קורס פיתוח משחקי מחשב

ללמוד, לשחק ולהרוויח

קורס פיתוח משחקי מחשב
אם אתם אוהבים לשחק בכלל ובמשחקי מחשב או באפליקציות סלולר בפרט, אם התברכתם בדמיון פורה ויצירתיות רבה ואם אתם רוצים להשתלב בעבודה מהנה, רווחית ויצירתית באחד מהתחומים הלוהטים של עולם ההייטק והמחשבים – הלימודים בקורס פיתוח משחקי מחשב (הידועים גם כלימודי גיימינג) יכולים להתאים לכם עד מאד!

משחקי המחשב והאפליקציות הולכים וזוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות – וקהלי יעד חדשים הולכים ונשבים בקסמיהם – שכן אם עד לפני שנים אחדות קהל היעד העיקרי היה ילדים – כיום משחקים רבים מיועדים למבוגרים ולקהל היעד הנשי, ונראה כי תחום זה ימשיך ויתפתח רבות בשנים הקרובות. אז בואו לשחק אותה עם לימודים מהנים במיוחד – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי פיתוח משחקי מחשב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב ופיתוח משחקי מחשב מיועדים, כמובן, לגיימרים בנשמה ולאנשים יצירתיים המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית שתעזור להם להשתלב בעבודה באחת התחומים החמים ביותר.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח משחקים למחשב, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום – קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, קורס פיתוח אפליקציות לאייפון, קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפונים וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס פיתוח משחקי מחשב ואפליקציות כוללים, כמעט תמיד, דרישה לשליטה טובה בשפה האנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים, האינטרנט ומשחקי המחשב. חלק מהמכללות בתחום מציבות תנאי קבלה גבוהים יותר – היכרות עם תוכנות גרפיות, ידע בתכנות והצגת תיק עבודות.

כמו כן, לעיתים אף מקיימות המכללות מבחני קבלה שונים וראיונות קבלה, במטרה להעריך את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

לימודי עיצוב ופיתוח משחקי מחשב הם לימודים מקיפים ומעמיקים במיוחד – ועל כן הקורסים בתחום אינם קצרים כלל וכלל: הקורסים הקצרים בתחום כוללים כ-300 שעות לימוד אקדמיות לערך ואילו הקורסים המקיפים והמעמיקים בתחום כוללים בין 600 ל -800 שעות לימוד אקדמיות.

בדרך כלל נמשכים לימודי גיימינג בין שנה לשנתיים – בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל בקורס, מספר מפגשי הלימוד השבועיים (בדרך כלל פגישה אחת או שתיים) ואורכו של כל מפגש (לרוב בין 4 ל-8 שעות לימוד אקדמיות).

אם גם אתם רוצים להשתלב בלימודים מהנים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים שעסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בקלות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס עיצוב ופיתוח משחקי מחשב היא עשירה למדיי – וכוללת לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום.

במרבית המכללות אף נהנים התלמידים מהשתתפות בפרויקט גמר – בו הם יפתחו בכוחות עצמם (ובליווי מורי הקורס) משחק מחשב.

לימודי פיתוח משחקי מחשב כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: עיצוב תוכן, פרסום ומדיה; יזמות בתחומי המשחקים; 3D Studio, Flash Developer, AS3 Flash CS5; 3d Max; כלי עבודה בתוכנות פלאש ואנימציה; מושגי יסוד בגרפיקה ממוחשבת; פיתוח רעיונות וקונספטים; תכנות משחקי מחשב; בניית ועיצוב מודלים; עקרונות האנימציה; ניהול הפקה; עיצוב פס קול; תסריטאות למשחקים; הפילוסופיה של המשחק, מה הופך משחק למוצלח ומצליח ועוד.

תעודה

בוגרי קורס פיתוח משחקי מחשב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. כן יקבלו הבוגרים, עם סיום לימודיהם, תיק עבודות המאגד את היצירות שיצרו במהלך הקורס (לרבות פרויקט הגמר). תיק עבודות זה ישמש ככרטיס הביקור המקצועי שלהם, ויעזור להם עד מאד להתקבל לעבודות בתחום וללימודים מתקדמים בו.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס גיימינג יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות המהנות והרווחיות בתחום לוהט זה בחברות פיתוח וייצור משחקי מחשב בארץ ובעולם. כן יוכלו הבוגרים לעבוד כעצמאים – ולפתוח סטודיו ופיתוח ועיצוב משחקי מחשב משל עצמם.
איפה אפשר ללמוד קורס פיתוח משחקי מחשב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פיתוח משחקי מחשב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?