קורס מדריכי ספינינג

לימודים דינאמיים במיוחד

קורס מדריכי ספינינג
שיגעון הספינינג אינו עוצר לרגע, וחוגי ספינינג ממשיכים להיפתח בכל עיר ויישוב גם בימים אלו. פעילות גופנית זו, הכוללת רכיבה על אופניים נייחים, ובהם אפשרות שליטה על רמת הקושי והמאמץ הנדרש, הינה פעילות אירובית מצוינת, הידועה ביכולתה לשרוף קלוריות רבות במהירות. בד"כ מתקיימים השיעורים בקבוצה, מלווים במוזיקה קצבית, כך שההנאה מהשיעורים רבה, ומי שהגיע לשיעור התנסות אחד, נשאר, בד"כ, לשיעורים רבים נוספים.

למעשה, הספינינג הוא שם מותג, והגדרתה הנכונה של הפעילות היא רכיבה על אופני סטודיו, או באנגלית – Indoor Cycling. עקב הפופולאריות הרבה של חוגי הספינינג, והעובדה כי רק מדריכי כושר מוסמכים יכולים להעביר שיעורי ספינינג, קיימת דרישה רבה בשוק למדריכי ספינינג מקצועיים, שיענו על הביקוש בשוק. אז אם אתם מתעניינים בלימודים אלו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא עוד על לימודי הדרכת ספינינג.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם חובבי כושר, ואפילו אוחזים בתעודת מדריכי חדר כושר מוסמכים – יש לנו הצעה מפתה בשבילכם: בואו להשתלב בקורס הכשרת מדריכי ספינינג, אשר יקנה לכם יכולת להעביר שיעורי ספינינג איכותיים, ולהגדיל פלאים את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם. אז בואו ללמוד בקורס דינאמי במיוחד – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי ספינינג.

קהל יעד

קורס מדריכי ספינינג מיועד למדריכי חדר כושר מוסמכים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ולהשתלב בעבודה גם כמדריכי ספינינג, ובעלי תעודת מדריכים ומאמנים בתחומי ספורט אחרים (כמאמני כדורעף, לדוגמא) המעוניינים בהעשרה אישית בתחום.
 

תנאי קבלה

קורס הדרכת ספינינג כולל, בדרך כלל, את תנאי הקבלה הבאים: גיל 16 ומעלה, תעודת מדריך חדר כושר (או תעודת מדריך ומאמן בענפי ספורט אחרים, פיזיותרפיסטים, מורים לחינוך גופני וכיו"ב), אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית.

בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעבודה בתחום.

שימו לב – בהתאם לחוק הספורט, רק בעלי תעודת מדריך חדר כושר מוסמך יכולים להשתלב בעבודה כמדריכי ספינינג!

משך לימודים

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס מדריכי ספינינג בין 20 ל-50 שעות אקדמיות.

מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, במטרה להקל גם על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הדרכת ספינינג משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין התנסות מעשית רבה.

לימודי הכשרת מדריכי ספינינג כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: בניית תכנית אימון, התאמת האופניים למתאמן, כוונון האופניים, היכרות טכנית עם האופניים, פיזיולוגיה של המאמץ, מוסיקה באימון, עבודה עם אוכלוסיות מיוחדות, בניית מערך שיעור, מתיחות, פציעות נפוצות ומניעתן, תחזוקת האופניים, יציבות הגוף ברכיבה, טכניקות רכיבה, ועוד מגוון נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי ספינינג, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר הינם בעלי תעודת מדריך חדר כושר מוסמך יהיו זכאים גם לתעודת "מדריך אופני סטודיו", מטעם המוסד המלמד ובאישור מינהל הספורט.

כיוון שעל פי חוק הספורט במדינת ישראל, רק מדריכי כושר מוסמכים יכולים לעסוק בהדרכת ספינינג, בוגרים אחרים, אשר אינם בעלי תעודה זו, לא יוכלו לקבל את תעודת מדריך הספינינג.

סיכום

לסיכום, אם אתם מדריכי חדר כושר מוסמכים, ואתם מעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלכם ולמשוך קהלי יעד חדשים – קורס הכשרת מדריכי ספינינג מיועד עבורכם.

קורס זה, הנמשך זמן קצר יחסית, יקנה לכם את כל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים למדריך הספינינג האיכותי והמקצועי, כך שתוכלו להשתלב בקלות ומהירות בעבודה בתחום זה, הזוכה לביקוש גדול במיוחד בשוק.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי ספינינג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי ספינינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?