קורס תכנות

תכנתו לעצמכם עתיד מוצלח

קורס תכנות
רוצים להשתלב בעבודה מרתקת בחוד החנית של עולם ההייטק? חולמים לפתח תוכנה אשר תכבוש את העולם? מעוניינים לפתוח לעצמכם שלל אפשרויות תעסוקה מלאות יצירתיות, רווחיות ומבוקשות? אם התשובה לשאלות אלו היא כן – הלימודים בקורס תכנות יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי תכנות הם עולם ומלואו, שכן קיימות שפות תכנות רבות, והיצע הקורסים בתחום הוא נרחב – וכל אחד יכול למצוא קורס המתאים לרמתו ומטרותיו.

הביקוש למתכנתים איכותיים הוא רב – ובוגרי קורס תכנות של המכללות המובילות (המפורסמות בעמוד זה) "נחטפים", פעמים רבות, במהירות רבה לשוק העבודה. אז אם גם אתם חולמים להיות מתכנתים – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא פרטים נוספים על הלימודים בקורס תכנות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס תכנות מיועדים, כמובן, למעוניינים להשתלב באחד התפקידים המרתקים ביותר בעולם ההייטק – הלא הוא תפקידו של המתכנת. מגוון קורסי התכנות הוא רב – כך שכל אחת ואחד יכולים למצוא את הקורס המתאים עבורם – בין אם מתכנתים מנוסים המעוניינים ללמוד שפת תכנות חדשה, ובין אם הם חסרי כל רקע וניסיון בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי תכנות, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בהנדסת תוכנה, קורס בדיקות תוכנה, קורס ניהול רשתות, קורס פיתוח אפליקציות ומגוון קורסים נוספים מעולם המחשבים וההייטק.  

תנאי קבלה

דרישות המינימום לקבלה ללימודי תכנות הם ידיעת אנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים. קורסים מתקדמים בתחום דורשים מהמועמדים רקע או ניסיון רלוונטי. כמו כן, חלק מהמכללות מקיימות ראיונות קבלה ומבחני התאמה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים בקורס ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס תכנות משתנה, כמובן, בהתאם לעומק והיקף הלימודים ומספר שפות התכנות הכלולים בתכנית הלימודים. הקורסים הקצרים בתחום – הכוללים לימודי שפת תכנות אחת בלבד, נמשכים, לרוב, בין חודשיים לארבעה חודשים, ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים יותר – המתמקדים במספר שפות תכנות, נמשכים בין שלושה חודשים לשנה – ואף למעלה מכך.

אם גם  אתם רוצים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, במטרה להקל על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב אף הם בלימודים אלו בקלות ובנוחות.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים של לימודי תכנות משתנה בין קורסים שונים בתחום – בהתאם למספר וסוגי שפות התכנות הכלולים בקורס. על אף הבדלים אלו – קיים יסוד משותף לכל הקורסים בתחום והוא השילוב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות, אשר ידאגו כי תרכשו את מיטב הידע והכלים בתחום.
בחלק מהמכללות אף נהנים התלמידים מהשתתפות בפרויקט גמר מונחה – המאפשר להם לצבור ניסיון בעבודה בתחום כבר במהלך לימודיהם.

לעיתים קרובות כוללים לימודי תכנות את התכנים הבאים: מתמטיקה, לוגיקה, סטטיסטיקה, אלגוריתמים, מבני נתונים, מסדי נתונים, זיהוי צרכים, מערכות הפעלה, הצפנה, כתיבת קודים, ניפוי שגיאות וכמובן – לימוד של מספר שפות תכנות שונות ועוד.

מגוון קורסים

כאמור, קורסים שונים מתמקדים בלימודי שפות תכנות שונות, ועולם לימודי התכנות כולל, כמובן, גם קורסים ספציפיים ללימודי שפות התכנות הנפוצות והמובילות. בין קורסים אלו ניתן למנות את קורס שפת C, קורס ++C, קורס SQL, קורס JAVA, קורס HTML, קורס דוט נט ורבים אחרים.

תעודה

בוגרי קורס תכנות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהקורסים בתחום מכינים את בוגריהם למעבר הבחנה בינלאומיים שונים – כגון מבחני ההסמכה ל- MCSD של מיקרוסופט, ובוגרים העוברים את המבחן בהצלחה, זכאים לקבל תעודה יוקרתית מטעם החברות המובילות בתחום.

אפשרויות תעסוקה

אפשרויות התעסוקה המצפות לבוגרי קורס מתכנתים הן רבות – והם יכולים להשתלב בשלל עבודות מרתקות בעולם המחשבים וההייטק כשכירים או כעצמאיים, בחברות גדולות וותיקות ובמיזמי סטארט-אפ חדשים, קטנים ופורצי דרך.
איפה אפשר ללמוד קורס תכנות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תכנות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?