קורס עיסוי רקמות עמוק

לימודים מעמיקים במיוחד

קורס עיסוי רקמות עמוק
אם אתם מעוניינים ללמוד את אחד מסוגי העיסוי היעילים ביותר, עיסוי המשמש לא רק להרגעה והנאה, אלא גם לטיפול בבעיות בריאותיות שונות, מקל על כאבים ומשפר את היציבה – הלימודים בקורס עיסוי רקמות עמוק יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים אלו, המשתייכים לעולם לימודי הבריאות והפרא- רפואה, יקנו לכם תוך חודשים ספורים את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום – כך שמיד בסיומם תוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום.

אז אם גם אתם שוקלים לרכוש התמחות מתקדמת בתחומי העיסוי, אך מעוניינים, ראשית, לקבל מידע נוסף אודות הקורסים בתחום, הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא פרטים רבים על לימודי עיסוי רקמות עמוק, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיסוי רקמות עמוק מיועדים לכל המעוניינים ללמוד שיטת עיסוי לעומקה – בין אם לצורך העשרתם האישית ובין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לבוגרי קורסים בסיסיים בעיסוי ובטיפולי מגע, המעוניינים להתפתח מקצועית ולהעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי עיסוי רקמות עמוק, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס עיסוי שבדי, קורס עיסוי תאילנדי, קורס עיסוי רפואי, קורס עיסוי באבנים חמות, קורס שיאצו וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס עיסוי רקמות עמוק כוללים, בדרך כלל, דרישה למעבר של ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. בעוד חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בעלי רקע או ניסיון מעשי באחד מתחומי הטיפול במגע (כבוגרי קורס עיסוי שבדי, לדוגמא) וידע באנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה, מכללות אחרות פותחות שעריהן גם בפני חסרי רקע וניסיון בתחום – אולם עליהם יהיה להשתלב בקורסים ארוכים יותר.

כמו כן, חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, ולפעמים אף קיימת דרישה לתעודת בגרות מלאה.
 

משך לימודים

הלימודים בקורס עיסוי רקמות עמוק כוללים, בדרך כלל, בין 60 ל-ל100 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודש לחצי שנה, בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל ומתכונת הלימודים – קרי, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש ומפגש.

קורסים המיועדים לחסרי כל רקע וניסיון בתחומי הטיפול במגע הם ארוכים יותר, וכוללים בין 160 ל-250 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בנוחות בלימודים מרתקים אלו.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס עיסוי רקמות עמוק משלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לימודי עיסוי רקמות עמוק כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: תורת העיסוי וייחודו של עיסוי רקמות עמוק, תשאול רפואי, אתיקה מקצועית, יחסי מטפל- מטופל, יעילות הטיפול, עבודה נכונה ויציבת המטפל, עיסוי חלקי הגוף השונים, טכניקות עיסוי, המבנה האנטומי של השלד, אנטומיה ופיזיולוגיה, פתולוגיה ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים מעשיים רבים.

שימו לב: בחלק מהמכללות בתחום לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה אינם כלולים בתכנית הלימודים, ועליכם יהיה להשלימם עצמאית לפני תחילת הלימודים בקורס או במהלכם. ללא השלמת קורסים אלו לא תוכלו לקבל את תעודת ההסמכה.
 

תעודה

בוגרי קורס עיסוי רקמות עמוק, אשר יעמוד בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "מטפל מוסמך בעיסוי רקמות עמוק", מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
 

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס עיסוי רקמות עמוק וקבלת תעודת ההסמכה, יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות בתחום: בקופות חולים, בקליניקות פרטיות, במרכזי נופש וספא ומרכזים לטיפול ברפואה משלימה, בקבוצות ספורט וכיו"ב. כן יוכלו הבוגרים לצאת לדרך עצמאית – ולפתוח קליניקה טיפולית משל עצמם.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרי קורס עיסוי רקמות עמוק אשר ירצו להמשיך ולהתפתח בתחום יוכלו לפנות ללימודים בקורס עיסוי ספורטאים, קורס עיסוי רפואי, קורס מטפל רב תחומי במגע, קורס כירופרקטיקה, לימודי תואר ראשון בפיזיותרפיה – ומגוון מסלולי לימוד נוספים מתחומי הטיפול במגע.
איפה אפשר ללמוד קורס עיסוי רקמות עמוק?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיסוי רקמות עמוק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?