קורס אסטרולוגיה

ללמוד לקרוא בכוכבים

קורס אסטרולוגיה
אסטרולוגיה (תורת הכוכבים) היא מערכת האמונות הטוענת כי קיימים קשרים והשפעות בין תופעות אסטרונומיות שונות (מיקום הכוכבים, לדוגמא) לבין אירועים ומאורעות בחיי האנושות ובחיי אנשים פרטיים. האמונה באסטרולוגיה נטועה עמוק בשורשיהן של תרבויות רבות, ואף בימינו זוכה האסטרולוגיה לפופולאריות רבה, ורבים אינם מסיימים את יומם ללא עיון בתחזית האסטרולוגית המעודכנת בעיתון (או באינטרנט), ואינם עוברים יותר משלושה דייטים עד שעולה השאלה "אז איזה מזל אתה?".

אז אם גם אתם נמנים עם אלו אשר נמשכים כבחבלי קסם לתחום מרתק ומופלא זה – הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות אפשרויות הלימוד השונות בקורס אסטרולוגיה במכללות המובילות לרפואה משלימה ומיסטיקה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

האסטרולוגיה, אשר צמחה, ככל הנראה, אי שם בתרבויות המזרח הקדום לפני כ-5000 שנה, עודנה חיה ובועטת, ואנשים רבים, גם אם לא יודו בפה מלא על אמונתם בה, מוצאים עצמם מעיינים מידי יום או מידי סופ"ש בתחזית האסטרולוגית העדכנית. האסטרולוגיה, בדומה לכירולוגיה, מאפשרת, לפי טענות חסידיה, לא רק לחזות את העתיד, אלא גם ללמוד על תכונותיו, אישיותו ומאפייניו של האדם על פי ניתוח מפת הכוכבים ברגע לידתו (בהתחשב גם במקום לידתו, כמובן).

קהל יעד

לימודי אסטרולוגיה מיועדים, בראש ובראשונה, לחובבי מיסטיקה ועידן חדש (ניו אייג') המעוניינים להכיר לעומק ולגלות את הסודות הכמוסים של תחום מרתק זה – בין אם לצורך העשרה אישית מרתקת, בין אם לצורך השתלבות בעבודה בייעוץ אסטרולוגי וכתיבת מפות ותחזיות אסטרולוגיות.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומים השונים של עולם הרפואה המשלימה והמיסטיקה, ובייחוד למי אשר עוסקים בקבלה, תקשור, קריאה בקלפי טארוט, הילינג ותחומים דומים אחרים.

תנאי קבלה

רובם המוחלט של המכללות ומוסדות הלימוד בתחום אינם מציבים כל תנאי קבלה לקורס, והקהל הרחב מוזמן להצטרף ללימודים המרתקים. בחלק מהמוסדות מתקיימים ראיונות אישיים טרם הקבלה לקורס, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אסטרולוגיה משתנה בהתאם למטרתו של הקורס וההכשרה וההסמכות הניתנות בו. על כן, לצד סדנאות חווייתיות קצרות, הכוללות מפגשים אחדים, מתקיימים גם קורסים מעמיקים ומקיפים יותר, הנמשכים חודשים ספורים.

אם אתם מתעניינים בלימודי האסטרולוגיה, ודאי תשמחו לדעת כי מוסדות לימוד רבים בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד – בשעות הבוקר, בשעות הערב ואחר הצהריים, בימי שישי בבוקר, ולעיתים אפילו קורסים בהתאמה אישית – בהם נקבעת מערכת הלימודים בתיאום עם הנרשמים, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות בלימודים מרתקים ומעשירים אלו.

נושאי לימוד

קורס אסטרולוגיה כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, ולעיתים אף זוכים התלמידים להתנסות מעשית במהלך לימודיהם, בה הם לומדים לבנות ולנתח מפות אסטרולוגיות.

לימודי אסטרולוגיה כוללים, בדרך כלל, את נושאי הלימוד הבאים: מבוא לאסטרולוגיה, ההיסטוריה של האסטרולוגיה, יסודות באסטרונומיה, קריאת מפת הכוכבים ומפת לידה, האסטרולוגיה ביהדות ובדתות אחרות, שיטות חיזוי, העמקת ניתוח אישיות, הפלנטות, הבתים, הזוויות, אסטרולוגיה מדינית ורפואית, אתיקה מקצועית, בניית מפה אסטרולוגית, היכרות מעמיקה עם 12 המזלות, קריאת מפות לידה ומפות כוכבים, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימודים מרתקים.

תעודה

בוגרי הלימודים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם הדבר הראשון שאתם קוראים בעיתון הוא מדור האסטרולוגיה, אם אתם חשים משיכה לתחומי המיסטיקה והניו אייג', ואתם מעוניינים להכיר מקרוב את עולמה המופלא האסטרולוגיה – הן לצורך חיזוי העתיד והן לצורך ניתוח אישיותי על פי מפת הלידה – לימודי האסטרולוגיה מיועדים עבורכם. לימודים מרתקים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, ויכירו לכם את כל הסודות של עולם מרתק זה.
איפה אפשר ללמוד קורס אסטרולוגיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אסטרולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?