קורס MCPD

להשתלב בעולם ההייטק

קורס MCPD
אם אתם מחפשים קורס שיכניס אתכם לעולם ההייטק ואף יכין אתכם למעבר מוצלח של מבחנים בינלאומיים – שיקנו לכם תעודת הסמכה יוקרתית ומבוקשת במיוחד – כדאי שתכירו את קורס MCPD: קורס איכותי מבית חברת מיקרוסופט, אשר יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום חשוב זה של תכנות בסביבת העבודה של מיקרוסופט ובשפת התכנות Net.ASP.

MCPD (ראשי תיבות של Microsoft Certified Professional Developer) היא הסמכה הנחשבת לגבוהה במיוחד בעולם המחשבים, והיא מוענקת רק למי שעובר בהצלחה את מבחני ההסמכה הבינלאומיים של מיקרוסופט. הקורסים בתחום, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, ידאגו כי תגיעו למבחן מצוידים במיטב הידע – כך שתוכלו לעבור אותו בהצלחה – כבר בניסיון הראשון. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי MCPD.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס MCPD מיועדים לחובבי מחשבים, המעוניינים לזכות בהכשרה איכותית ותעודת הסמכה יוקרתית שתפתח להם אפשרות לשלל עבודות מרתקות בעולם המחשבים וההייטק.

אם אתם מתעניינים בלימודי MCPD אולי תגלו עניין גן בקורסים אחרים של חברת מיקרוסופט (קורס MCSA, קורס דוט נט וכו') או בקורסים אחרים מעולם המחשבים וההייטק – קורס תכנות, קורס שפת C, קורס ג'אווה וכיו"ב.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס MCPD  יהיה עליכם להיות בעלי שליטה בשפה האנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם המחשב והאינטרנט. כמו כן – מכללות רבות מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.  

חלק מהקורסים בתחום מיועדים לבעלי ידע וניסיון בתחומי המחשבים בלבד (ובעיקר לבעלי ידע בתכנות) – וקורסים אלו מקבלים אל שורותיהם רק בוגרי קורסים בסיסיים בתחום או ניסיון מוכח בעבודה בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס MCPD משתנה בהתאם לרמות ידיעותיהם ההתחלתיות בתחום של הנרשמים – קורסים המיועדים לבעלי ידע וניסיון בתחומי המחשבים (מנהלי רשתות, טכנאי מחשבים, מתכנתים וכו') הם, כמובן, קצרים יותר וכוללים, בדרך כלל, בין 100 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, ואילו הקורסים המיועדים לקהל הרחב – אשר אינו בעל ידע וניסיון בתחום – כוללים כ-450 שעות לימוד אקדמיות לערך.

בדרך כלל מתקיימים לימודי MCPD במתכונת של מפגש לימודים אחד או שני מפגשי לימודים בשבוע, והם נמשכים בין חצי לשנה (בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הלימודים – קרי, מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש).

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מרבית המכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס MCPD היא עשירה ומגוונת, והתלמידים נהנים הן מהקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק, הן משלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות והן מהכנה איכותית למבחני ההסמכה של חברת מיקרוסופט – כך שהכשרתם היא מן המעלה הראשונה, ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב המיומנויות, הכלים והידע בתחום.

לימודי MCPD כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: מבוא לתכנות ולNET, Developing Web- Applications by Using the Microsoft .NET Visual C#, Microsoft .NET Framework - Application Development Foundation , Designing and Developing ASP.NET Applications Using the .NET Framework 4, Microsoft .NET Framework 4, ASP.NET Application Development ,Microsoft .NET Framework 4 - Windows Forms Application Development, Advanced development with Visual Studio 2010 ועוד.

תעודה

בוגרי קורס MCPD, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים  לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר ייגשו למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט ויעברו אותם בהצלחה – יהיו זכאים לתעודת ההסמכה היוקרתית מטעם Microsoft - MCPD ASP.NET Web Developer 3.5.
איפה אפשר ללמוד קורס MCPD?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס MCPD
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?