קורס נומרולוגיה

לימודי תורת האותיות והמספרים

קורס נומרולוגיה
הנומרולוגיה היא שיטת אבחון, ייעוץ וטיפול, המאמינה כי למספרים השונים המייצגים את חיי האדם (תאריך הלידה, המספרים המרכיבים את השם) קיימת משמעות מיסטית, כך שניתן לגלות מאפיינים מסוימים על האדם, לגלות את כוחותיו ויכולותיו,  אופיו ותכונותיו דרך הניתוח הנומרולוגי של תאריך לידתו, למשל, וכך שניתן לשנות את גורלו של אדם, על ידי שינוי שמו, לדוגמא.

תורת הנומרולוגיה קנתה לה מעריצים רבים במהלך השנים האחרונות, ורבים פונים לייעוץ נומרולוגי במטרה להבין את עצמם ואף במטרה לדעת באיזו שבילים לצעוד. אם אתם מתעניינים בלימודי נומרולוגיה - בין אם להעשרתכם האישית ובין אם לצרכי השתלבות בעבודה בתחום, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס נומרולוגיה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

רבות מתרבויות האדם הקדומות והעתיקות הבחינו בכוחם המאגי והמיסטי של המספרים – הקבלה היהודית, הוודות ההינדיות, הסינים העתיקים, ואף חכמי יוון ופילוסופיה (ובראשם פיתגורס) ייחסו כולם משמעות רבה למספרים, ולעיתים אף ראו במספרים את דרך המלך לתקשור עם אספקטים אלוהיים. האמונה כי המספרים הם הרבה מעבר לייצוג מתמטי מלווה אותנו עד היום, ורבים פונים לייעוץ נומרולוגי על מנת שיעזור להם להחליט את ההחלטות הנכונות עבורם.

חשוב לציין כי בניית מפה נומרולוגית הינה עניים מורכב ומסובך, ועל כן דרושים שלל כלים, כמו גם ידע מקיף ונרחב, על מנת לעסוק בייעוץ נומרולוגי. על כן, אם ברצונכם להשתלב בעבודה המרתקת של ייעוץ ואבחון נומרולוגי, יהיה עליכם, ראשית כל, להירשם לקורס נומרולוגיה, המוצע על ידי שלל מוסדות לימוד מובילים, וללמוד את כל רזי וסודות המקצוע.

קורס נומרולוגיה ילמד אתכם כיצד לבנות וכיצד לקרוא את המפה הנומרולוגית של האדם היושב לפניכם, ועל ידי כך לייעץ לו ולכוון אותו בשינויים הרצויים לו. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי נומרולוגיה – הגעתם למקום הנכון – בעמוד זה תוכלו לקרוא שלל מידע ופרטים על לימודי התחום, ואף תוכלו ליצור קשר עם מוסדות הלימוד המובילים המציעים קורסים בנושא.

קהל יעד

הלימודים בקורס נומרולוגיה מיועדים לכל המעוניינים להכיר מקרוב תחום מרתק זה – בין אם לצורך העשרה אישית ורצון לחוות התפתחות אישית, ובין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום, בייעוץ והכוונה נומרולוגית לאחרים. במיוחד מתאימים הלימודים לכל הנמשכים לתחומי הניו אייג' והמיסטיקה, ולמאמינים בכוחם של המספרים.

אם אתם מתעניינים בלימודי נומרולוגיה, ייתכן כי תמצאו עניין גם בלימודי אסטרולוגיה, קורס קריאה בקלפי טארוט ומגוון קורסים נוספים מעולמות המיסטיקה והרפואה המשלימה.

תנאי קבלה

ברוב המכללות אין תנאי קבלה לקורסי הבסיס בנומרולוגיה, אולם בחלק מהמוסדות נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה הבודק את התאמתם ללימודים. קורסים מתקדמים בנומרולוגיה מיועדים למי אשר נושאים היכרות מסוימת עם התחום, או למי שסיימו את אחד מקורסי הבסיס בו.

משך לימודים

משך לימודי נומרולוגיה משתנה בהתאם לעומקו ומטרתו של הקורס. בדרך כלל הלימודים בין 15 ל-30 מפגשים, אולם קיימים גם קורסים ממוקדים וקצרים יותר, בני מפגשים ספורים.

רבים ממוסדות הלימוד המציעים קורסי נומרולוגיה מקיימים מסלולי לימוד נוחים, המתאימים לסטודנטים ואנשים עובדים, וכוללים לימודים בשעות הערב ואחר הצהריים. על מנת לברר את אורכו ומתכונתו המדויקים של הקורס הספציפי בו אתם מתעניינים, מומלץ ליצור קשר עם מוסד הלימודים המבוקש.

נושאי לימוד

קורס נומרולוגיה כולל, בדרך כלל, את נושאי הלימוד הבאים: כוח האותיות ופירושן, נוסחאות הנומרולוגיה, שמות האדם והסובבים אותו, המישורים, הצלב הנומרולוגי, המטריצה הנומרולוגית, הרמוניה בין תאריך הלידה והשם, האותיות ומשמעותן הבריאותית, תאריך הלידה העברי והלועזי, מפת התקופות, דומיננטיות מספרית, משמעות השנה האישית, התאמה זוגית, ייעוץ מקצועי, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הקורס, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים לימודים מרתקים, בהם תגלו את כוחם המיסטי של מספרים, ואף תוכלו לייעץ לאחרים בעזרת שימוש בפלאי הנומרולוגיה – לימודים אלו מיועדים עבורכם. קורס הנומרולוגיה יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות על מנת להשתלב בהצלחה בתחום עיסוק מרתק זה, כך שתוכלו לעסוק הן בפן האבחוני, הן בפן הייעוצי- טיפולי של שיטה זו.
איפה אפשר ללמוד קורס נומרולוגיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס נומרולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?