קורס היפנוזה

לימודים מרתקים ומהפנטים

קורס היפנוזה
אם אתם רופאים, פסיכולוגים או רופאי שיניים, וברצונכם לרכוש את אחד מכלי הטיפול והאבחון המסקרנים והמרתקים ביותר, אשר הינו גם יעיל במיוחד לטיפול בשלל בעיות גופניות ונפשיות – ייתכן כי הלימודים בקורס היפנוזה מיועדים עבורכם. לימודים אלו ידאגו להקנות לכם את כל הידע והכלים הדרושים על מנת לעבור בהצלחה את בחינות ההכשרה הממשלתיות – שיסמיכו לעסוק בהיפנוט לצורך עבודתכם.

לימודי היפנוזה, המשתייכים, כמובן, לעולם לימודי הטיפול והבריאות, הם בגדר חובה עבור המעוניינים להשתמש בכלי עוצמתי זה, שכן, על פי החוק במדינת ישראל, אסור לעסוק בהיפנוזה באם לא עברתם את הקורס המתאים ועברתם, לאחריו, את בחינת משרד הבריאות. אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מהפנטים אלו – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס היפנוט.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי היפנוט מיועדים לפסיכולוגים, רופאים ורופאי שיניים המעוניינים להשתמש בהיפנוזה לצורכי עבודתם: למחקר, לאבחון וטיפול רפואי או פסיכולוגי או לשימוש בחקירות ביטחוניות ומשטרתיות. חל איסור בחוק לעסוק בהיפנוזה למטרות בידוריות.

אם אתם מתעניינים בלימודי היפנוזה, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים קרובים נוספים, הפתוחים לקהלי יעד רבים יותר: קורס דמיון מודרך, קורס NLP, קורס מדיטציה וכיו"ב.

תנאי קבלה

הקבלה לקורס היפנוזה אפשרית רק לרופאים, רופאי שיניים ופסיכולוגים מוסמכים, או סטודנטים לרפואה ורפואת שיניים הנמצאים בשנתם האחרונה ללימודים ופסיכולוגים הנמצאים בתקופת ההתמחות. כן נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולשימוש בהיפנוזה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס היפנוזה כפוף לדרישות משרד הבריאות, ועל כן לימודי היפנוזה חייבים לכלול לפחות 55 שעות לימוד אקדמיות (לפחות 35 שעות לימוד עיוניות ו-20 שעות הדרכה מעשית אינדיבידואלית או קבוצתית) לפסיכולוגים ופסיכיאטרים, ולפחות כ-80 שעות לימוד לרופאים (שאינם פסיכיאטרים) ורופאי שיניים, שכן הם נדרשים, בנוסף לשעות הלימוד המפורטות מעל, גם ל-25 שעות לימוד לפחות בנושאים פסיכולוגיים שונים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מהפנטים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בנוחות בלימודים מרתקים אלו.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס היפנוט הם עשירים ומרתקים, משלבים בין שלל נושאים עיוניים ותיאורטיים לבין תרגולים והתנסויות מעשיות, ודואגים לצייד את בוגריהם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת לעבור בהצלחה את בחינות ההסמכה הממשלתיות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי היפנוזה את התכנים הבאים: ההיסטוריה של ההיפנוזה, מושגיים תיאורטיים בסיסיים הקשורים להיפנוזה, הכנת המטופל להיפנוט, טכניקות היפנוזה, יחסי מטפל – מטופל בהיפנוזה, תופעות הקשורות לתהליך ההיפנוט, הוראות והוראות נגד למניעת סכנות אפשריות, דרכי היישום והשימושים השונים של ההיפנוזה, חוקים הקשורים להיפנוזה, אתיקה מקצועית של העוסקים בהיפנוזה ועוד.

לימודי היפנוזה המיועדים לרופאי שיניים ורופאים (למעט פסיכיאטרים) כוללים גם את התכנים הבאים, מעולם הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה: עקרונות בראיון קליני, עקרונות בפסיכופתולוגיה, התנהגות נורמלית ואבנורמלית, שלבי ההתפתחות הפסיכולוגיים של האדם, מבוא ללמידה, התניה קלאסית והתניה אופרנטית, פסיכולוגיה של הכאב והתמודדות עם מצבי חרדה, לחץ ושחיקה.
 

תעודה

בוגרי קורס היפנוזה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אין תעודה זו מהווה אישור או רישיון לעסוק בהיפנוזה. על מנת לקבל רישיון לעסוק בהיפנוזה ולהפנט מטופלים (או נחקרים) יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בבחינה של משרד הבריאות, אשר אליה ניתן לגשת רק לאחר סיום הלימודים בקורס היפנוזה, במכללה או מוסד לימודים מוכר.
איפה אפשר ללמוד קורס היפנוזה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס היפנוזה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?