קורס הגנה עצמית

לימודים שמצילים חיים

קורס הגנה עצמית
הביטחון האישי של האזרח בישראל נתון לאין ספור איומים. די בדפדוף בעיתון כדיי לקרוא על שלל הסכנות המצפות לאזרח שומר החוק: דקירות על רקע ויכוחים סתמיים, שוד באיומים, ניסיונות אונס, קטטות בקרבת מקומות בילוי וסיפורים מזעזעים רבים אחרים נדחקים לשולי החדשות עקב ריבוי המקרים. המשטרה, על אף מאמציה, אינה מצליחה למנוע את מרבית המקרים, וזמן תגובתה לאירועים אינו קצר דיו, בדרך כלל.

על כן, אם ברצונכם לדעת כיצד להתמודד עם איומים אלו, כיצד להימנע מהם וכיצד להגן על עצמכם אם, חלילה, הם מתרחשים, מומלץ כי תצטרפו ללימודים בקורס הגנה העצמית, המוצע לכם על ידי מיטב המדריכים והמאמנים. קורסים אלו, המשלבים, לעיתים, לימודי אמנויות לחימה שונות (קארטה, ג'ו ג'יטסו' וכו') יכולים לתרום רבות לשמירה על ביטחונכם. אז בואו ללמוד בקורס שיכול להציל את חייכם – בואו ללמוד בקורס הגנה עצמית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תחושת הביטחון האישי של תושבי ישראל נמצאת במגמת ירידה מתמדת במהלך העשור האחרון, ורבים בציבור מביעים חשש מהפשיעה והעבריינות המשתוללות ברחובות. קטטות, שוד, אונס ותקיפות מתרחשים כמעט מידי יום, ולעיתים קרובות הקורבנות הם עוברי אורח תמימים.

אם אתם מעוניינים לדעת כיצד ניתן להתמודד עם איומים אלו בצורה הטובה ביותר, מומלץ כי תירשמו לקורס הגנה עצמית. קורסים אלו מתקיימים בכל רחבי הארץ, במטרה לתת לציבור הרחב גישה ללימודים אלו, אשר יכולים להציל את חייו, ולמנוע מימנו ליפול קורבן לשלל האיומים ברחובות.

מגוון הקורסים בתחום הוא רחב במיוחד – החל מקורסים בסיסיים המיועדים לכל אחד ואחת, דרך קורסים לנשים בלבד, או קורסים ייחודיים לבני גיל הזהב, וכלה בקורסים מתקדמים, לבעלי ניסיון באמנויות לחימה, כך שכל אחד יכול למצוא את קורס ההגנה העצמית המושלם עבורו.

קהל יעד

הלימודים בקורס הגנה עצמית מיועדים לכל המעוניינים להיות מוכנים לכל סיטואציה בה יידרשו להגן על חייהם, גופם ורכושם, או על גופם ורכושם של הקרובים אליהם. הקורסים בתחום פתוחים לכולם ואין תנאי קבלה ללימודי התחום, אולם, חלק מהקורסים להגנה עצמית מיועדים לנשים בלבד, לבני קבוצת גיל מסוימת, לבעלי רמה מסוימת בהגנה עצמית (קורס מתקדמים מול קורס מתחילים, לדוגמא).

על כל פנים – כל אחד ואחת יכול למצוא את הקורס המתאים לצרכיו, מטרותיו, רמתו וגילו בין שלל הקורסים להגנה עצמית.

אם אתם מתעניינים בלימודי הגנה עצמית, אולי תתעניינו גם בלימודי אמנויות לחימה – לימודי ג'ודו, לימודי ג'יו ג'יטסו ובלימודי קורסים נוספים מתחום הספורט והאתגרים.

משך לימודים

קיימים קורסים רבים בתחום ההגנה העצמית, הנבדלים זה מזה באורכם והיקפם, כנגזרת של עומק ההכשרה והאימונים. רבים מהקורסים הבסיסיים בתחום כוללים בין חמש לעשרים שעות לימוד אקדמיות, אולם, כמובן שקיימים גם קורסים מקיפים ומתקדמים, הכוללים הכשרה ארוכה הרבה יותר.

מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב, במטרה להקל על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים חשובים אלו בקלות ובנוחות. 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הגנה עצמית משלבים בין הקניית ידע עיוני רלוונטי, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות.

לימודי הגנה עצמית כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: שיטות להיחלצות ממצבי תקיפה, ערנות לסביבה וזיהוי מצבי סיכון, פסיכולוגיה של התוקף, שימוש באביזרים הנמצאים עלינו או בסביבתנו בזמן התקיפה, אסרטיביות, הכרת נקודות התורפה, הפגנת חוזק, בעיטות, חבטות, שחרור מחניקה, ועוד מגוון נושאים. 

תעודה

בוגרי קורס הגנה עצמית, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים, בדרך כלל, לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו סיימו את לימודיהם.

לא כל המכללות ומוסדות הלימוד בתחום מזכים את בוגריהם בתעודת הגמר, אולם, כיוון שאין צורך ממשי בתעודה זו, יותר חשוב לבדוק מהי הרמה של הלימודים ומהי הכשרת המדריכים והמורים המלמדים, מאשר לבדוק האם בסיום הלימודים תהיו זכאים לתעודה.

כל המכללות ומוסדות הלימוד המפורסמים בעמוד זה (ובאתר מכללות כולו) הינם איכותיים במיוחד ובעלי מוניטין רב, ודואגים להכשרה איכותית, מקיפה ושלמה של בוגריהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם רוצים להיות מוכנים וערוכים לכל איום – לגניבות ושוד, לניסיונות תקיפה ואונס, ולכל אירוע אחר השם את שלמות גופכם ורכושכם בסכנה – קורס הגנה עצמית הוא הפתרון בשבילכם!

קורס זה יקנה לכם, תוך זמן קצר יחסית, שלל כלים, מיומנויות ושיטות אשר יעזרו לכם להגן על עצמכם ועל היקרים לכם אל מול תוקפים. אז עשו לעצמכם טובה, ואל תחכו עד שיהיה מאוחר מידי – בואו ללמוד בקורס הגנה עצמית, כדיי שתהיו מוכנים לכל תקיפה ואיום.
איפה אפשר ללמוד קורס הגנה עצמית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הגנה עצמית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?