קורס שינניות

שינניות או לא להיות

קורס שינניות
אם אתם מעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש, יוקרתי ורווחי בתחומי הבריאות, מקצוע בו תסייעו לרבים לשמור על היגיינת הפה ולמנוע מחלות ובעיות בחניכיים ובשיניים – הלימודים בקורס שינניות יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים איכותיים אלו, הנמשכים כשנתיים, ידאגו כי תגיעו מוכנים למבחן ההסמכה של משרד הבריאות, כך שתוכלו מיד בסיום הלימודים להוציא את רישיון העיסוק בתחום – ולהשתלב בשלל העבודות בו.

תפקידיה של השיננית הם רבים, וחשיבותה לשימור ושיפור בריאות הפה, השיניים והחניכיים היא רבה עד מאד. בין היתר עוסקת השיננית בהדרכה והסברה, וכמובן – גם בהעברת טיפולים מניעתיים (כניקוי השיניים, לדוגמא). אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי שיננות – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס שינניות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס שיננית מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין ליהנות מהכשרה מקצועית איכותית ומעמיקה, שתקנה לו מקצוע מבוקש ויוקרתי בתחום הבריאות.

הלימודים מתאימים במיוחד לסייעות רופאי שיניים המעוניינות להתקדם בעבודתן ולהתפתח מקצועית, כמו גם לאחים ואחיות המעוניינים בהסבה מקצועית לתחום יוקרתי זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי שינניות, אולי תגלו עניין גם בקורס טכנאות שיניים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס שיננות כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: תעודת בגרות מלאה (מועמדים מעל גיל 30 יכולים להשלים מכינה במקום בגרות, ומועמדים מעל גיל 40 יכולים, לעיתים, להתקבל על בסיס השלמת 12 שנות לימוד), מעבר של מבדקי התאמה מקצועית ועמידה בריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

כן נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית, לכל הפחות, בשפה האנגלית.

משך לימודים

הלימודים בקורס שינניות הם מקיפים ומעמיקים במיוחד, ועל כן הם גם אינם קצרים כלל וכלל – הם כוללים כ-2000 שעות לימוד אקדמיות (מתוכן כ-450 שעות לימוד לערך המוקדשות להתנסות המעשית) ונמשכים כשנתיים.

בדרך כלל מתקיימים לימודי שיננות במתכונת של כשלושה-חמישה ימי לימוד שבועיים, אולם, במטרה להקל על אנשים עובדים ליהנות אף הם מהכשרה מקצועית איכותית זו, מציעות חלק מהמכללות  בתחום אפשרות ללימודים במתכונת של יום לימודים מרוכז אחד בשבוע למשך שנת הלימודים הראשונה.

נושאי לימודים

קורס שיננית הוא קורס מקיף ומעמיק במיוחד, הדואג להכשיר את בוגריו כאנשי מקצוע מן השורה הראשונה, האוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום. על כן, הלימודים כוללים לא רק שלל נושאים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, אלא גם תרגולים רבים והתנסות מעשית נרחבת – לרבות התנסות בטיפולי שיננות, בפיקוח של רופאי שיניים ושינניות מוסמכות.

תכנית הלימודים כפופה לדרישות משרד הבריאות, ועל כן כמעט ואין הבדלים בנושאי הלימוד בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום.

לימודי שיננות כוללים את התכנים והנושאים הבאים: יסודות המדעים (כימיה, ביולוגיה, ביוכימיה, אנטומיה, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, היסטולוגיה), מבנה הפה, רפואת שיניים משחזרת ומשקמת, אנדודונטיה, פריודונטיה, רפואת שיניים לילדים, כירורגיה, אורתודונטיה, היגיינת הפה, שימוש בתכשירים ואביזרים להיגיינה אוראלית, גילוי מוקדם של בעיות שיניים, צילומי רנטגן, טיפול ברגישות בשיניים, פתולוגיות בפה, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס שיננות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעברו בהצלחה את מבחני ההסמכה של משרד הבריאות, יקבלו רישיון לעסוק בתחום, מטעם משרד הבריאות.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי ובוגרות קורס שינניות, אשר יעמדו במבחני משרד הבריאות, יוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום נדרש זה: בקופות חולים ובמרפאות שיניים עצמאיות, וליהנות מעבודה מבוקשת, מאתגרת ורווחית. חלק מהמכללות בתחום אף מסייעות לבוגרים להשתלב בעבודה בתחום, כך שקליטתם בשוק העבודה בתחום צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.
איפה אפשר ללמוד קורס שינניות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שינניות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?