קורס כירופרקטיקה

להגיד שלום לכאבי הגב

קורס כירופרקטיקה
אם אתם מעוניינים להכיר את אחת מהשיטות הטיפוליות הזוכות להצלחה רבה בכל רחבי העולם, שיטה המתבססת על טיפול במגע, אשר רבים ממטופליה טוענים כי היחידה שהצליחה לעזור היכן שכשלו כל שיטות טיפול הרפואה המערבית – הלימודים בקורס כירופרקטיקה מיועדים עבורכם. לימודים אלו אמנם לא יכשירו ככירופרקטיים מומחים בעלי תואר דוקטור (שכן לימודי כירופרקטיקה מלאים אינם מוצעים בישראל), אך ידאגו כי תכירו שלל כלים משיטה טיפולית זו.

לימודי כירופרקטיקה, המתאימים במיוחד למטפלים בתחומי הרפואה המשלימה, הבריאות והפרא רפואה, ידאגו כי גם אתם תוכלו להשתמש בשלל כלים משיטה ייחודית זו, על מנת להעניק ללקוחותיכם את הטיפול הטוב והמתאים ביותר, ולסייע להם בטיפול בבעיות בעמוד השדרה ובשלד. בואו לקרוא עוד על לימודי כירופרקטיקה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כידוע, לימודי כירופרקטיקה הם לימודים מקיפים ומעמיקים לתואר דוקטור, הנמשכים שבע שנים ואינם מוצעים באף מוסד לימודים בישראל. אולם, עקב הביקוש הרב ללימודי התחום מציעות מכללות רבות בארץ קורס כירופרקטיקה בסיסי, אשר אמנם אינו מכשיר אתכם ככירופרקטים מומחים – אך מקנה לכם היכרות עם התחום וידע וכלים בו. עמוד זה ידון בעיקר בקורסים בסיסיים אלו.

קהל יעד

הלימודים בקורס כירופרקטיקה מיועדים, בראש ובראשונה, למטפלים ברפואה משלימה (ובעיקר למטפלים במגע ובסוגי העיסוי השונים), המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בלימודי אוסטאופתיה וקורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות מקבלות ללימודים בקורס כירופרקטיקה רק בוגרי קורסים בתחומי הרפואה המשלימה והעיסוי שצברו מעט ניסיון מעשי בעבודה בתחום, מכללות אחרות פותחות שעריהן גם בפני מי שאינו בעל רקע וניסיון בתחום. כמו כן, חלק מהמכללות מקיימות ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

לימודי כירופרקטיקה לתואר דוקטור לכירופרקטיקה נמשכים כשבע שנים (כשש שנות לימודים תיאורטיים ושנת התמחות מעשית), אולם את מסלול זה לא תוכלו למצוא, נכון לשנת 2014, באף מכללה או מוסד לימודים לשעבר.

בארץ תוכלו למצוא קורס כירופרקטיקה (הידוע גם כקורס טיפול בבעיות אורתופדיות למטפלים), אשר אמנם לא יכשיר אתכם ככירופרקטים מומחים – אך יקנה לכם היכרות עם התחום ושלל כלים ומיומנויות בו. קורסים אלו נמשכים חודשים אחדים (בדרך כלל בין שלושה חודשים לחצי שנה) וכוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-100 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים משחררים אלו (בקורס כירופרקטיקה בסיסי – ולא בלימודי הדוקטורט), אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס כירופרקטיקה היא מקיפה ומעמיקה במיוחד, ומשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות התמחות בבתי חולים ומרפאות.

לימודי כירופרקטיקה, המשלבים בין עולם הרפואה המערבית לעולם הרפואה המשלימה, כוללים מגוון נושאי לימוד מרתקים וביניהם: ביולוגיה, עמוד השדרה, פסיכופתולוגיה, מערכת העצבים, רדיולוגיה של מערכת העצבים ועמוד השדרה, אנטומיה ופיזיולוגיה, פתולוגיה, אבחון קליני, אבחון, עיסוי ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי לימודי כירופרקטיקה במסלול השבע-שנתי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (לרבות השלמת חובת הסטאז') יהיו זכאים לתעודת דוקטור לכירופרקטיקה – D.O, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. תעודה זו מוכרת על ידי ארגונים הרלוונטיים.

בוגרי קורסים בסיסיים בתחום הכירופרקטיקה, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס כירופרקטיקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?