קורס רכיבה

לימודים שידהירו אתכם קדימה

קורס רכיבה
הרכיבה על סוסים, אשר הולכת וצוברת פופולאריות רבה בשנים האחרונות, יכולה להיות דינאמית ופרועה, ויכולה אף להיות שלווה ומרגיעה, אך תמיד – היא מהנה במיוחד, ועל כן היא מתאימה לכל אחד והיא הולמת כל מצב רוח. אם אתם חובבי חיות וסוסים, ועל אחת כמה וכמה אם אתם חובבי רכיבה – למה שלא תשלבו את אהבתכם זו עם מקצוע רווחי, מאתגר ומרתק, בו תלוו ילדים, נוער ומבוגרים בצעדיהם הראשוניים בעולם רכיבת הסוסים?

על מנת להשתלב בעבודה ייחודית זו, יהיה עליכם להירשם ללימודים בקורס הכשרת מדריכי רכיבה, אשר יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך המקצועי והאיכותי, ויכשיר אתכם כמדריכים מוסמכים. אז אם ברצונכם בלימודים ספורטיביים ומהנים – קורס מדריכי רכיבה יכול להתאים לכם עד מאד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי הכשרת מדריכי רכיבה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הסוסים מלווים את האדם כבר אלפי שנים ולאורכה של ההיסטוריה האנושית הם נוצלו למטרות שונות, ותחבורה בראשן, כך שחשיבותם לאדם הייתה רבה במיוחד. כיום, איננו זקוקים עוד לסוסים לצורך תחבורה, אך רבים עדיין נהנים מפעילות הרכיבה, המאפשרת לנו ליהנות ממגע קרוב עם חיה אצילית ומופלאה זו, ולהרגיש, למספר רגעים, מחוברים, מעט יותר מבדרך כלל, לטבע, ואולי אף מחוברים יותר לעצמנו.

בשנים האחרונות הולכת וצוברת הרכיבה על סוסים פופולאריות רבה – ובשוק העבודה נדרשים מדריכי רכיבה אשר יוכלו להוביל את התחום בארץ. אז אם גם אתם מחפשים לימודים מסעירים, מלאי אדרנלין שיכשירו אתכם לעבודה מהנה – קורס הכשרת מדריכי רכיבה על סוסים יכול להתאים לכם עד מאד.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי רכיבה מיועדים לחובבי סוסים ולכל המעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת בתחום ייחודי זה. חלק מהקורסים בתחום מיועדים לבעלי ניסיון ברכיבה על סוסים, ואילו חלקם מיועדים לחסרי כל ניסיון, אשר נפגשים לראשונה עם חיה מופלאה זו.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי פעילות אתגרית וספורטיבית ולבעלי הכשרה כמדריכים ומאמנים בספורט, כמדריכי רכיבה על אופניים, מדריכי סנפלינג וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס מדריכי רכיבה כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: גיל 16 ומעלה, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, ומעבר מוצלח של הריאיון האישי, הנועד לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מדריכי רכיבה על סוסים משתנה, כמובן, בין הקורסים המיועדים לחסרי ניסיון ברכיבה, לבין הקורסים המיועדים לרוכבים מנוסים. בדרך כלל כוללים הלימודים בין 230 ל-350 שעות לימוד אקדמיות, כאשר הקורסים הארוכים יותר מתאימים לחסרי הניסיון ברכיבה.

נושאי לימודים

קורס הכשרת מדריכי רכיבה משלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומרתקים, לבין שלל התנסויות מעשיות חווייתיות ומעשירות ברכיבה ובהדרכה.

בדרך כלל כוללים לימודי הכשרת מדריכי רכיבה את הנושאים הבאים: ההתנהגות והפסיכולוגיה של הסוס, עקרונות בטיחות בסביבת הסוס, ישיבת הרוכב, התאמת הציוד, אילוף בסיסי, תקשורת עם הסוס, יחסי מדריך – חניך – הורה, בניית מערך שיעור, עזרה ראשונה, תזונת הסוס, מבוא לווטרינריה, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי לימודי הכשרת מדריכי רכיבה על סוסים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת "מדריך רכיבה על סוסים (לימוד)" מטעם המוסד המלמד ובאישור מנהל הספורט.

חשוב מאד לברר טרם תחילת הלימודים האם המוסד בו בחרתם מוכר ע"י מנהל הספורט, והאם הוא מוסמך להעניק תעודות הסמכת מדריכים, שכן, לא תוכלו להשתלב בעבודה בתחום ללא תעודה באישור מנהל הספורט!

כל המכללות והמוסדות המפורסמים בעמוד זה הינם איכותיים, בעלי מוניטין רב, ומורשים להעניק תעודות באישור מנהל הספורט.

אפשרויות המשך לימודים

בסיום קורס הדרכת רכיבה על סוסים יכולים הבוגרים להמשיך לקורס הכשרת מדריכי רכיבה טיפולית, ולהשתלב בעבודה החשובה בתחום זה, המסייע ותורם להתפתחותם של ילדים, נוער ומבוגרים, וזוכה בשנים האחרונות לפופולאריות הולכת וגוברת.
 

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי חיות וסוסים, ובעלי כישורי הדרכה, ואתם מחפשים לימודים מרתקים וחווייתיים במיוחד, שיכשירו אתכם לעבודה ייחודית ומהנה – קורס הכשרת מדריכי רכיבה על סוסים יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם!

קורס זה יקנה לכם את כל הכלים, הידע והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בעבודה בתחום במהירות ובהצלחה. אז בואו ליהנות מלימודים שידהירו אתכם קדימה – בואו ללמוד בקורס מדריכי רכיבה על סוסים.
איפה אפשר ללמוד קורס רכיבה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רכיבה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?