קורס סייעות לרופא שיניים

הכשרה איכותית למקצוע מבוקש

קורס סייעות לרופא שיניים
אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים, שיקנו לכם הכשרה מקצועית איכותית למקצוע מבוקש בתחומי הבריאות והפרא – רפואה, הלימודים בקורס סייעות לרופאי שיניים יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים אלו, הנמשכים, בד"כ, בין שנה לשנה וחצי, יכשירו אתכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וידאגו שתגיעו למבחני ההסמכה של משרד הבריאות מוכנים – כך שתוכלו להשתלב במהירות בשלל העבודות בתחום.

סייעת רופא השיניים (או הסייע) היא יד ימינו של הרופא, וחשיבותה לתפקודה התקין של המרפאה ולאיכות הטיפול היא רבה, ועל כן הביקוש לסייעות שיניים איכותיות הוא רב. אז בואו ליהנות מלימודים שיקנו לכם מקצוע לחיים- בואו לקרוא מידע נוסף על קורס סייעות לרופאי שיניים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס סייעות לרופאי שיניים מיועדים לכל המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית לתפקיד מבוקש זה.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורס טכנאי שיניים או קורס שינניות.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס סייעות שיניים כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: השלמת 12 שנות לימוד לפחות (בחלק מהמכללות נדרשת תעודת בגרות מלאה, ואילו בחלקן ניתן להתקבל גם עם פחות שנות לימוד – במידה ואתם מעל לגיל 35), מעבר מוצלח של מבחני התאמה ועמידה בראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס סייעות שיניים הם מעמיקים ומקיפים ועל כן אין הם קצרים כלל וכלל, ובדרך כלל כוללים הלימודים בסביבות ה-1000 שעות לימוד אקדמיות (מתוכן כ-400 שעות לערך מוקדשות להתנסות מעשית), והם נמשכים בין שנה לשנה וחצי, בהתאם למתכונת הלימודים – מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי סייעות שיניים ולרכוש מקצוע מבוקש זה, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים העסוקים מסיבות אחרות) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס סייעות רופאי שיניים דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וזאת על ידי שילוב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, לרבות סטאז' (עבודה מעשית במרפאות).

תכנית הלימודים כפופה לדרישות משרד הבריאות, ועל כן אין הבדלים רבים בנושאי הלימוד בין מכללות שונות בתחום, ובדרך כלל כוללים הלימודים, בין היתר, את הנושאים והתכנים הבאים:

ימיה, ביולוגיה, מיקרוביולוגיה, אנטומיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה, היסטולוגיה, תזונה, חומרים דנטאליים, חומרים ברפואת שיניים, עששת, ביצוע צילומי רנטגן, פדודונטיה (ילדים), טיפולי שורש, טיפול בחניכיים, אורתודנטיה, שיקום הפה ופרותטיקה כירורגית, פה ולסת, רפואת הפה, השתלת שיניים, הכרת מעבדת השיניים, עבודת צוות עם רופא השיניים, קורס עזרה ראשונה, סטריליזציה, עבודה עם תוכנות מחשב רלוונטיות, חוק ואתיקה מקצועית ועוד.
 

תעודה

בוגרי קורס סייעות שיניים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעברו בהצלחה גם את מבחני ההסמכה הממשלתיים, יהיו זכאים לתעודת הסמכה מטעם משרד הבריאות, המאפשרת להשתלב בכל העבודות בתחום.
 

אפשרויות תעסוקה

בוגרי ובוגרות קורס סייעות לרופאי שיניים יוכלו להשתלב בעבודה מבוקשת ונדרשת זו במרפאות פרטיות וציבוריות. כיוון שהביקוש לסייעות איכותיות הוא גבוה למדי, ושומר על עצמו אף בתקופות מיתון, יכולים הבוגרים להשתלב במהירות ובקלות יחסית בעבודה בתחום. למעשה, קרוב ל-90 אחוז מבוגרי הלימודים (הזכאים להסמכה) מצליחים להשתלב בעבודה סמוך למועד סיום הלימודים וקבלת התעודה.
איפה אפשר ללמוד קורס סייעות לרופא שיניים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס סייעות לרופא שיניים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?