סדנת שיחרור כעסים ומתחים

ללמוד להירגע

סדנת שיחרור כעסים ומתחים

המציאות היומיומית בה אנו חיים מייצרת עימותים יומיומיים - עם הבוס ועם הלקוחות, עם שותפינו לחיים ועם הילדים, ואפילו - עם עצמנו. כעסים, לחצים ומתחים- רעלים רגשיים הממלאים אותנו, פוגעים בנו בצורה שאיננו מודעים לה וגובים את המחיר בדמותם של לילות ללא שינה, כאבי ראש וגב ותסכול וקצרים בתקשורת הבין אישית, הגורמים למצב רוח עגום ותחושת חוסר אונים המלווים אותנו כצל.

הפתרון מגיע בדמותה של סדנת שחרור כעסים ומתחים - סדנא ייחודית המסייעת לאדם לשחרר ולהשתחרר, להגיע לשקט הפנימי המיוחל וזאת תוך חווית חוויה מעצימה ושונה. בואו לקרוא אודות סדנא ייחודית ומעצימה זו.

 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם מרגישים כי חייכם מלאי לחצים ודאגות, כי המתח בו אתם שרויים מדיר שינה מעיניכם, כי כעס פוגם במערכות היחסים שלכם עם הסביבה, וכי כאבי הראש או הגב התוקפים אתכם תכופות אינם נובעים ממקור אורגני כלשהו – כנראה שאתם זקוקים למעט שלווה, שקט פנימי ושחרור מהתעוקות השונות המכבידות על חייכם.

בסדנת שחרור מכעסים ומתחים תוכלו להשיג במהירות וקלות מטרות אלו, ולהשיל מעליכם את כל אותם רגשות שליליים, הפוגמים בהנאת החיים.

סדנת שחרור כעסים ומתחים מלמדת את המשתתפים באופן הדרגתי מהיסוד את טכניקות הפורקן הרגשי המבוקר: החל מהוצאת קולות מהבטן, ניעור הגוף, תנועה וריקוד מדיטטיבי, צחוק, צעקות ושגעון עד למצב של קתרזיס. הטכניקות הנלמדות בסדנא הינן טכניקות נרכשות העוזרות לגילוי החסמים ולשחרורם. הסדנא הינה מעשית בעיקרה, ולפיכך ניתן לחזור עליה ככל שיידרש על מנת להגיע למצב של פורקן רגשי ושקט פנימי.

קהל יעד

סדנת שחרור ממתחים וכעסים וקורסים בנושא זה מיועדים עבור כל מי שמעוניין בחוויה נעימה, מעשירה ומעצימה אשר תלמד אותו כיצד להגיע לאיזון, שלווה ומצב של שקט פנימי. משתתפי הקורס יקבלו שלל כלים ומיומנויות אשר ילוו אותם לאורך זמן, ושאותם יוכלו ליישם בכל תחומי חייהם. על כן, הלימודים מיועדים, למעשה, לכל מי שחי בעולם המודרני, וסובל מתסכולים ואכזבות, המובילים לכעסים ומתחים ולחצים.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ייתכן כי תמצאו עניין גם בלימודי מדיטציה, לימודי יוגה, לימודי שיטת האיזון וקורסים נוספים - התורמים רבות לשחרור מלחצים וכעסים - והגעה למצב של שלווה ורוגע. 

תנאי קבלה

הלימודים בסדנת שחרור מכעסים ומתחים פתוחים לציבור הרחב, ואין כל תנאים מקדימים לקבלה לקורס.

משך לימודים

משך הלימודים בסדנת שחרור מכעסים ומתחים אינו ארוך כלל וכלל – ובדרך כלל כוללים הלימודים  בין שניים לחמישה מפגשים. סדנאות אלו מתקיימות במגוון מסלולי לימוד, וכל אחד יכול למצוא את המסלול הנוח והמתאים לו ביותר – לימודים בשעות הבוקר, אחר הצהריים או הערב, לימודים בימי חול או בימי שישי, ואפילו סדנאות בהן זמני המפגשים מתואמים מול המשתתפים!

תעודה

בוגרי הסדנא יהיו זכאים לתעודת גמר המעידה על השתתפותם בסדנא. התעודה מוענקת לבוגרים מטעם מוסד הלימודים בו השתתפו בסדנה.

סיכום    

החיים המודרניים הופכים את כולנו לסיר לחץ האוגר דאגות, אחריות, מתח וכעסים. אומנם זה רק טבעי לחוש את כל אותן תחושות אך חשוב ללמוד לשחרר ולפרוק אותן באופן יזום בכדי שנוכל לא רק לשמור על שפיות, אלא גם ליהנות מיפי העולם הסובב אותנו, ולנהל מערכות יחסים נעימות עם הסובבים אותנו.

מצב נפשי רעוע ומעיק לאורך זמן יתנקם בסופו של דבר בגופינו ויפגע בבריאותנו ובאיכות חיינו, ועל כן חשוב וחיוני לפרוק עצבים ומתחים לעיתים מזומנות וללמוד לעשות כן מבלי לפגוע בזולת.

סדנאות השחרור מלחץ, כעס ומתחים נותנות למשתתפים מסגרת מאורגנת להוצאת כעסים ולהגעה לשקט פנימי ומציידות אותן בשלל כלים ומיומנויות. הפעילויות בקבוצה מעצימות את החוויה, והופכת אותה לחוויה מיוחדת, משמעותית ומאד משחררת. אז בואו ליהנות ולהשיל מעל גבכם את תעוקות היומיום, כעסיו, מתחיו ולחציו - בואו ליהנות בסדנאות שחרור מכעס ומתחים.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
סדנת שיחרור כעסים ומתחים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?