פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

להשתלב בתחום החם והמבוקש

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
אם אתם מעוניינים לזכות בהכשרה מקצועית לעבודה רווחית, מבוקשת ומרתקת בעולם ההייטק או אם יש לכם רעיון מעולה לאפליקציה אך חסרים לכם הידע והכלים הדרושים על מנת לפתח אותה – הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מיועדים עבורכם. לימודים אלו ידאגו להכשירכם במיטב הידע והכלים בתחום – כך שעם סיומם תוכלו להתחיל ולפתח אפליקציות – ומי יודע, אולי יצירתכם תהא האפליקציה הבאה שתכבוש את העולם.

מערכת האנדרואיד (Android) של גוגל היא אחת ממערכות ההפעלה הנפוצות בעולם המובייל (לצד מערכת ה IOS של אפל), והיא מערכת הקוד הפתוח המובילה – ועל כן קיימת חשיבות רבה לשליטה בה, במידה ואתם מעוניינים לעסוק בתחומי המובייל. אז בואו ליהנות מלימודים מפתחים – בואו לקרוא עוד על קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד מיועדים, כמובן, למעוניינים להשתלב בעולם המרתק של פיתוח אפליקציות, ההולך ומתפתח במהירות. הלימודים מתאימים במיוחד למתכנתים בעלי ניסיון, אך גם אם יש לכם רעיון מעולה שאתם רוצים לפתח לאפליקציה, אך אין לכם כלל ידע בתכנות – תוכלו למצוא מסלול לימודים המתאים עבורכם.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח אפליקציות אנדרואיד, אולי תגלו עניין גם בקורס פיתוח אפליקציות אייפון, קורס תכנות, קורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק, קורס בניית אתרים וקורסים נוספים מתחום המחשבים וההייטק.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מציבים מספר תנאי סף: ידיעת אנגלית ברמה טובה והיכרות עם עולם האינטרנט, המובייל והאפליקציות. בעוד חלק מהמכללות בתחום מקבלות אל שורותיהן רק בעלי ידע וניסיון בתכנות (בשפת C++, ג'אווה או שפות אחרות) מכללות אחרות מקבלות גם חסרי ניסיון וידע בתחום.

כמו כן, רבות מהמכללות עורכות מבחני קבלה וראיונות אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד משתנה בעיקר בהתאם לדרגת הכשרתם ההתחלתית של הנרשמים (בעלי ידע בתכנות או חסרי רקע בתחום) כמו גם בהתאם לעומק והיקף הלימודים והתרגולים.

הקורסים הקצרים יחסית בתחום, המיועדים לבעלי רקע וניסיון בשפות תכנות, כוללים בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, ואילו קורסים מקיפים יותר כוללים בין 150 ל-500 שעות לימוד אקדמיות.

קיימים גם מסלולים להכשרה בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון המונים מעל ל-500 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים –יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד משלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות פיתוח אפליקציה כחלק מפרויקט הגמר (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לעיתים קרובות כוללים לימודי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד את הנושאים והתכנים הבאים: העקרונות הארכיטקטוניים הייחודיים לאפליקציות אנדרואיד; מבוא לעולם המובייל; סקירת מערכות הפעלה וטכנולוגיות מובילות בעולם המובייל; היכרות עם יצרנים מובילים; שפות פיתוח לצד שרת וצד לקוח; J2SE; J2ME; Java; פיתוח אפליקציות web בצד לקוח בעזרת HTML CSS JavaScript; היכרות עם PHP צד שרת; עיצוב ואפיון של ממשק משתמש; המרת אפליקציות והפצתן ב-App Store Android Market באמצעות PhoneGap; היכרות עם אפליקציות מצליחות; ועוד.

תעודה

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד יוכלו להשתלב במשרות פיתוח מרתקות בעולם ההייטק ובחברות סטארט-אפ שונות. כן יכולים הבוגרים לעבוד כעצמאיים בתחום, ולפתח אפליקציות עבור לקוחות פרטיים.

אפשרויות המשך לימודים

רבים מהבוגרים, המעוניינים להמשיך ולהתפתח בתחום פונים ללימודים בקורס המשלים – הלא הוא קורס פיתוח אפליקציות לאייפון. כן יכולים הבוגרים לפנות למגוון קורסים נוספים מתחומי המחשבים וההייטק – קורס פיתוח משחקי מחשב, קורס תכנות ועוד.
איפה אפשר ללמוד פיתוח אפליקציות לאנדרואיד?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?