קורס סו ג'וק

שיטת טיפול קוריאנית מרתקת

קורס סו ג'וק
הסו ג'וק (מקוריאנית: סו – יד, ג'וק – רגל) היא שיטת טיפול חדישה יחסית מתחום הרפואה המשלימה, אשר פותחה בשנות ה-70- על ידי הפרופסור הקוריאני פארק ג'י וו, ומאז היא הולכת וכובשת את העולם בסערה. שיטה ייחודית זו משלבת בין עקרונות מהרפואה הסינית והקוריאנית העתיקה, לבין ידע רפואי מדעי מתקדם.

סו-ג'וק מתבסס על ההנחה כי כפות הידיים והרגליים מייצגות, למעשה, את הגוף כולו, ועל כן ניתן לטפל במגוון בעיות נרחב באמצעות דיקור, ולחיצות של אזורים מסוימים בכף היד או הרגל, כמו גם בעזרת שימוש בצבעים ושיטות נוספות. שיטה זו הינה נוחה לשימוש ובטוחה למדי, כך שניתן לטפל לא רק באחרים, אלא כל אחד יכול אף לטפל בעצמו! בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי הסו ג'וק.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הסו ג'וק הינה שיטת טיפול קוריאנית, המשלבת דיקור, מגנטים, שימוש בצבעים ושלל כלים נוספים, על מנת לטפל במגוון בעיות ומחלות. שיטה יעילה ועוצמתית זו זוכה להצלחה הולכת וגדלה, ויש אף המאמינים כי זו הולכת להיות רפואת העתיד, שכן היא יעילה, קלה (יחסית) לביצוע, בטוחה ומתאימה לכל קהל יעד.

קהל יעד

לימודי סו-ג'וק מיועדים לכל אחת ואחד – שכן לימודי שיטה טיפולית ייחודית זו אינם מצריכים ידע או ניסיון קודם בטיפול או ברפואה משלימה, וכל אחד יכול ללמוד לטפל בשיטה מרתקת זו, המתאימה גם לטיפול עצמי. הלימודים מתאימים, אם כן, הן למעוניינים בהעשרה אישית מרתקת, על מנת לטפל בעצמם ובקרוביהם, והן למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום, ולטפל בלקוחות בשיטה זו, הזוכה להצלחה רבה בעת האחרונה.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים בתחומי הרפואה המשלימה (כגון מטפלים בדיקור סיני או מטפלים באיורוודה, לדוגמא) המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם בכלי רב עוצמה ויעיל זה.

תנאי קבלה

מרבית המכללות ומוסדות הלימוד אינם מציבים כל תנאי קבלה ללימודי סו ג'וק – והציבור הרחב מוזמן לבוא ליהנות מהלימודים. יחד עם זאת, חלק קטן ממוסדות הלימודים דורשים מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, ולעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס סו ג'וק משתה בהתאם להסמכה הניתנת בסופם ורמת ההכשרה לה זוכים הבוגרים: קיימים בתחום קורסים קצרים להעשרה אישית, המקנים לתלמידים היכרות בסיסית עם נפלאות השיטה, ואף מכשירים אותם לטיפול בסיסי בעצמם ובקרוביהם, אך אינם מהווים הכשרה מקצועית להשתלבות בעבודה בתחום. קורסים אלו נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים.

קורסים להכשרת מטפלים מוסמכים בסו ג'וק נמשכים, בדרך כלל, כשנת לימודים אחת, קורסים להכשרת מטפלים בכירים – כשנתיים, וקורסים להכשרת מטפלים מומחים – כשלוש שנים.

כדאי לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים מרתקים אלו בשעות והזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי סו ג'וק כוללים מגוון נרחב של נושאים מרתקים, כמו גם שלל התנסויות מעשיות חווייתיות. חלק ממוסדות הלימוד אף מציעים לתלמידים התנסות פרקטית בקליניקה, כך שכבר במהלך הלימודים זוכים התלמידים לצבור ניסיון מעשי בעבודה בתחום.

בין הנושאים הנלמדים במרבית קורסי סו ג'וק: היסטוריה של הסו ג'וק, פילוסופיה של הסו ג'וק, רפואה מערבית, היכרות עם כף היד וכף הרגל והמערכות הגופניות המשתקפות בהם, היכרות עם כלי העבודה השונים, מרידיאנים וצ'אקרות בכף הרגל והיד, מערכות אנרגטיות, גישות אבחון, פתולוגיות רב מערכתיות, נקודות אנרגטיות, שימוש בזרעים ומגנטים, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הלימודים, העומדים בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודה מטעם המוסד המלמד, ולעיתים גם בהכרתם של מוסדות וארגונים רלוונטיים – כאיגוד הסו ג'וק הישראלי, לדוגמא.

לאחר שנת לימודים אחת יהיו זכאים התלמידים לתעודת "מטפל סו ג'וק מוסמך", אשר כבר עימה ניתן להתחיל לעבוד בתחום. לאחר שנתיים – יזכו הבוגרים לתעודת "מטפל סו ג'וק בכיר", ולאחר כשלוש שנים – "מטפל סו ג'וק מומחה", המהווה את דרגת ההכשרה המתקדמת ביותר בתחום.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם בלימודים מרתקים של שיטה טיפולית ייחודית וחדישה, הכובשת את העולם בסערה, ומאפשרת טיפול יעיל, מהיר ועוצמתי למגוון נרחב של בעיות – לימודי סו ג'וק מיועדים עבורכם.

לימודים אלו יכשירו אתכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לטפל בשלל קהלי יעד ואוכלוסיות, כמו גם בכלים לטיפול עצמי. אז בואו להכיר לעומק את סודות רפואת העתיד – בואו ללמוד בקורס סו ג'וק.
איפה אפשר ללמוד קורס סו ג'וק?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס סו ג'וק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?