קורס עיסוי

לימודי מסאז' בשיטות שונות

קורס עיסוי
עיסוי, או בשמו המוכר יותר – מסאז', אינו רק חוויה נעימה, מרגיעה ומשחררת, אלא כלי טיפולי לכל דבר ועניין, היכול לתרום רבות להקלה ופתרון של שלל בעיות. קיימות שיטות עיסוי רבות מאד – החל מעיסוי איורוודי וכלה בעיסוי לנשים בהיריון, אך כולן מתבססות למעשה, על טיפול במגע -  לחיצות, מתיחות, חיכוכים, שפשופים וכו' , אשר כל אחד מהם נעשה לשם השגתן של מטרות שונות ובהתאם לתלונות או הרצונות של המטופל או הלקוח.

אז אם גם אתם מעוניינים ללמוד את כל סודות הטיפול במגע – ולדעת להעניק טיפולי עיסוי מפנקים – התורמים לבריאות הגופנית והנפשית – הגעתם למקום הנכון. בואו לקרוא מידע רב על לימודי עיסוי במכללות המובילות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

לימודי העיסוי כוללים מגוון עשיר של מסלולי לימוד שונים, ולצד קורס העיסוי הבסיסי (הנקרא, לפעמים, קורס הכשרת מעסים, קורס מסאז', קורס הכשרת מטפלים בעיסוי וכי"וב), ניתן למצוא גם קורסים מתקדמים וייחודיים, המתמקדים באחת משיטות העיסוי, כגון – קורס עיסוי רפואי, קורס עיסוי שבדי, קורס עיסוי באבנים חמות, קורס עיסוי אירווודי, קורס עיסוי תאילנדי, קורס עיסוי נשים הרות, קורס עיסוי ספורטאים ועוד.

קהל יעד

לימודי העיסוי מיועדים לכל המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית בתחום מרתק ורחב זה, בין אם לצורך השתלבות בשלל העבודות הרווחיות בתחום, ובין אם לצורך העשרה אישית שתכשיר אותם לטפל בחבריהם ובני משפחתם. בייחוד מתאימים הלימודים למטפלים מענפיה השונים של הרפואה המשלימה, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם ולמשוך קהלי יעד חדשים רבים.

דרישות קבלה

תנאי הקבלה לקורסי העיסוי השונים משתנים בהתאם לאופי ההכשרה ומטרתו של הקורס: בעוד למרבית הקורסים הבסיסיים בתחום אין כלל דרישות קבלה (אם כי, לעיתים, נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 לימוד ולעבור ריאיון אישי), הקבלה לקורסים מתקדמים בתחום דורשת ידע וניסיון בעיסוי (או בתחום קרוב אחר) או השלמה של לימודים בקורס בסיסי בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורסי העיסוי השונים משתנה, כמובן, בהתאם לאופיו, מטרתו והיקפו של הקורס הספציפי, ועל כן מומלץ לברר מול יועצי הלימודים שלנו את אורכו המדויק של הקורס בו אתם מתעניינים.

על אף ההבדלים הניכרים באורכם של קורסי העיסוי השונים, כדאי לדעת כי, בדרך כלל, לימודי העיסוי הם מקיפים ומעמיקים, ועל כן הם נמשכים בין חצי שנה לשנה (ולעיתים אף יותר), וכוללים בין 200 ל – 500 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, אם אתם מתעניינים בלימודי עיסוי, ודאי תשמחו לדעת כי מוסדות לימוד רבים בתחום מציעים קורסים הנערכים בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודי הכשרה מרתקים אלו.

נושאי לימוד

לימודי העיסוי משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ובין התנסות מעשית עשירה, בה תזכו הן לבצע עיסויים על חבריכם לכיתה, והן לקבל עיסויים מפנקים בתמורה. כמו כן, בחלק מהקורסים אף זוכים התלמידים להשתתף בהתנסות קלינית בתחום, ולצבור ניסיון מעשי כמטפלים כבר במהלך הלימודים.

הנושאים הנלמדים בקורסי העיסוי משתנים בין הקורסים השונים בתחום (אין דין הנושאים הנלמדים בקורס עיסוי שוודי כדין הנושאים הנלמדים בקורס עיסוי נשים הרות, לדוגמא), אולם, בדרך כלל, כוללים הלימודים בקורסים הבסיסיים בתחום את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, טכניקות עיסוי בסיסיות ומתקדמות, היכרות עם סוגי העיסויים השונים, התאמת העיסוי למטופל ולבעיה, טכניקות הרפיה והירגעות, אתיקה מקצועית, יחסי מטפל – מטופל, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הלימודים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לקבל תעודת הסמכה כמעסים מטעם המוסד המלמד. בוגרי קורסים המתמחים בסוג עיסוי מסוים (עיסוי רפואי, עיסוי ספורטאים) יהיו זכאים, כמובן, לתעודה הרלוונטית. תעודות ההסמכה היוקרתיות המוענקות בסיום הלימודים מאפשרות לבוגרים להשתלב בשלל מקומות עבודה מבוקשים בתחום – כשכירים או כעצמאיים.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם לקבל הכשרה איכותית באחד התחומים המוכרים, המהנים והמבוקשים ביותר של הרפואה המשלימה – לימודי העיסוי מיועדים עבורכם. לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות להם תזדקקו על מנת להשתלב בשלל העבודות בתחום.

כמו כן, תוכלו לבחור ללמוד בקורס עיסוי העולה בקנה אחד עם תחומי העניין שלכם – אם הרפואה ההודית מושכת את לבכם – תוכלו להירשם לקורס עיסוי אירוודי, ואם  אתם מעוניינים לעבוד עם ספורטאים – קורס עיסוי ספורטאים מיועד בדיוק עבורכם. אז בואו ליהנות מלימודים חווייתיים ומרתקים – בואו ללמוד בקורס עיסוי.
איפה אפשר ללמוד קורס עיסוי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיסוי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?