קורס אתגר וספורט ימי

לימודים מסעירים ומרעננים

קורס אתגר וספורט ימי
פעילויות הספורט והאתגר הימי בישראל זוכות לפריחה בשנים האחרונות, ואין זה מפליא, שכן ישראל, הנהנית מקו חוף לכל אורכה, ממזג אוויר חמים רוב ימות השנה, ומים נוח לפעילויות ספורטיביות, מהווה מקום אידיאלי לתרגול של פעילויות ספורטיביות ואתגריות ימיות שונות. אז אם גם אתם מנצלים כל יום חופשי חמים לבילוי בים, ואם פעילויות ספורטיביות ואתגריות הן חביבות עליכם – למה שלא תשלבו שני תחביבים אלו, ותיהנו מפעילות ספורטיבית ואתגרית בים?

אם ברצונכם להכיר את פעילויות האתגר והספורט הימי הפופולאריות והמהנות ביותר, ולא להתרכז בלימודים ותרגול של פעילות אחת בלבד, יש לנו הצעה מפתה עבורכם – קורס אתגר וספורט ימי, אשר יפרוש בפניכם שלל ענפים ופעילויות הכלולים בקטגוריה זו, וייתן לכם להתנסות בשלל פעילויות חווייתיות אלו. בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הלימודים בקורס אתגר וספורט ימי, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות המובילות בתחום. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

פעילויות אתגר וספורט ימי זוכות בשנים האחרונות לפופולאריות רבה בישראל. ייתכן כי חלק מהפופולאריות הגוברת של הספורט הימי בישראל אף נזקפת להצלחה היחסית של הספורטאים הישראליים בתחום זה – יותר ממחצית מהמדליות האולימפיות בהן זכתה ישראל הן מתחומי הספורט הימי (4 מתוך 7).

הזכייה במדליה אולימפית בתחרויות הספורט הימי תורמת להכרת הקהל הרחב את ענפי ספורט אלו, והספורטאים הזוכים הופכים להיות מודל חיקוי, המהווה גורם משיכה לצעירים רבים, המתחילים להתאמן בענפי הספורט הימי.

פופולאריות רבה זו הובילה מספר מכללות איכותיות להציע קורסים חווייתיים וייחודיים בתחום – קורס אתגר וספורט ימי.

קורס אתגר וספורט הימי הוא קורס חוויתי במיוחד, המספק למשתתפיו "טעימה" משלל סוגי הספורט והפעילויות האתגריות הפופולאריות בתחום: החל משיט קיאקים, דרך גלישה, וכלה בתפעול סירות מנועיות. הלימודים בקורס מאפשרים לכל חובבי האקסטרים והספורט למצוא את תחום הפעילות המתאים להם ביותר – וליהנות מפרץ האדרנלין הנלווה לפעילויות הספורט הימי.

קהל יעד

הלימודים בקורס אתגר וספורט ימי מיועדים לכל חובבי הים באשר הם, המעוניינים להתנסות בשלל פעילויות ספורטיביות ואתגריות בים.

אם אתם מתעניינים בלימודי אתגר וספורט ימי, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס משיטי יאכטות, קורס צלילה וקורסים נוספים מהתחום.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים ללימודים בקורס אתגר וספורט ימי להיות בעלי בריאות תקינה וכשירות להשתתף בפעילויות גופנית ובעלי כושר גופני סביר. כן נדרשים המועמדים לדעת לשחות.

משך לימודים

הלימודים בקורס אתגר וספורט ימי אינם נחשבים לארוכים במיוחד, ולרוב הם כוללים בין 50 ל- 70 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים חודשים ספורים.

כדאי לדעת כי חלק מהמכללות בתחום מציעים קורסים המתקיימים בימי שישי בבוקר (במקום או בנוסף לקורסים המתקיימים בימי החול), כך שגם אנשים עובדים יכולים ליהנות מהחוויה של לימודים אלו.

נושאי לימודים

קורס אתגר וספורט הימי כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, כמו גם שלל התנסויות חווייתיות בפעילויות אתגריות שונות.

בדרך כלל כוללים לימודי ספורט ימי את הנושאים הבאים: הכרה והתנסות בהפלגה בכלי שייט שונים, התמצאות וניווט בסביבה הימית, קיאק, סירות מפרשים, חתירה ספורטיבית, סירת מנוע, שייט ספורטיבי, גלשני רוח, התנהגות בתנאי ים שונים, כללי זהירות ובטיחות, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים. 

תעודה

בוגרי לימודי אתגר וספורט ימי, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת גמר (אישור השתתפות) מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם נמנים על חובבי הים, ואם אתם גם נהנים מפעילויות ספורטיביות ואתגריות – הלימודים בקורס אתגר וספורט ימי מיועדים בדיוק עבורכם! לימודים אלו יכירו לכם את שלל האפשרויות לפעילויות אתגריות וספורטיביות, ולפעילויות פנאי ונופש בסביבה הימית, וידאגו כי תתנסו בשלל חוויות מרגשות עם כלי השייט השונים.

שלל ההתנסויות הקצרות יקלו עליכם למצוא את תחום הפעילות הימית האתגרית החביב עליכם, בו תוכלו להמשיך ולהתמקצע בקורסים ממוקדים יותר בתחום. אז בואו ליהנות מלימודים מהנים ודינאמיים במיוחד – בואו ללמוד בקורס אתגר וספורט ימי.
איפה אפשר ללמוד קורס אתגר וספורט ימי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אתגר וספורט ימי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?