קורס Illustrator

תוכנת העיצוב הגרפי המובילה

קורס Illustrator
אם אתם עוסקים בתחומי הגרפיקה או העיצוב – כדאי מאד שתכירו את תוכנת אילוסטרייטור (Illustrator) מבית אדובי (Adobe), הנחשבת לאחת התוכנות המובילות והנפוצות בעולם (אם לא המובילה שבהן) בתחום הגרפיקה הווקטורית. תוכנת האילוסטרייטור מאפשרת לכם לעצב כמעט כל דבר (לוגואים, גרפים, יצירות תלת ממד) לדפוס ולאינטרנט, וללא צורך לשלב עבודה עם תוכנות אחרות, ועל כן היא נוחה מאד לשימוש.

קורס אילוסטרייטור, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, ידאג להכשירכם תוך חודשים אחדים לעבודה מקצועית עם תוכנה מבוקשת זו, אשר היכרות איתה מהווה דרישת סף לעבודות רבות בתחום. הקורס מוצע למגוון רמות (מתחילים ומתקדמים) כך שתוכלו ליהנות מלימודים המתאימים בדיוק לרמתכם. בואו לקרוא עוד על קורס אילוסטרייטור.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס Adobe Illustrator מיועדים לכל העסוקים (או המעוניינים לעסוק) בתחומי הגרפיקה והעיצוב (עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים, אדריכלות וכו') וטרם רכשו היכרות מספקת עם התוכנה. הלימודים מתאימים גם למעוניינים בהעשרה אישית שתקנה להם כלי מעולה לביטוי אמנותי ויצירתי.

חלק מהקורסים בתחום מיועדים למתחילים – חסרי כל היכרות עם התוכנה, וחלקם למתקדמים, כך שכל איחד ואחת יכולים למצוא את הקורס המתאים בדיוק לרמתם.

כן מתאימים הלימודים לעובדים בעולמות הפרסום ובניית ועיצוב האתרים.

אם אתם מתעניינים בלימודי אילוסטרייטור, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים ללימודי תוכנות גרפיות ועיצוב פופולאריות: קורס אוטוקאד, קורס פוטושופ, קורס סקצ'אפ, קורס אינדיזיין וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי Illustrator כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית ויכולת שימוש בסיסית במחשב ובאינטרנט. מכללות אחדות מציבות תנאי קבלה נוספים: השלמת 12 שנות לימוד, רקע או ניסיון בתחומי העיצוב והגרפיקה, מבחני קבלה וראיונות אישיים.
 
הקבלה לקורס אילוסטרייטור למתקדמים מותנית, כמובן, בהיכרות בסיסית לפחות עם התוכנה.

משך לימודים

הלימודים בקורס אילוסטרייטור אינם נחשבים לארוכים במיוחד, ובדרך כלל הם כוללים בין 30 ל-80 שעות לימוד אקדמיות (מספר שעות הלימוד תלוי, כמובן, בעומק הלימודים והיקף התרגולים הכיתתיים) ונמשכים בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הלימודים – קרי, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

מכללות אחדות בתחום אף מציעות לימודים אחד על אחד (שיעורים פרטיים), ואורכם של לימודים אלו משתנה בהתאם להתקדמות התלמיד ורצונותיו.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך אינכם כי סדר יומכם העמוס יאפשר לכם לעשות זאת – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים, אנשים עובדים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בנוחות בלימודים, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

כמו כן, מכללות ומוסדות לימוד אחדים בתחום מציעים אפשרות ללימודים מתוקשבים (און ליין) בה קיימת גמישות מרבית בקביעת מועדי הלימודים.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס אילוסטרייטור כוללת, כמובן, הרצאות עיוניות ותיאורטיות, אך חלקו המרכזי של הקורס מוקדש לתרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים לעבודה מקצועית עם תוכנה חשובה זו.

לעיתים קרובות כוללים לימודי Illustrator את הנושאים והתכנים הבאים: ממשק העבודה עם התוכנה, יצירת אובייקטים דו ממדיים וגופים תלת ממדיים, מניפולציות בצורות ובטקסטים, שימוש בצבע וטקסטורות, שימוש במברשות, שינוי מיקומי אובייקטים ודרכי סידור, עבודה עם פורמטים שונים, למידה על מברשות, הבנה של שכבות ועבודה נכונה, יצירת אפקטים על האובייקטים, עבודה עם מסמך מרובה עמודים, הכנה לדפוס, הכנת קבצים לאינטרנט, ייבוא וייצוא קבצים, טכניקות לעבודה מהירה ויעילה ועוד.

תעודה

בוגרי קורס Illustrator, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

כן יקבלו הבוגרים בסיום הקורס תיק עבודות המאגד את כל העבודות והיצירות שביצעו במהלכו. תיק עבודות ישמש מעין כרטיס ביקור עבור הבוגרים, ויסייע להם להשתלב בעבודות בתחום ואף להתקבל ללימודים מתקדמים בתחומי העיצוב, הגרפיקה והאמנות.
איפה אפשר ללמוד קורס Illustrator?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס Illustrator
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?