קורס דרימוויבר

Dreamweaver - לימודי התוכנה הפופולארית

קורס דרימוויבר
אם אתם עוסקים (או מעוניינים לעסוק) בתחומי העיצוב הגרפי או בניית ועיצוב האתרים, רצוי מאד שתכירו את תוכנת דרימוויבר (Dreamweaver) – אחת התוכנות המובילות בתחום. אם אתם מעוניינים להכיר תוכנה זו באופן מקצועי – להכיר את שלל הפונקציות הטמונות בה – ולדעת כיצד לעבוד אתה בהצלחה – הלימודים בקורס דרימוויבר מיועדים עבורכם.

לימודי דרימוויבר אינם ארוכים כלל – ומרבית הקורסים בתחום יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים לעבודה מקצועית עם תוכנה זו תוך מספר שבועות בלבד – או חודשים אחדים, לכל היותר. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אך רוצים, ראשית, לקבל מידע נוסף אודותם – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס Dreamweaver.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תוכנת דרימוויבר (DreamWeaver) מבית אדובי (Adobe)  היא אחת מתוכנות היצירה והעריכה של דפי ואתרי אינטרנט המתקדמות והנפוצות בעולם. לתוכנה זו יתרונות רבים (יכולת להסתיר מהמשתמש את פרטי הקוד של HTML, אופציית הDesign, המאפשרת לשרטט ללא שימוש בקוד ועוד) ועל כן היא נמצאת בשימוש רב בעולם פיתוח ועיצוב האתרים, ורצוי כי כל מעצב אתרים, מנהל אתרים ומעצב גרפי יכיר לפחות את בסיסה.

קהל יעד

הלימודים בקורס תוכנת דרימוויבר מיועדים לאנשים יצירתיים, העוסקים (או המעוניינים לעסוק) בתחומי העיצוב הגרפי, התקשורת החזותית ופיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט, ומעוניינים לרכוש היכרות מעמיקה עם תוכנה נפוצה זו, על שלל יתרונותיה.

אם אתם מתעניינים בלימודי דרימוויבר, אולי תגלו עניין גם בקורס פוטושופ, קורס פלאש, קורס בניית ועיצוב אתרי אינטרנט ומגוון קורסים נוספים מתחומי המחשב והעיצוב הגרפי.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס Adobe DreamWeaver כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: אנגלית ברמה בסיסית וידע בסיסי (ברמת משתמש) בשימוש במחשב ובגלישה באינטרנט.

חלק מהמכללות בתחום מציבות דרישות קבלה נוספות – היכרות עם אחת מהתוכנות הגרפיות (פוטושופ, לדוגמא), הצגת תיק עבודות ומעבר של מבחנים ייעודיים (כמבחן יצירתיות, למשל) וראיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס Dreamweaver אינם ארוכים כלל וכלל – ולרוב הם כוללים בין 18 ל-40 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מתעניינים בלימודי Dreamweaver, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם להשתלב בלימודים, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב וימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים – סטודנטים, אנשים עובדים וכו', יכולים להשתלב בלימודים בנוחות בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

יתירה מכך – חלק מהמכללות מציעות אפשרות ללימודים און-ליין, המאפשרים לכם שליטה מרבית על קביעת מערכת השעות.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס DreamWeaver דואגת להקנות לבוגריה שליטה מלאה על שלל הפונקציות בתוכנה מובילה ופופולארית זו, ועל כן משלבים הלימודים בין חלק עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בעבודה עם התוכנה. בחלק מהמכללות אף מבצעים התלמידים פרויקט גמר.

לעיתים קרובות כוללים לימודי דרימוויבר את התכנים הבאים: ממשק התוכנה, חלונות וממשקי עבודה, מבנה הקבצים של אתרי אינטרנט, הגדרת אתר חדש, עריכת אתר קיים, עבודה עם מלל וקוד, CSS, עבודה עם תמונות, יצירה ועריכת אובייקטים חכמים, יצירת לינקים, טבלאות, הוספת סאונד, HTML בסיסי, מצגות, ניווט, אינטראקציה עם תוכנות גרפיות אחרות (פוטושופ, פלאש וכו'), שימוש בסיסי ב JAVA SCRIPT, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס דרימוויבר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס דרימוויבר?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס דרימוויבר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?