, פיזיולוגיה, מבוא לעיסוי הוליסטי, חשיבות המגע, עיסוי חלקי הגוף השונים, עמידה נכונה של המעסה, תשאול רפואי, אתיקה מקצועית, מתיחות, הרכבת טיפול לגוף שלם, פתולוגיה, טכניקות בסיסיות וטכניקות מתקדמות בעיסוי שוודי, עיצוב הסביבה הטיפולית, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

כמו כן, חלק מהקורסים בתחום אף מקנים לסטודנטים כלים ומיומנויות לשיווק עצמי וניהול עסק עצמאי, ומתאימים במיוחד למעוניינים לעבוד כעצמאיים בתחום.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מעסה מוסמך בעיסוי שוודי" (או תעודה מקבילה עם שם שונה במקצת), מטעם המוסד בו השלים את לימודיו.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להשתלב בעולם הטיפולים במגע ולרכוש לעצמכם מקצוע מבוקש ורווחי – קורס העיסוי השבדי מיועד עבורכם. קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות, הדרושים למעסה המקצועי בשיטת עיסוי פופולארית ונפוצה זו, כך שתוכלו להשתלב בקלות ומהירות בשלל העבודות בתחום, ולתרום רבות לשיפור ההרגשה ואיכות החיים של לקוחותיכם.
איפה אפשר ללמוד קורס עיסוי שוודי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיסוי שוודי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?