קורס מדריכי רכיבת אופניים

לדווש כל הדרך להצלחה

קורס מדריכי רכיבת אופניים
רכיבה על אופניים זוכה להצלחה רבה באחרונה: טיולי האופניים הפכו לבילוי פופולארי במיוחד בסופי השבוע, ההגעה עם אופניים לעבודה הפכה לנפוצה במיוחד, ותחרויות הרכיבה על אופניים נהנות אף הן מפריחה משמעותית. הפופולאריות ההולכת וגוברת של האופניים אינה מפתיעה כלל וכלל, בהתחשב בעובדה שהרכיבה על אופניים אינה רק מהנה, אלא היא גם תורמת לבריאות ולכושר הגופני, מאפשרת לעקוף פקקי תנועה, ולטייל באזורים מדהימים בהם אין גישה לרכבים.

אם גם אתם נמנים על חובבי הרכיבה, ודאי תשמחו לדעת כי אתם יכולים לשלב את אהבתכם לרכיבה על אופניים עם מקצוע רווחי ומרתק, ולהתחיל להדריך ילדים, נוער ומבוגרים בפעילות מהנה זו. כל שעליכם לעשות כדי להשתלב בעבודות בתחום הוא להצטרף ללימודים בקורס הכשרת מדריכי אופניים. אז בואו לשלב קריירה עם הנאה (ועם בריאות טובה!) – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי רכיבה על אופניים. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מדריכי אופניים מיועדים לכל חובבי רכיבת האופניים באשר הם, המעוניינים לשלב את תחביבם זה עם עבודה מרתקת רווחית ומרתקת.

הלימודים בקורס מתאימים במיוחד למורים לחינוך גופני, למורי דרך ומדריכי טיולים ולמדריכים ומאמנים במקצועות הספורט השונים, המעוניינים להרחיב את הכשרתם המקצועית, להגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ולמשוך קהלי יעד ולקוחות חדשים.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הכשרת מדריכים לרכיבה על אופניים הם: גיל בני 16 ומעלה, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, ומעבר מוצלח של מבחן הקבלה המעשי, וריאיון הקבלה האישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס מדריכי רכיבת אופניים בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות.

נושאי לימודים

קורס הכשרת מדריכי אופניים משלב בין לימודים עיוניים מגוונים ומרתקים, לבין שלל התנסויות מעשיות חווייתיות.

בדרך כלל כוללים לימודי הכשרת מדריכי אופניים את התכנים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט, בניית תכנית אימונים, הובלת קבוצת רכיבה, התאמת אופניים למתאמן, הטיפול בפציעות נפוצות ומניעתן, זהירות ובטיחות ברכיבה על אופניים, טכניקת דיווש, ציוד ותחזוקה, יסודות הכוח והסיבולת, פילוסופיית הדרכת האופניים, היבטים תזונתיים לרוכבי אופניים, ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי לימודי הדרכת רכיבת אופניים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מדריך אופניים", מטעם המוסד המלמד ובאישור מינהל הספורט.

חשוב מאד לברר טרם ההרשמה ללימודים, האם מוסד הלימודים בו בחרתם מעניק בסיום הלימודים תעודה מוכר ומאושרת על ידי מינהל הספורט, שכן תעודה אשר אינה מוכרת על ידי המינהל, לא תאפשר לכם להשתלב ברבות מהעבודות בתחום.

כל המכללות והמוסדות המפורסמים בעמוד זה הינם איכותיים ובעלי מוניטין רב, ומעניקים לבוגריהם תעודה המוכרת על ידי כל הגורמים הרלוונטיים.

אפשרויות המשך לימודים

לאחר שתסיימו את לימודיכם בקורס מדריכי רכיבת אופניים, תוכלו אף להמשיך ולהתמקצע בתחום ובתחומים קרובים, וללמוד בקורס להכשרת מאמני רכיבה על אופניים או בקורס מדריכי רכיבה על סוסים ובקורסים רלוונטיים נוספים. 

סיכום

לסיכום, אם גם אתכם תפס "חיידק" הרכיבה על האופניים, ואתם סופרים את השעות עד טיול הרכיבה הבא שלכם – למה שלא תשתלבו בעבודה בה תזכו לרכוב מידי יום ביומו, ואף "להדביק" קהלים חדשים באהבתכם זו?

קורס מדריכי אופניים יקנה לכם את כל הידע, כמו גם את כל הכלים והמיומנויות, הדרושים למדריך האופניים האיכותי, כך שתוכלו להוביל קבוצות ילדים ונוער בתחרויות, ואף להדריך את בני כל הגילאים בפעילות רכיבת אופניים עממית.

אז תתחילו לדווש לקראת קריירה מהנה במיוחד – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי רכיבה על אופניים.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי רכיבת אופניים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי רכיבת אופניים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?