טאי צ'י צ'י קונג

לימודים לגוף ולנשמה

טאי צ'י צ'י קונג
הצ'י קונג הוא אמנות תנועה סינית עתיקה, והטאי צ'י היא אמנות לחימה סינית עתיקה, המשמשות שתיהן לשיפור הבריאות הגופנית והנפשית, ולשמירה על אורח חיים בריא. שיטות אלו נטועות עמוק בתרבות ובפילוסופיה הסינית העתיקה, ועל כן שמות דגש נרחב על הקשרים בין הגוף, הנפש והטבע. שתי אמנויות אלו זוכות להצלחה גדולה ברחבי העולם ובישראל בפרט, ורבים מגלים את היתרונות הגלומים באמנויות אלו, אשר תרגולן תורם לשמירה על הבריאות והחיוניות.

אם גם אתם  חובבי ספורט ואמנויות לחימה ותנועה – תוכלו לשלב אהבה זו עם מקצוע מרתק ורווחי, ולהשתלב בעבודה כמדריכי טאי צ'י וצ'י קונג. כדיי שתוכלו לקבל את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך המוצלח והמיומן באמנויות אלו, יהיה עליכם להירשם לקורס הכשרת מדריכי טאי צ'י וצ'י קונג. בואו לקרוא עוד על לימודי הדרכת טאי צ'י צ'י קונג.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אמנויות הלחימה והתנועה הסיניות העתיקות טאי צ'י וצ'י קונג מרתקות אתכם, ואתם נהנים מתרגול שוטף של אמנויות אלו – למה שלא תיקחו צעד אחד קדימה ותשתלבו בלימודים אשר יקנו לכם ידע רב ומעמיק בתחום, ויכשירו אתכם להדרכה של יחידים וקבוצות באמנויות ייחודיות אלו?

הפופולאריות ההולכת וגוברת של אמנויות אלו יצרה בשוק דרישה למדריכים מקצועיים ואיכותיים בתחום, וזו ההזדמנות שלכם להשתלב בעבודה המשלבת הנאה ורווחים. אז בואו ללמוד בקורס מדריכי טאי צ'י וצ'י קונג, ותיהנו מלימודים מרתקים ואפשרות להשתלב בשלל העבודות בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי טאי צ'י וצ'י קונג מיועדים לחובבי אמנויות הלחימה ואומנויות תנועה (ג'ו ג'יטסו, לדוגמא), המעוניינים לשלב את תחביבם זה עם מקצוע רווחי.
 

תנאי קבלה

המועמדים לקורס הדרכת טאי צ'י וצ'י קונג נדרשים להיות, בדרך כלל, בעלי רקע וניסיון בתרגול אחת מאומנויות הלחימה או התנועה, בעלי בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, ובעלי כושר גופני סביר.

חלק מהמכללות אף מקיימות ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. כמו כן, לעיתים מתקיימים גם מבחנים מעשיים, אשר ההצלחה בהם מהווה דרישת סף לקבלה ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס הדרכת טאי צ'י וצ'י קונג כוללים, בדרך כלל, בין 200 ל-300 שעות אקדמיות. ניתן להשתלב גם בקורס טאי צ'י או בקורס צ'י קונג נפרדים, בהם הלימודים הם, בדרך כלל, קצרים מעט יותר.

מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודי קורס מדריכי טאי צ'י צ'י קונג בשעות הערב, כך שגם אם אתם אנשים עובדים או סטודנטים עסוקים תוכלו להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים המעשירים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מדריכי טאי צ'י וצ'י קונג הינם מגוונים ומרתקים, ומשלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב, לבין שלל תרגולים מעשיים והתנסויות חווייתיות.

לימודי הדרכת טאי צ'י וצ'י קונג כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: ההיסטוריה של אמנויות הלחימה והתנועה, הפילוסופיה הסינית מאחורי אמנויות הלחימה והתנועה, כתיבת מערך שיעור, תרגילים מעשיים ותרגילים מתקדמים, טכניקות הדרכה מעשיות, תזונה, עזרה ראשונה, טיפול בפציעות נפוצות ומניעתן, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס טאי צ'י צ'י קונג, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת "מדריך צ'י קונג" או "מדריך טאי צ'י" מוסמך, מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי אמנויות לחימה ותנועה, או אם אתם מרגישים חיבור עמוק לפילוסופיות הסיניות העתיקות, וברצונכם להשתלב בעבודה הדרכתית מרתקת – קורס מדריכי טאי צ'י והצ'י גונג יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם.

קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בקלות ומהירות בשלל העבודות בתחום, ולהכשיר את הדור של אומני הטאי צ'י בארץ.
איפה אפשר ללמוד טאי צ'י צ'י קונג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
טאי צ'י צ'י קונג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?