קורס מדריכי ומאמני כדורגל

לעבוד במה שאוהבים

קורס מדריכי ומאמני כדורגל
כדורגל הוא ענף הספורט הפופולארי ביותר בעולם ככלל, ובישראל בפרט. ישראלים רבים "חולים על כדורגל" ו"חיים משבת לשבת" ומנצלים כל הזדמנות כדיי להתרוצץ על המגרש ולהשתתף במשחק המלהיב. הכדורגל יכול להיות גם מקור פרנסה  לא רע בכלל, ואם אתם אוהדים "שרופים" של משחק זה ייתכן כי הגיע הזמן להפוך את התחביב למקצוע ולהירשם ללימודים בקורס הכשרת מדריכי כדורגל או לקורס הכשרת מאמני כדורגל.

קורסים אלו יזכו אתכם בהכשרה מעמיקה, מקיפה ואיכותית במיוחד, אשר תעזור לכם להשתלב בקלות ומהירות (יחסית) בשלל העבודות בתחום, וליהנות מעבודה מרתקת, מאתגרת ורווחית, בה תעזרו "להדביק" ילדים ונוער ב"חיידק" הכדורגל ותיהנו מסיפוק מקצועי רב. אז אם גם אתם מעוניינים בעבודה הסובבת סביב הכדור - קורס הכשרת מאמני ומדריכי כדורגל יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מדריך כדורגל מוסמך, בדרך כלל, להדריך קבוצות ילדים ונוער בלבד, וביכולתו להשתלב בעבודה בבתי ספר, מתנ"סים, מרכזים קהילתיים וכיו"ב, ואילו מאמן הכדורגל מוסמך לאמן את כל הגילאים והרמות, ויכול להשתלב גם בעבודות מקצועיות יותר בתחום.

למעשה, תפקיד המאמן הוא "בכיר" יותר מתפקיד המדריך, ורק לאחר שהשלמתם קורס מדריכים וצברתם קצת ניסיון בהדרכה, תוכלו להתחיל ללמוד בקורס המאמנים, ולהפוך ל"מקצועניים" אמיתיים בתחום.

תפקידים אלו כוללים אחריות רבה, ודאגה לשלומם וביטחונם של הילדים (או המבוגרים המתאמנים) ועל כן הלימודים בקורס מאמני ומדריכי כדורגל ידאגו כי תכירו לעומק לא רק את כל חוקי המשחק ומהלכיו - אלא גם יכשירו אתכם בידע חשוב באנטומיה ופיזיולוגיה, הגשת עזרה ראשונה וכו'. 

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מאמני ומדריכי כדורגל מיועדים, כמובן לחובבי המשחק (וליתר דיוק – ל"חולי" כדורגל), המעוניינים להפוך את התחביב למקצוע מרתק ומכניס.

אם אתם מתעניינים בלימודי הדרכת ואימון כדורגל, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסי הכשרת מדריכים נוספים, כגון קורס מדריכי ומאמני כדורסל או קורס מדריכי ומאמני טניס, לדוגמא.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס מדריכי כדורגל הם: גיל 16 ומעלה, אישור על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, מעבר מוצלח של מבחן עיוני ומעשי ועמידה בראיון קבלה.

תנאי הקבלה לקורס מאמני כדורגל הם: גיל 18 ומעלה, 12 שנות לימוד, אישור על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בספורט, מעבר מוצלח של מבחנים עיוניים ומעשיים ושל ראיון הקבלה, וסיום קורס מדריכי כדורגל וניסיון בהדרכה.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס מדריכי כדורגל בין 200 ל-250 שעות לימוד (כולל לימודי החלק המעשי), והלימודים בקורס מאמני הכדורגל כוללים, בדרך כלל, בין 400 ל-600 שעות לימוד (כולל הלימודים המעשיים).

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי ומאמני כדורגל כוללים הקניית ידע עיוני מעמיק ומקיף, לבין שלל התנסויות חווייתיות במשחק ספורטיבי מסעיר זה.

בין הנושאים הנלמדים, בד"כ, בקורס הכשרת מדריכי כדורגל: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, מבוא לפסיכולוגיה של הספורט, עקרונות ניתוח משחק, שלבים בפיתוח שחקן, עקרונות כלליים במשחק, טכניקה וטקטיקה, אימון ילדים ונערים, מנהיגות, חוקי המשחק, עזרה ראשונה, ועוד.

בין הנושאים הנלמדים, בד"כ, בקורס הכשרת מאמני כדורגל: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט, פציעות ספורט, פיתוח כוח, תזונת ספורטאים, תורת התנועה, אימון ילדים, אימון אישי, כושר גופני ייחודי לכדורגל, טקטיקה, תורת הענף, הכנה מנטלית, ועוד.  

תעודה

בוגרי קורס מדריכי כדורגל יהיו זכאים לתעודת מדריך (בד"כ מאפשרת התעודה עיסוק בהדרכת ילדים ונוער עד גיל 16 או 18), מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי, ובוגרי קורס מאמני כדורגל זכאים לתעודת מאמן, המאפשרת אימון לכל הרמות והגילאים.

התעודות מוענקות, כמובן, רק לבוגרים העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות מעבר מוצלח של מבחני הסיכום והשלמת ביצוע חובת הסטאז' (התמחות).

סיכום

לסיכום, אם גם אתם "מכורים" למשחק הספורטיבי הפופולארי ביותר בעולם, ומעוניינים להפוך את התחביב למקצוע רווחי, לימודים בקורס מדריכי כדורגל או בקורס מאמני כדורגל יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם.

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך/ המאמן המקצועי והאיכותי, ואף יזכו אתכם בתעודה יוקרתית (אם תבחרו ללמוד באחת מהמכללות המובילות, המפורסמות בעמוד זה) אשר מהווה יתרון אדיר בשוק העבודה בתחום. אז בואו לעשות מה שאתם אוהבים – בואו ללמוד בקורס הדרכת ואימון כדורגל.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי ומאמני כדורגל?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי ומאמני כדורגל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?