קורס אקסס Access

הכרת התוכנה הפופולארית

קורס אקסס Access
אם אתם רוצים ללמוד הכל אודות תוכנת בסיס הנתונים הטבלאי המובילה ולשלוט שליטה מלאה בכל הקשור לעבודה איתה, קורס אקסס מיועד בדיוק לכם. אקסס (Access) מבית מיקרוסופט היא חלק מתוכנות האופיס, והיא נחשבת למחולל יישומים ויזואלי ידידותי למשתמש, והיא יעילה במיוחד לאלה מכם העובדים עם ניהול מלאי כדוגמת ספריית וידאו או חנות ספרים, רשימת ציוד וכיו"ב, כמו גם למנהלים מתחומים שונים – משאבי אנוש, כספים וכו'.

מטרתו של קורס אקסס היא להקנות למשתתפיו את כל הידע והכלים לשימוש מקצועי בתוכנה - החל מבניית טבלאות ושאילתות ועד לבניית דו"חות מורכבים. הקורס משלב בין הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי רב להפנמת כל החומר הנלמד, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס אקסס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אקסס מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין להכיר תוכנה חשובה זו, אשר יכולה להקל רבות על עבודתו ולארגנה, ולעזור לו ולאחסן ולנהל נתונים ומידע. הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים בתחומים שונים – מנהלי כספים, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי שיווק ופרסום וכו', הנדרשים, כחלק מעבודתם, לניהול מאגרי נתונים גדולים.

אם אתם מתעניינים בלימודי אקסס, אולי תגלו עניין גם בקורס אופיס, קורס אקסל, קורס מידענות וכו'.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס אקסס כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: יכולות קריאה וכתיבה טובות באנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם האינטרנט והמחשב ויישומיו. חלק מהמכללות בתחום אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי ידע ויכולת עבודה עם תוכנת Excel, כחלק מתנאי הקבלה ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אקסס נע בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, כאשר הקורסים הקצרים הם קורסי מבוא בסיסיים, המקנים רק היכרות קלה עם התוכנה, והקורסים הארוכים יותר מקנים לבוגריהם היכרות מעמיקה יותר עם תוכנת האקסס על שלל הפונקציות בה.

לימודי Access נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לשמונה חודשים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל בקורס ומתכונת הלימודים – כלומר, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורסים המתנהלים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים, סטודנטים או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו למצוא קורס המתקיים בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

כמו כן, מכללות ומוסדות לימוד אחדים מציעים קורס Access און-ליין, בו אתם קובעים מהן שעות הלימוד, כך שאתם יכולים להתאימן בדיוק לזמנכם הפנוי.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס אקסס ידאגו להכיר לכם תוכנה זו לעומקה ולהקנות לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לשימוש מקצועי בה, ועל כן משלבים הלימודים בין הרצאות תיאורטיות ועיוניות לבין תרגולים מעשיים רבים.

לימודי Access כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: הכרת ממשק התוכנה, מחוללי יישומיים, מסדי נתונים, דוחות, שאילתות, לחצנים, פקודות, טבלאות, יצירת טפסים, אובייקטים מיישומים אחרים, מאקרו ותכנות מאקרו, שדות מחושבים, פרמטר, קריטריון, שאילתות פשוטות, עיצוב טפסים, לחצן דו מצבי, תיבת טקסט, לחצן אפשרויות, תיבה משולבת, תיבת סימון, תיבת רשימה שדות מחושבים, קשר גומלין בין טבלאות, שאילתות לפי פרמטר ועוד שלל נושאי לימוד, שיקנו לכם יכולת עבודה מקצועית עם תוכנה חשובה זו.

תעודה

בוגרי קורס Access, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות בתחום מזכות את בוגריהן בתעודה המוכרת על ידי חברת מיקרוסופט, יצרנית התוכנה.
איפה אפשר ללמוד קורס אקסס Access?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אקסס Access
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?