קורס הכשרת מדריכי שחיה

להשתלב בעבודות המבוקשות בתחום

קורס הכשרת מדריכי שחיה
שחייה היא אחד מענפי הספורט הפופולאריים בארץ, וקיימת דרישה מתמידה בשוק למדריכי שחייה מקצועיים ואיכותיים, אשר יוכלו ללמד ילדים ונוער שחייה נכונה. אז אם אתם חובבי שחייה אדוקים, למה שלא תשתלבו בקורס להכשרת מדריכי שחייה ותשתלבו בעבודה מבוקשת, נדרשת ורווחית, בה תיהנו משחייה מרובה?

לימודי הכשרת מדריכי שחייה מתקיימים בכל רחבי הארץ, ומציעים לכם הזדמנות לרכוש מקצוע מכניס תוך זמן קצר. לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות עימם תוכלו להשתלב בקלות בעבודה בתחום, ולהכשיר דורות חדשים של שחיינים חובבים. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים הדרכת שחייה, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא את כל הפרטים על הלימודים בקורס הכשרת מדריכי שחייה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שחייה היא פעילות גופנית מהנה במיוחד, ויתרונותיה הבריאותיים רבים הם. הרגשת המים הצוננים העוטפים את הגוף, תחושת הציפה הנעימה והשלווה המתלווה לשהייה במים, הופכים את פעילות זו לכה פופולארית בקרב רבים.

למעשה, השחייה היא הפעילות הגופנית האהובה ביותר על חלקים גדולים מאד בציבור. כמו כן, חשיבות השחייה אינה מסתכמת רק בהנאה וביתרונות הבריאותיים הרבים, אלא היא אף יכולה להציל חיים, וראוי כי כל מי שנכנס לטבול בים ידע לשחות, כדי להתמודד עם כל סכנה וצרה שיכולה לבוא.

כיוון שישראל התברכה במזג אוויר חמים (בלשון המעטה) לאורך חלקה הגדול של השנה, ובקו חוף לכל אורכה, השחייה הינה פופולארית במיוחד בארץ, וכמעט כל ילד ישראלי לומד לשחות בשלבים מוקדמים יחסית של חייו.

אז אם אתם אוהבים ספורט רטוב זה, ומעוניינים לשלב אהבתכם זו עם עבודה מכניסה – לימודי הדרכת שחייה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי שחייה מיועדים לכל חובבי השחייה באשר הם, המעוניינים לשלב את אהבתם לספורט הרטוב עם עבודה רווחית.

הלימודים מתאימים במיוחד למורים לחינוך גופני ולמדריכי כושר, המעוניינים להרחיב את ההסמכות שברשותם.
 

תנאי קבלה

המועמדים לקורס מדריכי שחייה נדרשים, בדרך כלל, להיות בני 16 ומעלה, בעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית. כן נדרשים המועמדים לעבור בהצלחה את מבחני השחייה המעשיים ואת ריאיון הקבלה הבודק את התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

חלק מהמכללות בתחום אף דורשות רקע הדרכתי מהמועמדים ללימודים.

כמו כן, קורסים אשר אינם כוללים לימודי עזרה ראשונה כחלק מתכנית הלימודים, דורשים מהמועמדים להיות בעלי תעודת מגיש עזרה ראשונה, שכן, תעודת העזרה הראשונה הינה תנאי סף לקבל תעודת "מדריך שחייה מוסמך".

משך לימודים

הלימודים בקורס מדריכי שחייה כוללים, בדרך כלל, בין 200 ל- 250 שעות אקדמיות.

נושאי לימודים

קורס הכשרת מדריכי השחייה כולל לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, לצד שלל התנסויות ותרגולים של סגנונות השחייה השונים.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הדרכת שחייה את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, הידרודינמיקה, סגנון חתירה, סגנון גב, סגנון חזה, סגנון פרפר, סגנון מעורב, זינוקים, פניות ונגיעות מסיימות, משחקי מים, אימון המדריך, הכנה גופנית לילדים, בניית תכנית אימון, ועוד מגוון נושאים.

תעודה

בוגרי קורס הדרכת שחייה, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת "מדריך שחייה מוסמך" מטעם המוסד המלמד ומנהל הספורט. חלק מהמכללות אף מזכות את בוגריהם בתעודת שופט שחייה.

חשוב לברר טרם ההרשמה האם המכללה בה בחרתם מוסמכת להעניק תעודה המאושרת ע"י מנהל הספורט ומטעמו, שכן תעודה אשר אינה מאושרת ע"י המנהל, לא תאפשר לכם להשתלב ברוב העבודות בתחום.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרים המעוניינים להמשיך ולהתקדם בתחום ובתחומים קרובים יכולים להירשם ללימודי הידרותרפיה, לימודי מדריכי פעילות תינוקות במים, קורס וואטסו וכו'.

סיכום

לסיכום, אם אתם נמנים על חובבי השחייה, וברצונכם להשתלב בעבודה בה אהבתכם זו תבוא לידי ביטוי מקסימלי, ובה תעזרו לטעת אהבה לשחייה בליבותיהם של ילדים רבים – קורס מדריכי שחייה מיועד עבורכם. קורס זה יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך השחייה המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס הכשרת מדריכי שחיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכשרת מדריכי שחיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?