קורסי מיקרוסופט

לקבל הכשרה מהחברה המובילה

קורסי מיקרוסופט
אם עולם המחשבים וההייטק מעניין אתכם (וגם אם לא) ודאי כבר נתקלתם בחברת מיקרוסופט (Microsoft) או באחד ממוצריה, שכן מיקרוסופט היא חברת התוכנה הרווחית ביותר בעולם. מיקרוסופט אחראית לא רק על חבילת התוכנות הפופולארית אופיס, אלא גם על פיתוח שפת התכנות C שארפ וסביבת הדוט נט, על מערכת ניהול בסיסי הנתונים המפורסמת SQL SERVER ועל שלל מוצרים ותחומים נוספים מעולם המחשבים.

בנוסף לפיתוח מוצרים וטכנולוגיות מציעה מיקרוסופט גם שלל הסמכות המתאימות לקהלי יעד שונים – ובין אם אתם עושים צעדיכם הראשונים בעולם המחשבים – או מחפשים קורס מקצועי ומתקדם – תוכלו למצוא קורס איכותי המתאים במדויק עבורכם. קורסי מיקרוסופט מתקיימים במכללות מוסמכות ומובילות ברחבי הארץ כך שאתם יכולים ללמוד סמוך לביתכם. אז למה אתם מחכים? בואו לקרוא על קורסי Microsoft השונים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

קהל היעד לקורסי מיקרוסופט הוא רב ומגוון – וכל אחד מהקורסים השונים בתחום פונה לקהלי יעד שונים: חלק מהקורסים (כגון קורס אופיס או קורס וורד) פונה לחסרי כל רקע וניסיון בעולם המחשבים, המעוניינים ללמוד את הבסיס, ואילו קורסים מתקדמים – כקורס תכנות בסביבת דוט נט MCSD מתאימים לעובדים בעלי ניסיון בתחום המחשבים וההייטק, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא קורס המתאים בדיוק לרמתם ומטרותיהם.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי מיקרוסופט משתנים, כמובן, אף הם בהתאם לקורס הספציפי, ובעוד הקורסים הבסיסיים (כקורס אקסל לדוגמא) פתוחים בפני הקהל הרחב, הקורסים המקצועיים מציבים שלל תנאי קבלה (בהתאם לקורס הספציפי) – ידיעת אנגלית והיכרות עם עולם המחשבים והאינטרנט (לעיתים אף נדרש ידע מעמיק – כידע בתכנות או רשתות תקשורת) ומעבר של מבחנים ייעודיים שונים וראיונות קבלה.  

מגוון קורסים

כאמור, חברת מיקרוסופט היא אחת החברות המצליחות בעולם המחשבים, ועל כן קיימים מגוון קורסים להיכרות עם מוצריה השונים ולהכשרת אנשי מקצוע לעבודה עם תשתיותיה. בין הקורסים הפופולאריים והמבוקשים בתחום ניתן למצוא, בין היתר, את הקורסים הבאים:

קורס אופיס Office – להיכרות עם תוכנות האופיס הפופולאריות של החברה – וורד Word, Excel, Powerpoint ו Outlook. יש גם קורסים נפרדים ללימודי כל אחת מתוכנות האופיס בנפרד.

קורס טכנאי PC  ורשתות תקשורת מוסמך מיקרוסופט – MCSA.

קורס תכנות בסביבת דוט נט MCSD.

קורס מיקרוסופט SQL Server.

קורס ניהול רשת מוסמך מיקרוסופט MCSE.

קורס פיתוח אפליקציות WEB ב- HTML5, ועוד מגוון נרחב של קורסים המתאימים למטרות ורמות שונות – החל מקורסי בסיס להעשרה אישית וכלה בקורסים להכשרת עובדים מקצועיים בתחומי ההייטק והמחשבים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מיקרוסופט משתנה, כמובן, בהתאם לקורס הספציפי – הקורסים הבסיסיים, דוגמת קורסי האופיס, הם קצרים יחסית ומונים, בדרך כלל, בין 20 ל-80 שעות לימוד, ואילו הקורסים המתקדמים והמקצועיים בתחום – כקורס MCSA, לדוגמא, הם ארוכים יותר וכוללים, לעיתים קרובות, בין 200 ל- 500 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים באחד מקורסי מיקרוסופט, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ואף בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים העסוקים מכל סיבה אחרת יכולים להשתלב בקלות בלימודים, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

תכנית לימודים

נושאי הלימודים בקורסי מיקרוסופט השונים משתנים, כמובן, בין הקורסים השונים, בהתאם למטרתם, אך יסוד אחד משותף לכל קורסי Microsoft – שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, והקורסים דואגים לציידם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

תעודה

בוגרי קורס מיקרוסופט, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר ייגשו למבחני ההסמכה הבינלאומיים של Microsoft ויעברו אותם בהצלחה – יהיו זכאים לתעודה יוקרתית מטעם מיקרוסופט. סוג התעודה תלוי, כמובן, בקורס (ובמבחן ההסמכה) בו למדתם.
תעודות ההסמכה הפופולאריות לבוגרי קורסי מיקרוסופט הם – MCSA, MCSD, MCITP, MCSE, MCTS  ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורסי מיקרוסופט?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסי מיקרוסופט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?