קורס רייקי

לימודים מלאי אנרגיה

קורס רייקי
הרייקי (מיפנית - ריי – רוח, תודעה אלוהית, קי – אנרגיית החיים) הינה שיטת טיפול הוליסטית, אשר נולדה ביפן בתחילת המאה ה-20, אך שורשיה עתיקים הם מאד. השיטה מבוססת על ניתוב והעברה של האנרגיה המרפאת ביקום דרך המטפל אל המטופל, במטרה לסייע לריפוי של שלל בעיות פיזיות, רוחניות ונפשיות.  

טיפול זה מתבצע, בדרך כלל, באמצעות הנחת ידי המטפל על גוף המטופל (או קצת מעל גופו), ואף יכול להתבצע מרחוק, ללא כל מגע בין המטפל והמטופל. למעשה, באמצעות הנחת הידיים מאפשר המטפל לאנרגיה המרפאת של הקיום לזרום ולחדור אל המטופל, ולרפא אותו מכל המעיק עליו. על מנת לטפל ברייקי נדרש ללמוד את טכניקות הטיפול השונות בתחום, ואף לעבור חניכה, בה "נפתח" התלמיד לקבלת האנרגיות. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס רייקי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי רייקי מיועדים עבור כל המעוניינים להכיר שיטה טיפולית ייחודית זו לעומקה – בין אם לצורך התפתחות והעשרה אישית ויכולת להשתמש בשיטה לטיפול עצמי בהם ובקרוביהם, ובין אם לצורך השתלבות בשלל העבודות בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בענפיה השונים של הרפואה המשלימה (ובייחוד לעוסקים בתחומי הריפוי האנרגטי – כהילרים, לדוגמא) המעוניינים להוסיף לארגז הכלים הטיפולי שלהם כלי ייחודי ורב עוצמה נוסף.

תנאי קבלה

ברוב רובם של המכללות בתחום, הלימודים מיועדים לקהל הרחב ולכן אין כל תנאי קבלה. חלק ממוסדות הלימוד דורשים מהמועמדים לעבור ראיון אישי, טרם הקבלה לקורס, במטרה לבדוק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום. כמו כן, הקבלה לקורסים מתקדמים ברייקי (רייקי 2 ורייקי 3) מיועדת, כמובן, למי שהשלימו את קורסי הבסיס בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס רייקי משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס ודרגת ההכשרה הניתנת בו. בדרך כלל כולל כל שלב הכשרה בתחום בין 5 ל-10 מפגשים, כך שהכשרה לדרגת רייקי 3 (הדרגה הגבוהה והמתקדמת ביותר) כוללת בין 15 ל-30 מפגשים, ונמשכת, בדרך כלל, חודשים ספורים בלבד. בדרך כלל ניתן ללמוד כל רמה בנפרד, או ללמוד את כל הרמות בקורס רציף אחד.

כמו כן, ודאי תשמחו לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד המציעים לימודי רייקי מציעים קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים (לפעמים במקום ולפעמים בנוסף לקורסי הבוקר) כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בנוחות בלימודי תחום מרתק זה.

נושאי לימוד

קורס רייקי כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, ומשלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק, לבין שלל התנסויות ותרגולים חווייתיים של הליכי הטיפול השונים. כל רמת לימוד כוללת נושאי לימוד שונים.

בין נושאי הלימוד בקורס רייקי 1 – מבוא לרייקי, ההיסטוריה של הרייקי, עקרונות השיטה, ערוצי אנרגיה, חניכה לביצוע טיפול, עקרונות טיפול, טכניקות טיפול בסיסיות בעצמי ובאחרים, ועוד.

בין נושאי הלימוד בקורס רייקי 2 – סמלי הרייקי, מדיטציית סמלי הרייקי, קבלת יכולות אנרגטיות גבוהות, ביצוע טיפל מרחוק, ועוד.

בין נושאי הלימוד בקורס רייקי 3 -יכולות מתקדמות בטיפול, הכשרה להוראה, ועוד.

תעודה

בוגרי הקורס, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודה מטעם המוסד המלמד. פעמים רבות מוכרת תעודת הסיום על ידי ארגון הרייקי הישראלי, או ארגונים רלוונטיים אחרים. כל שלב מזכה את בוגריו בתעודה שונה, כאשר מסיימי לימודי השלב השלישי (רייקי 3) זכאים לקבל את תעודת ה"מאסטר רייקי" היוקרתית והמבוקשת, ולהשתלב לא רק בעבודה טיפולית בתחום, אלא אף בהוראתו.  

סיכום

לסיכום, אם תמיד הרגשתם כי מפעמת יכולת אנרגטית אשר אינכם יכולים להסביר, אם אתם מאמינים כי ניתן לתעל את האנרגיה הסובבת אותנו לצורך טיפול במגוון בעיות, ואם ברצונכם לרכוש כלי טיפולי עדין אך עוצמתי, בו תוכלו להשתמש על מנת לטפל בעצמכם ובאחרים, ולסייע בריפוי של מגוון בעיות נרחב – לימודי הרייקי מיועדים עבורכם.

לימודים אלו לא רק יקנו לכם את היכולת לטפל בשיטה, אלא אף יכשירו אתכם להוראתה ולהסמכה של דורות חדשים של מטפלים ברייקי, אם תבחרו ללמוד את לימודי הרייקי עד דרגת ההסמכה העליונה – מאסטר רייקי. אז בואו ליהנות מלימודי רפואה משלימה מרתקים וייחודיים, אשר יקנו לכם יכולת להשתלב בשלל עבודות מרתקות ויתרמו רבות להתפתחותכם, העצמתכם וצמיחתכם האישית – בואו ללמוד בקורס רייקי.
איפה אפשר ללמוד קורס רייקי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רייקי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?