קורס מדריכי פילאטיס

לימודים מחזקים ומהנים

קורס מדריכי פילאטיס
יתרונותיו של הפילאטיס הם מרובים וברורים – הן כספורט מהנה, הן בתרומה לכושר הגופני והן בשיקום פציעות והקלה על כאבים, ועל כן מובן מדוע שיטת התעמלות זו זוכה להצלחה כה גדולה בשנים האחרונות. הביקוש הרב לשיעורי פילאטיס עורר את הצורך במורים ומדריכים מעולים, אשר יוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום, ולתת מענה לדרישה ההולכת וגוברת לשיעורי פילאטיס.

ביקוש זה הביא לפתיחתם של קורסים ייחודיים להכשרת מדריכי פילאטיס, המקנים לבוגריהם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך המקצועי והאיכותי. אם גם אתם מתעניינים בלימודי הדרכת פילאטיס, הגעתם למקום הנכון – בעמוד זה תמצאו שלל פרטים על לימודי התחום, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות המובילות שמציעות קורסים להכשרת מדריכי פילאטיס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

פילאטיס היא שיטת התעמלות ייחודית אשר זוכה לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות בישראל (כמו גם בעולם כולו). השיטה, אשר הומצאה ע"י ג'וזף פילאטיס בתחילת המאה ה-20, מיועדת לחזק ולעצב את הגוף, לשפר את היציבה והגמישות, ולתרום לתפקודו התקין של הגוף.

השיטה מתמקדת בהפעלת השרירים המייצבים (שרירים הממוקמים סמוך למפרקים, ואשר אחראים על ייצוב העצמות והמפרקים בשעת התנועה), ולימוד הגוף לנוע באופן "נכון", ולגייס את השרירים המתאימים לכל תנועה ותנועה.

הפילאטיס אינו רק שיטת התעמלות מעולה, אלא הוא אף תורם לשיקומם של פצועים ומקל על כאבי גב, ברכיים וכתפיים. כן יעיל הפילאטיס לטיפול בבעיות של צניחת רחם ובריחת שתן אצל נשים, מכיוון שהוא מחזק את שרירי קרקעית האגן. חובבי הפילאטיס אף מספרים על תרומתו המשמעותית לחיי המין, אולם שמועה זו טרם זכתה להוכחות מדעיות.

אם אתם חובבי התעמלות ויצא לכם להתנסות באימון פילאטיס – סביר להניח כי נשביתם בקסמה של שיטת אימון ושיקום ייחודית זו, הזוכה להצלחה מסחררת ברחבי העולם המערבי. הפופולאריות הגואה של שיטת הפילאטיס יצרה דרישה רבה בשוק למדריכים מקצועיים ומיומנים, אשר יוכלו להעביר שיעורי פילאטיס באופן עצמאי או להשתלב בעבודה במכונים השונים ובחדרי הכושר.

אז אם מחפשים עבודה רווחית ודינאמית, בה תבלו את זמנכם בהדרכה של שיטה זו, ותעזרו לרבים לשפר את בריאותם וחייהם – לימודים בקורס מדריכי פילאטיס יכולים להתאים לכם עד מאד.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי פילאטיס מיועדים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה כמדריכים, כמו גם לכל המעוניינים בידע מעמיק ומקיף בתחום לצורך העשרתם האישית.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל, נדרשים המועמדים ללימודי הדרכת פילאטיס לעמוד בתנאים הבאים: ניסיון בתרגול פילאטיס (השתתפות ב-10 שיעורים לפחות), בעלי תעודת מגיש עזרה ראשונה, בעלי ידע תיאורטי מוכח באנטומיה ופיזיולוגיה (ניתן להשתלב בקורס עזרה ראשונה וקורס אנטומיה ופיזיולוגיה במהלך הלימודים בקורס הפילאטיס), מעבר של ריאיון קבלה הבודק את התאמת המועמד ללימודים ולהדרכת פילאטיס.

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי פילאטיס מכשירים מיועדים, בדרך כלל, לבוגרי קורס מדריכי פילאטיס הבסיסי (פילאטיס מזרון). חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת הסמכה באחד מענפי הספורט.

משך הלימודים

בדרך כלל נמשכים הלימודים בקורס מדריכי פילאטיס בין חודשיים לחמישה חודשים, ולימודים בקורס פילאטיס מכשירים (קורס מתקדם) כוללים כחודשיים-שלושה נוספים של לימודים.

מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בשעות הנוחות והמתאימות להם ביותר.

נושאי לימודים

נושאי הלימוד בקורס הדרכת פילאטיס הם רבים, מרתקים ומגוונים, והלימודים בקורס כוללים שילוב בין לימודים עיוניים מקיפים לבין שלל התנסויות מעשיות ותרגולים, כך שהתלמידים נהנים מהכשרה יסודית ושלמה.

בדרך כלל כוללים לימודי הדרכת פילאטיס את הנושאים הבאים: ההיסטוריה של הפילאטיס, מתודיקות הדרכה, הוראות בטיחות, בניית מערך שיעור, שימוש באביזרים נלווים, עזרה ראשונה, תרגילי פילאטיס לרמות שונות, התמודדות עם פתולוגיות באמצעות פילאטיס ועוד מגוון נושאים.

תעודה

בוגרי קורס הדרכת פילאטיס, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר – "מדריך פילאטיס מוסמך" מטעם המוסד המלמד.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי התעמלות וכושר, ואתם מעוניינים להשתלב בעבודה כמדריכי פילאטיס – באופן עצמאי או כשכירים – קורס הכשרת מדריכי פילאטיס מיועד עבורכם.

קורס זה יקנה לכם בזמן קצר יחסית (חודשים ספורים) את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך המקצועי והאיכותי. אז בואו להשתלב בעבודה רווחית ומהנה, בה תתרמו לבריאותם וכושרם הגופני של רבים – בואו ללמוד בקורס מדריכי פילאטיס.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי פילאטיס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי פילאטיס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?