קורס שדרים וכתבי ספורט

לימודים שיגשימו לכם חלום

קורס שדרים וכתבי ספורט
הספורט בישראל, בדומה למקומות רבים אחרים בעולם, זוכה לפופולאריות רבה, המתבטאת גם בנפח התקשורתי שתופס תחום זה. ואכן, רבים מאתנו פותחים את קריאת העיתון במדור הספורט ורבים עושים מנויים לערוצי הספורט הייחודיים בטלוויזיה, ודואגים להאזין בשידור ישיר ברדיו למשחק אותו הם נאלצים לפספס. חלק ניכר מחובבי הספורט אף חולם לעמוד בעמדת השידור ולשדר בשידור חי מהמשחקים המרתקים, או לכתוב פרשנויות שנונות בעיתון על הביצועים במשחק.

אם גם אתם "חוטאים" בחלומות כגון אלו – למה שלא תנסו להגשים אותם? כיום הדבר פשוט במיוחד, ואם אתם אוחזים בידע נרחב על ספורט ואתם בעלי כושר ביטוי והבעה גבוהים, אתם יכולים בקלות להירשם ללימודי הכשרת שדרי וכתבי ספורט. בואו לקרוא פרטים רבים על הלימודים בקורס הכשרת כתבים ושדרי ספורט.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם גם אתם חולמים עוד מאז תקופת הילדות להשתלב בעבודה ככתבי ושדרי ספורט, יש לנו הצעה שיכולה לעזור לכם להפוך את החלום למציאות! מספר מכללות איכותיות מציעות לכם תכניות לימוד ייחודיות להכשרת שדרים וכתבי ספורט איכותיים ומיומנים.

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לשדר והכתב המקצועי והאיכותי, ויספקו לכם חוויה מרתקת ומעשירה במיוחד, עת תתנסו באופן מעשי בשידורים.

כבוגרי הלימודים תוכלו לנסות ולהשתלב בשלל העבודות בתחום (ועקב ריבוי ערוצי הספורט, אתרי האינטרנט הייחודיים והעיתונים בנושא, אין זה מסובך כפי שזה נשמע), וגם אם תחליטו לא להקדיש את כל זמנכם לעיסוק זה, עדיין תיהנו מחוויה מופלאה וחד פעמית, אשר מהווה פינוק אמיתי לכל אוהד ספורט וחובב תקשורת.

סגל ההוראה בקורס מורכב, בדרך כלל, מאנשי מקצוע עתירי ניסיון ועשירים בידע (וקשרים) כך שהמשתתפים נהנים מלימודים איכותיים במיוחד.

אז בואו להגשים חלום – בואו ללמוד בקורס שדרים וכתבי ספורט.

קהל יעד

קהל היעד לקורס שדרים וכתבי הספורט הוא, כמובן, כל המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום מרתק זה. אם תמיד חלמתם לשדר תכנית ספורט ברדיו, להגיש פינה בטלוויזיה או לכתוב טור ספורט בעיתון – לימודים אלו הם הצעד הראשון בדרך לכך.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי ספורט "שרופים", ולבעלי יכולת התבטאות טובה בכתב ובעל פה. גם המתעניינים בתחום התקשורת והעיתונות יימצאו את מקומם בלימודים מרתקים אלו.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים לקורס הכשרת כתבי ושדרי ספורט להיות בני 18 ומעלה ובוגרי 12 שנות לימוד. לעיתים קרובות אף נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה הבודק את התאמתם ללימודים ולעיסוק בעבודה בתחום, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור מבחנים ייעודיים שונים (כמבחן ידע כללי בספורט, לדוגמא).

משך לימודים

הלימודים בקורס כתבי ושדרי ספורט כוללים, בדרך כלל, בין 100 ל-150 שעות אקדמיות והם נמשכים בין שלושה לחמישה חודשים.

מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב – כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים ליהנות מלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימודים

לימודי הכשרת שדרים וכתבי ספורט כוללים, בד"כ, את התכנים הבאים: היכרות עם המדיות השונות – העיתונות הכתובה, האינטרנט, הרדיו והטלוויזיה, על מאפייניהן השונים, החוקים והטקטיקה במשחקי הכדורגל והכדורסל, קריינות – דיקציה ואינטונציה, איך לבצע ריאיון, עריכת כתבות, שידור משחקים, פרשנות בספורט, יחסי עיתונאי ומקור, תרגולים חווייתיים, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס שדרי וכתבי ספורט, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם חולמים להשתלב בעבודה כשדרי ספורט בטלוויזיה וברדיו, או ככתבי ספורט בעיתונות הכתובה ובאינטרנט – קורס הכשרת שדרים וכתבי ספורט מיועד עבורכם.

קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לשדר והכתב האיכותי, ואם תבחרו ללמוד באחת מהמכללות המובילות, המתפרסמות בדף זה, אף תזכו להכיר מקרוב אני מקצוע מובילים מתעשייה זו (שכן הם משמשים כמרצים במכללות המובילות בתחום) ואולי תיצרו קשרים שיקלו עליכם את ההשתלבות בעבודה נחשקת זו.

אז אם גם אתם מעוניינים בעבודה מספקת במיוחד, אשר תעזור לכם להגשים חלום ילדות – בואו ללמוד בקורס כתבים ושדרי ספורט.
איפה אפשר ללמוד קורס שדרים וכתבי ספורט?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שדרים וכתבי ספורט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?