קורס MCSA

הסמכה יוקרתית לניהול רשתות

קורס MCSA
אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מבוקשת בעולם המחשבים וההייטק, לזכות בהכשרה בינלאומית יוקרתית מטעם חברת מיקרוסופט ולעסוק בניהול רשתות תקשורת – הלימודים בקורס MCSA (Microsoft Certification Solutions Associate) יכולים להתאים לכם עד מאד! לימודים איכותיים אלו יקנו לכם, תוך מספר חודשים, את מיטב הידע והכלים בתחום, ואף יכינו אתכם למבחני ההסמכה – כך שתוכלו לעבור אותם בקלות ולזכות בתעודת ההסמכה היוקרתית.

בוגרי קורס MCSA יוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום ולעסוק בהקמת רשתות תקשורת – החל משלבי התכנון וההתקנה, דרך שלבי ההקמה והאחזקה, וכלה בפתרון בעיות נפוצות והטמעת הרשת בארגונים. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי MCSA.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס MCSA מיועדים לחובבי מחשבים ובעלי יכולת טכניות גבוהות המעוניינים בהסמכה בינלאומית יוקרתית זו – שתעזור להם רבות להשתלב בעבודה מבוקשת בתחומי ניהול רשתות התקשורת.

אם אתם מתעניינים בלימודי MCSA, אולי תגלו עניין גם בקורס CCNA של סיסקו, בקורס טכנאי מחשבים או במגוון קורסים אחרים מטעם חברת מיקרוסופט – קורס דוט נט MCSD, קורס מיקרוסופט SQL SERVER ועוד.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס MCSA יהיה עליכם להיות בעלי שליטה בשפה האנגלית ויכולות שימוש בסיסיות לפחות במחשב. חלק מהמכללות מציבות דרישות קבלה גבוהות יותר – היכרות עם עולם רשתות התקשורת, תעודת טכנאי PC, מעבר של מבחני קבלה ועמידה בריאיון אישי.

משך לימודים

הלימודים בקורס MCSA כוללים, בדרך כלל, בין 220 ל-280 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, לרוב, בין חצי שנה לשנה – בהתאם למספר שעות הלימוד הכולל בקורס ומתכונת הלימודים (מספר מפגשי הלימוד השבועיים ומשכו של כל מפגש לימודים). קורסים המשלבים בין לימודי MCSA ולימודי CCNA הם, כמובן, ארוכים יותר, וכוללים כ-440 שעות לימוד אקדמיות לערך.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי ניהול רשתות תקשורת MCSA, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להצטרף לקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס מנהלי רשת MCSA היא עשירה ומגוונת ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב המיומנויות, הידע והכלים בתחום. הלימודים משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות לבין תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים היא מלאה ושלמה.

לימודי MCSA כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: יסודות הרשת- מהי רשת, איך הרשת משתלבת בחיי היום יום, מהם היתרונות של הרשת על פני סביבה לא מרושתת, סוגי טופולוגיות וארכיטקטורות לדורותיהם, ,Implementing and Supporting Microsoft Windows XP Professional ניהול Microsoft Windows XP Professional בסביבה מרושתת או בודדת, הכרת הכלים הניהוליים לתחזוקה של המערכת באופן שוטף ועוד.

כן כוללים, בד"כ, הלימודים את הנושאים הבאים:  ניהול משתמשים, ניהול משאבי השרת, ניהול מדפסות, יצירת מדיניות לרשת שתגביל משתמשים לבצע שינויים במערכת, אבטחת המידע על השרת ברמת הקבצים NTFS, ביצוע ניטור בכדי לבדוק את ביצועי השרת,Implementing a Microsoft Windows Server Network Infrastructure : Network Hosts-, ידע בפרוטוקול TCP/IP, המרת כתובת IP למספרים בינאריים ודצימליים, חישובי Subnet שימוש VLSM, הגדרות IP סטטי ודינאמי, הסבר על תהליך הניתוב ועוד.

תעודה

בוגרי קורס MCSA – מנהלי רשתות תקשורת, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר ייגשו למבחני ההסמכה הבינלאומיים של מיקרוסופט ויעברו אותם בהצלחה, יהיו זכאים לתעודת ההסמכה היוקרתית של Microsoft – MCSA 2012.
איפה אפשר ללמוד קורס MCSA?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס MCSA
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?