קורס פיתוח תוכנה לאייפון

למעוניינים לפתח אפליקציות איכותיות

קורס פיתוח תוכנה לאייפון
אם אתם חולמים להשתלב בעבודה באחד התחומים הלוהטים בעולם המחשבים וההייטק או אם יש לכם רעיון מעולה לאפליקציית מובייל שיכולה לכבוש את העולם – כנראה שהלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לאייפון ואייפד מיועדים עבורכם. לימודים אלו יכשירו אתכם בכל הידע והכלים לפיתוחן של אפליקציות בסביבת iOS (סביבת הפיתוח של Apple), כך שמיד בסיום הלימודים תוכלו להשתלב בעבודות בתחום.

האייפון הוא אחד הטלפונים החכמים הראשונים שזכו להצלחה, וכיום הוא עודו שולט בשוק זה, וכל אפליקציה המכבדת את עצמה דואגת לגירסה המיועדת למכשירים מבית אפל. למעשה, רבות מהאפליקציות יוצאות קודם למשתמשי אפל בלבד, ורק לאחר מכן – יוצאת גם גרסא למשתמשי אנדרואיד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי פיתוח אפליקציות ל  Iphone ול Ipad.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אפליקציות לאייפון ולאייפד מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים לקבל את מיטב הידע והכלים הדרושים לפיתוחן של אפליקציות חדשות למכשירים השונים מבית אפל. הלימודים מתאימים בן לחמי שמעוניין לפתח אפליקציה אותה הוא הגה, והן למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום ולפתח אפליקציות על פי דרישה.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח אפליקציות Iphone ו Ipad אולי תגלו עניין גם בקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, קורס פיתוח אפליקציות משלב לאנדרואיד ולאייפון, קורס פיתוח אפליקציות פייסבוק, קורס תכנות ושלל קורסים נוספים מעולם המחשבים וההייטק.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאייפד כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים, האינטרנט והמובייל. מכללות אחדות אף דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור מבחני קבלה או ראיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים.

מכללות אחדות בתחום מציעות קורסים קצרים יחסית, המיועדים לבעלי ידע קודם בתכנות, אולם מרבית הקורסים בתחום מיועדים לחסרי כל רקע וניסיון בתחומי המחשבים, הפיתוח והתכנות.

משך לימודים

הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאייפד כוללים, בדרך כלל, בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין שלושה לשמונה חודשים. קורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד הוא, כמובן, ארוך יותר, וכולל, בדרך כלל, בין 500 ל-700 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות אייפון ואייפד היא עשירה ומרתקת, ותדאג להכשירכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, וזאת על ידי שילוב מנצח של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, לרבות השתתפות בפרויקט גמר מונחה, בו תפתחו אפליקציה מ-א' ועד ת' (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לעיתים קרובות כוללים לימודי פיתוח אפליקציות לאייפון ואייפד את התכנים הבאים: יסודות שפת התכנות Objective C; לולאות; הסתעפויות; פונקציות ורוטינות; structure; enum; מצביעים; מערכים; אובייקטים; מסרים; ירושה; פולימורפיזם; פרוטוקלים; foundations framework; עבודה עם NSString; עבודה עם NSArray; עבודה עם NSdictionary; XCode ו-Interface Builder; תכנות view controllers; ;navigation and tab bar controllers  ועוד.

כן כוללים הלימודים, בד"כ, את הנושאים הבאים: הצגת נתונים בטבלאות ושימוש ב- table views; debugging and performance; מבוא ל- Mac OSX; מבוא לפיתוח תוכנה; תקשורת בסיסית; מבוא לאודיו ווידאו; ייצוג מידע גיאוגרפי באמצעות ספרית MAPKIT; מסחור אפליקציות ושיווק באמצעות ה-app store; כללים ושיטות עבודה עם לקוחות כ- free lancer בפיתוח ל-iPhone;  notification center; שימוש ב- application delegate לקבלת קלט מהמשתמש; מבוא לשימוש ב - Core Graphics לגרפיקה והכנת custom views; ועוד.

תעודה

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאייפד, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסדבו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות Iphone ו-Ipad יוכלו, כמובן, להשתלב בשלל העבודות בתחום חם זה, כשכירים או כעצמאיים, להתחיל לפתח אפליקציות עבור עסקים שונים ועבור חברות סטארט אפ, או להתחיל לבנות ולפתח את האפליקציה עליה הם חולמים.
איפה אפשר ללמוד קורס פיתוח תוכנה לאייפון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פיתוח תוכנה לאייפון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?