קורס מדריכי אירובי

לרקוד כל הדרך לעבודה

קורס מדריכי אירובי
המחול אירובי הוא אחד מענפי ספורט הפנאי הפופולאריים ביותר, וכמעט כל מכון כושר ומתנ"ס מתהדרים בחוג אירובי. על כן קיימת דרישה מתמידה למדריכי אירובי מקצועיים ואיכותיים, שיוכלו לענות על הביקוש הרב לחוגים אלו, אשר בניגוד להרבה אופנות כושר חולפות (ספינינג, זומבה וכו') שומרים על מעמדם הבלתי מעורער.

אם גם אתם שוקלים להצטרף ללימודי הכשרת מדריכי מחול האירובי, הגעתם למקום הנכון – בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות לימודי התחום, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות המובילות המציעות קורסים להכשרת מדריכי אירובי. אז בואו להשתלב בלימודים מרתקים ומהנים, שתוך חודשים ספורים יקנו לכם יכולת להשתלב בשלל משרות רווחיות – בואו ללמוד בקורס מדריכי אירובי. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

המחול האירובי זוכה להצלחה אדירה בישראל כבר קרוב ל-40 שנה, ואין זה מפליא, שכן מדובר בפעילות גופנית איכותית במיוחד, התורמת רבות לעיצוב וחיטוב הגוף, המשפרת את סיבולת הלב – ריאה, והמלווה במוסיקה קצבית ובהנאה מרובה.

אף כי נדמה כי המחול האירובי נמצא אתנו מאז ומתמיד, הוא הומצא, למעשה, רק בשנת 1969, ורק שנים אחדות לאחר מכן, עת השחקנית המפורסמת ג'ין פונדה פתחה סטודיו משלה למחול אירובי (ואף הוציאה קלטות וידאו להדרכה), החל התחום להתפשט סביב לעולם כאש בשדה קוצים.

אז אם אתם מעוניינים בעבודה דינאמית במיוחד, אשר תשלב את אהבתכם לריקוד ומחול, לפעילות גופנית ואורח חיים בריא, ולהוראה והדרכה – יש לנו פתרון מושלם עבורכם! בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי אירובי, ותזכו להכשרה מקצועית איכותית במיוחד, שתעזור לכם להשתלב במהירות (יחסית) בשלל משרות רווחיות ומרתקות.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי אירובי מיועדים לחובבי כושר, התעמלות, ריקוד וחיטוב הגוף, המעוניינים להשתלב בעבודה כמדריכי אירובי. כן מיועדים הלימודים למעוניינים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום לצורך העשרתם האישית.
 

תנאי קבלה

המועמדים ללימודי הכשרת מדריכי אירובי נדרשים, בדרך כלל, לעמוד בדרישות הקבלה הבאות: גיל 17 ומעלה, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה ועל כשירות לעסוק בפעילות גופנית, ומעבר של ריאיון אישי הבודק את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

בחלק ניכר מהמכללות אף נדרשים המועמדים לעבור מבחן מעשי, הבודק את כישוריהם בתחום. בחלק מהמכללות לא נדרש ידע או ניסיון באירובי, ואילו במוסדות אחרים – מתקבלים רק מועמדים בעלי ניסיון.

משך לימודים

בדרך כלל נמשכים הלימודים בקורס הדרכת אירובי בין 200 ל-300 שעות אקדמיות.

מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בשעות הנוחות והמתאימות להם ביותר.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מדריכי אירובי משלבים בין הקניית מיטב הידע העיוני והתיאורטי הרלוונטי, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בתחום.

לימודי הדרכת אירובי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, תזונה, מבוא לפסיכולוגיה של הספורט, פציעות ספורט, עזרה ראשונה, אירובי רצפה, אירובי מדרגה, כוריאוגרפיה, שילוב סגנונות, בניית מערך שיעור, מתודיקה, עקרונות ניתוח תנועה ויציבה, מוסיקה באירובי, שימוש באביזרים, מתיחות, שיטות הדרכה, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס הדרכת אירובי, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת "מדריך אירובי" מטעם המוסד המלמד, תעודה המוכרת על ידי מינהל הספורט.

חשוב מאד לברר טרם ההרשמה ללימודים האם התעודה הניתנת בסיומם היא באישור מינהל הספורט, שכן, תעודה אשר אינה באישור המינהל לא תאפשר לכם להשתלב במרבית העבודות בתחום.

כל המכללות המפורסמות בעמוד זה הן בעלי מוניטין רב, תכנית הלימודים בהן עולה בקנה אחד עם דרישות חוק הספורט, והתעודה הניתנת מטעמן היא באישור מינהל הספורט.

סיכום

לסיכום, אם פעילות גופנית, התעמלות, מחול וריקוד חביבים עליכם, ואם ברצונכם להשתלב בעבודה הדרכתית מהנה במיוחד – לימודים בקורס מדריכי אירובי יכולים להיות מושלמים עבורכם!

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכישורים, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך האירובי המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בקלות ובמהירות בשלל העבודות בתחום. יתירה מכך – חלק ניכר מהמכללות מסייעות לבוגריהן בהשתלבות בעבודה מיד בסיום הלימודים!

אז בואו לשלב הנאה עם עבודה – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי אירובי.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי אירובי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי אירובי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?