קורס CCNP

הכשרת מומחי רשתות תקשורת

קורס CCNP
אם אתם עוסקים בעולם רשתות התקשורת וכבר זכיתם בהסמכת ה-CCNA הבסיסית, ואתם מרגישים כי כעת הגיע זמנכם להתפתח ולהתקדם לתפקידים בכירים יותר בתחום – וברצונכם לזכות בהסמכה בינלאומית יוקרתית ומבוקשת במיוחד – הלימודים בקורס CCNP יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו לא רק יכשירו אתכם במיטב הידע והכלים בתחום – אלא גם ידאגו כי תגיעו מוכנים למבחני ההסמכה של Cisco, כך שתוכלו להצליח בהם כבר בפעם הראשונה.

חברת סיסקו, האחראית על מתן ההסמכה, היא מהמובילות בתחומה – ומעל ל80% מתשתיות התקשורת ברשת האינטרנט בעולם מבוססות על ציוד של CISCO. כיוון שבעלי הסמכת CCNP נחשבים למומחים בטיפול בציוד זה – כמו גם בתכנון, יישום ופתרון בעיות ברשתות אלו, הביקוש בשוק העבודה לאנשי מקצוע אלו הוא רב. בואו לקרוא עוד על לימודי CCNP.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס CCNP מיועדים לבעלי הסמכת CCNA  (או ידע מקביל) המעוניינים להמשיך להתפתח ולהתקדם בתחומי תקשורת הנתונים ולפתוח לעצמם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות.

אם אתם מתעניינים בלימודי CCNP, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי המחשבים, ההייטק ורשתות התקשורת – קורס MCSA, קורס ניהול רשתות תקשורת, לימודי תקשורת נתונים, קורס CCIP וכיו"ב.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס CCNP יהיה עליכם להיות בעלי ידע או ניסיון בעולם רשתות התקשורת ותקשורת הנתונים ובעלי הסמכת CCNA. כמו כן, יהיה עליכם לדעת אנגלית ברמה גבוהה, שכן מבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת Cisco הם, כמובן, באנגלית.

חלק מהמכללות אף עורכות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.  

משך לימודים

הלימודים בקורס CCNP הם מקיפים ומעמיקים במיוחד, ועל כן אין הם קצרים כלל– וברוב המכללות הם כוללים בין 150 ל-250 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה – בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הלימודים – קרי, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של  כל מפגש ומפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק גדול מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים, סטודנטים או עסוקים מכל סיבה אחרת, תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס CCNP משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה והם יכולים למבחני ההסמכה של חברת CISCO כשהם מצוידים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לעבור בהצלחה מבחנים מורכבים אלו.

לימודי CCNP כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: סקירת רשתות מורכבות, הקמת רשת תקשורת אמינה וגמישה, אבטחת רשת ותמיכה ברשתות מרוחקות - WAN, שימוש במתגים עד רמה 4 במודול OSI, ביצוע Troubleshooting ברשתות מורכבות, גיבוי רשתות, פתרון בעיות ברשת, פרוטוקול תקשורת PPP, ניתוב, מודמים ורכיבי תקשורת אסינכרוניים ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, הדואגים להכשרתם האיכותית של הבוגרים.

תעודה

בוגרי קורס CCNP, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר ייגשו למבחנים של חברת CISCO ויעברו אותם בהצלחה – יהיו זכאים לתעודת CCNP הבינלאומית והיוקרתית מטעם חברת סיסקו.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס, מעבר מבחני ההסמכה של סיסקו וקבלת תעודת ה CCNP היוקרתית יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות המרתקות בתחומי תקשורת הנתונים. תעודת ה CCNP של סיסקו היא יוקרתית למדי – והאוחזים בה מצליחים, בדרך כלל, להשתלב בקלות יחסית בעבודות בתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס CCNP?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס CCNP
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?