קורס .NET

תחילתה של קריירה מוצלחת

קורס .NET
אם אתם מחפשים כרטיס כניסה לעבודה מרתקת ורווחית בעולם ההייטק ואם עולם פיתוח התוכנה מושך אתכם – כדאי לכם להכיר את קורס .NET (ובשמו העברי – דוט נט), אשר יכשיר אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות לפיתוח בסביבת הדוט הנט מבית מיקרוסופט – אחת מסביבות הפיתוח הנפוצות ביותר בעולם.

קורס תכנות דוט נט הוא קורס איכותי, מקיף ומעמיק במיוחד – ועל כן גם הלימודים אינם קצרים כלל (ונמשכים כשנה בממוצע) ואף אינם נחשבים לקלים– וכדאי שתתכוננו ללימודים מאתגרים, שידרשו מכם גם להשקיע שעות עבודה רבות בבית. אולם – המאמץ ודאי ישתלם לכם, שכן כבוגרי קורס זה תוכלו להשתלב בשלל מקומות עבודה מרתקים בתעשיית ההייטק הפורחת. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תכנות .NET
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס דוט נט מיועדים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת ורווחית בעולם ההייטק – בין אם אין להם כלל ניסיון בתכנות ובעולם המחשבים, ובין אם הם בעלי ניסיון קל בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי תכנות .NET אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחום המחשבים והייטק: קורס תכנות, קורס שפת C, קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפונים, קורס פיתוח משחקי מחשב וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס דוט נט כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: אנגלית ברמה טובה והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים והאינטרנט (כלומר, יכולת גלישה, היכרות עם מערכת ווינדוז וכו').

מכללות אחדות אף עורכות מבחני קבלה ו/ או ראיונות אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מועמדים בעלי רקע בתחום התכנות יכולים להשתלב בקורס בקלות רבה – ואף להיות פטורים מחלק מהנושאים הנלמדים בו.

משך לימודים

הלימודים בקורס תכנות דוט נט הם מקיפים ומעמיקים במיוחד – ועל כן אין הם קצרים כלל וכלל, ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 450 ל-650 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חצי שנה לשנה וחצי – בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר מפגשי הלימוד בשבוע ואורכו של כל מפגש ומפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים עסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס דוט נט דואגת להכשיר את בוגריה במיטב המיומנויות, הכלים והידע בתחום, וזאת על ידי לימודים מקיפים ומעמיקים, המשלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, לרבות ביצועו של פרויקט גמר מונחה (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לעיתים קרובות כוללים לימודי .NET את הנושאים הבאים: שפת C #, VB.Net, AJAX +ASP.Net, שפת XML, שפת CSS, ADO.Net, שימוש במסדי נתונים, Visual Studio.Net, מרכיבי הFramework Net. ,Windows forms ,SQL Server, שיטות בהנדסת תוכנה, פיתוח אפליקציות חלונאיות ומבוזרות, תכנות מונחה עצמים ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים –שיעזרו לכם להשתלב, לאחר מכן, בעבודה מרתקת ורווחית בעולם ההייטק.

תעודה

בוגרי קורס .NET אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. אם תגשו למבחני ההסמכה של מיקרוסופט ותעברו ראותם בהצלחה - תיהיו זכאים גם לתעודת MCPD הבינלאומית היוקרתית, מטעם חברת מיקרוסופט. 

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס תכנות .NET יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון עבודות מרתקות ורווחיות בעולם ההייטק. הבוגרים יוכלו לעבוד כשכירים או כעצמאיים, ולהשתלב בחברות הייטק מובילות וותיקות או במיזמי סטארט-אפ חדשים.

חלק מהמכללות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בשוק העבודה – כך שקליטתם בו צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.
איפה אפשר ללמוד קורס .NET?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס .NET
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?