קורס עיצוב אתרים

להשתלב בתחום פורח ומבוקש

קורס עיצוב אתרים
אם אתם אנשים יצירתיים וברצונכם להשתלב בעבודה מרתקת ומבוקשת, המשלבת בין עולם העיצוב לעולם המחשבים – ייתכן כי לימודי עיצוב אתרים הם בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים איכותיים אלו, הנמשכים חודשים ספורים בלבד (לרוב פחות מחצי שנה) יכשירו אתכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום – כך שמיד בסיומם תוכלו לנסות ולהשתלב בשלל העבודות בתחום לוהט זה.

כיוון שבימינו כמעט כל עסק וארגון מתהדר האתר אינטרנט מעוצב – בין אם מדובר בחברה עסקית גדולה וותיקה, או בעוסק פטור קטן המציע טיפולי רפואה משלימה או מכירת פרטי אופנה (או כל דבר אחר), הביקוש למעצבי אתרים איכותיים הוא רב – והם יכולים ליהנות מאפשרות לעבוד הן כשכירים, בחברות המתמחות בתחום, והן כעצמאיים. בואו לקרוא עוד על לימודי עיצוב אתרים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב אתרים מיועדים לאנשים יצירתיים, בעלי תפיסה עיצובית ואסתטית טובה, המעוניינים להתמקצע בתחום מבוקש זה ולהשתלב בעבודה בו. הלימודים מתאימים במיוחד למעצבים גרפיים המעוניינים להתמחות בתחום, כמו גם לעורכי ומנהלי תוכן המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי עיצוב אתרי אינטרנט אולי תגלו עניין גם בקורס בניית אתרים, קורס עיצוב גרפי, קורס פוטושופ, קורס פלאש ומגוון קורסים נוספים מתחומי העיצוב או המחשבים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס עיצוב אתרים אינם מסובכים בדרך כלל – ולמרבית המכללות בתחום ניתן להתקבל בקלות, באם אתם יודעים אנגלית ומכירים (ברמת משתמש) את עולם המחשבים והאינטרנט. מכללות אחדות בתחום מציבות תנאי קבלה נוספים – כהצגת תיק עבודות או ניסיון בעיצוב, ידע בסיסי בתוכנות גרפיות או מעבר של ריאיון קבלה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס עיצוב אתרי אינטרנט משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים – הקורסים הקצרים בתחום, הכוללים לימודים בסיסיים יחסית כוללים כ-100 שעות לימוד אקדמיות לערך, ואילו הקורסים המקיפים במיוחד – כוללים כ-300 שעות לימוד אקדמיות לערך. בדרך כלל נמשכים הקורסים בתחום בין שלושה לשמונה חודשים, בהתאם למספר שעות הלימוד הכולל, מספר מפגשי הלימוד בשבוע ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעוצבים אלו, אך חושבים כי בסר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים (או אנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס עיצוב אתרים כוללת שלל נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, המלווים בתרגולים רבים והתנסויות מעשיות – לרבות יצירת פרויקט גמר (בחלק מהמכללות בתחום) כך שהכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, והם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום עיצוב האתרים.

לעיתים קרובות כוללים לימודי עיצוב אתרים את התכנים הבאים: הכרת עולם האינטרנט, מבוא לעיצוב אתרים, מבוא לבניית אתרים, Photoshop, Adobe illustrator, HTML  Dreamweaver, Flash, איור ועיצוב באינטרנט, בפלאש, מבוא ל HTML, מבוא לקידום אתרים, עיצוב לוגו וסמלים, עיצוב באנרים, התאמת האתר לקהל היעד, יצירת אנימציה וסרטוני אנימציה, שילוב סאונד, חווית משתמש, דפי נחיתה, שיווק באינטרנט ועוד.

תעודה

בוגרי קורס עיצוב אתרים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. כן יקבלו הבוגרים, עם סיום הלימודים, את תיק העבודות המאגד את שלל היצירות שיצרו במהלך הקורס. תיק עבודות זה יהווה עבורם כרטיס ביקור מקצועי ויעזור להם להשתלב בעבודות בתחום ואף בלימודים מתקדמים בו.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס עיצוב אתרי אינטרנט יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות בתחום מבוקש זה – כשכירים או כעצמאיים.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרים המעוניינים להמשיך להתפתח ולהתקדם בתחום ובתחומים קרובים אחרים יכולים לפנות ללימודי גרפיקה ממוחשבת, לימודי עיצוב גרפי, לימודי פיתוח משחקי מחשב, לימודי בניית אתרים, לימודי תכנות ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב אתרים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב אתרים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?