קורס מדריכי חדר כושר

הכשרה למקצוע מבוקש ורווחי

קורס מדריכי חדר כושר
המודעות לחשיבות השמירה על הכושר הגופני ותרומתה של ההתעמלות והפעילות הספורטיבית לשמירה על בריאות הגוף והנפש ידועה כבר לכולם, ויחד עם המודעות הגוברת, עולה, כמובן, גם ההשתתפות של הציבור הרחב בפעילויות ספורטיביות, ויותר ויותר אנשים עושים מנוי לחדרי הכושר, הפזורים בכל רחבי הארץ. חדר הכושר הוא סביבת אימונים אידיאלית, מלאה בשלל מכשירים ייחודיים, בה ניתן להתאמן בכל מזג אוויר, וכל אחד יכול להתרכז בפיתוח השרירים והיכולות בהם הוא חושק.

הפופולאריות העולה של חדרי הכושר הובילה לביקוש גובר בשוק למדריכי חדר כושר מקצועיים ואיכותיים, שכן חדר הכושר לא יכול לפעול ללא נוכחות מדריך מוסמך. אז אם גם אתם מבלים את מירב זמנכם הפנוי באימונים בחדר הכושר – למה שלא תהפכו את תחביבכם זה למקצוע רווחי? בואו ללמוד בקורס מדריכי חדר כושר – ותתחילו לשלב הנאה עם עבודה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי חדר כושר ובריאות מיועדים לכל חובבי הכושר וההתעמלות באשר הם, המעוניינים לשלב את תחביבם עם מקצוע רווחי.

הלימודים מתאימים במיוחד למדריכים מוסמכים באחד מענפי הספורט וההתעמלות - כמדריכי מחול אירובי או מדריכי ספינינג, לדוגמא. 
 

תנאי קבלה

המועמדים לקורס מדריכי חדר כושר נדרשים, בדרך כלל, לעמוד בתנאים הבאים: גיל 16 ומעלה (בחלק ניכר מהמכללות הגיל המינימלי לקבלה ללימודים הוא 17), אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, מעבר מוצלח של מבחן מעשי ושל ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים בקורס ולעבודה בתחום.

חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים לימודי הכשרת מדריכי חדר כושר בין 240 ל-270 שעות אקדמיות, אולם קיימים גם קורסים ארוכים ומקיפים יותר.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי להירשם אליהם – יש לנו חדשות טובות עבורכם! מכללות רבות מציעות לימודים בשעות הערב ואחה"צ (ובימי שישי בבוקר) כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים המהנים.

נושאי לימודים

הנושאים הנלמדים בקורס הדרכת מכון כושר הם רבים ומגוונים, ומשלבים, כמובן, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין שלל תרגולים מעשיים והתנסויות באימוני הכושר השונים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פציעות ספורט, תזונת ספורט, מבוא לתנועת האדם, כללי בטיחות והתנהגות בחדר הכושר, חוק הספורט, אימון ילדים בחדר כושר, הכרת אביזרים שונים בחדר הכושר, עקרונות אימון לשיפור כוח, הכרת תרגילים לשרירים השונים, בניית תכנית אימון, ועוד מגוון נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי חדר כושר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "הדרכת כושר גופני ובריאות (חדר כושר)" מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם. בחלק מהמכללות אף תוענק לבוגרים תעודת אימון קטינים בחדר כושר.

חשוב מאד לברר טרם ההרשמה ללימודים האם התעודה הניתנת בסיומם מוכרת ומאושרת על ידי מינהל הספורט. תעודה אשר אינה מוכרת ע"י מנהל הספורט לא תאפשר לכם להשתלב בעבודות בתחום. כל מוסדות הלימודים המפורסמים בעמוד זה הינם איכותיים במיוחד ובעלי מוניטין רב, והתעודות הניתנות על ידם מוכרים ע"י כל הגורמים הרלוונטיים.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי התעמלות וכושר, למה שלא תשתלבו בעבודה בה תבלו כל היום בחדר הכושר? לימודים בקורס הכשרת מדריכי חדר כושר יקנו לכם ידע רב והבנה מעמיקה בנושא, ויציידו אתכם בשלל כלים ומיומנויות הדרושים להדרכה ובניית תכניות אימון.

כמדריכי חדר כושר מוסמכים תוכלו להשתלב בקלות בשלל העבודות בתחום – במכוני הכושר, במתנ"סים, בבתי הספר, בבתי מלון וכיו"ב. חלק מהמכללות בתחום אף תסייענה לכם במציאת עבודה בתחום עם סיום הלימודים.

אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד בקורס מדריכי חדר כושר – ותיהנו מעבודה ספורטיבית במיוחד!
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי חדר כושר?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי חדר כושר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?