קורס אימון לירידה במשקל

להשתלב בעבודה נדרשת ורווחית

קורס אימון לירידה במשקל
אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת, רווחית ומבוקשת, בה תעזרו לרבים לפתח אורח חיים בריא יותר, המבוסס על תזונה נכונה ומתאימה, ובה תסייעו לרבים המעוניינים להפחית ממשקלם להגשים סוף סוף את חלומם – הלימודים בקורס מאמנים לתזונה נכונה מיועדים עבורכם. לימודים אלו, המהווים התמחות מבוקשת במיוחד בעולם האימון (Coaching) ידאגו להכשירכם לא רק בידע וכלים מעולם האימון, אלא, כמובן, גם בידע מעמיק ושלל כלים ייחודיים מעולם הבריאות והתזונה.

כיוון שהאימון זוכה לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות, וכיוון כי גם המודעות לחשיבות של אורח חיים בריא ותזונה נכונה עולות בהתמדה, הביקוש למאמנים עם התמחות בתזונה הוא רב. אז בואו לרכוש מקצוע מרתק, רווחי ומלא סיפוק – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אימון לתזונה נכונה וירידה במשקל.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אימון תזונתי מיועדים לכל המעוניינים להתמחות בתחום מבוקש זה ולהשתלב בעבודה בו, כמו גם עבור המעוניינים בהעשרה אישית בלבד. הלימודים מתאימים הן למאמנים (קואצ'רים) מוסמכים והן לחסרי רקע וניסיון בתחום.

כן מתאימים הלימודים לעוסקים בתחומי הרפואה המשלימה, כמו גם לתזונאים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי אימון לירידה במשקל, אולי תגלו עניין גם בהתמחויות נוספות באימון: קורס אימון כלכלי, קורס אימון לארגונים, קורס אימון לילדים עם הפרעות קשב וריכוז וכו'. כן ייתכן כי תגלו עניין בקורסים נוספים מתחום התזונה: קורס בישול בריא, קורס תזונה טבעית, סדנת Raw Food וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס מאמני תזונה כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: תעודת בגרות מלאה (חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי תואר ראשון), ניסיון תעסוקתי ומעבר של ריאיון אישי / קבוצתי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

חלק מהקורסים בתחום מיועדים למאמנים מוסמכים בלבד, ואילו חלקם מיועדים לחסרי רקע וניסיון בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אימון לירידה במשקל משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים ודרגת ההכשרה ההתחלתית של התלמידים: קורס התמחות באימון לתזונה נכונה ואורח חיים בריא למאמנים מוסמכים כולל, בדרך כלל, בין 60 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, ואילו קורסים מקיפים, הכוללים גם הכשרה בסיסית באימון ומיועדים לחסרי רקע וניסיון בתחום, הם ארוכים יותר וכוללים בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות.

סדנאות אימון לירידה במשקל (כלומר, סדנאות המיועדות למעוניינים להוריד ממשקלם אשר אינן מכשירות את בוגריהם כמאמנים) הן, כמובן, קצרות יותר, וכוללות, בדרך כלל, בין 8 ל-15 מפגשים.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי תתקשו לעשות כן, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס מאמנים לירידה במשקל היא עשירה ומגוונת, ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וזאת על ידי שילוב מרתק של לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות – השתתפות בסדנאות, השתתפות בסטאז' מודרך (העברת תהליך אימון להרזיה) ועוד (הסטאז' מתקיים רק בחלק מהמכללות בתחום).

לעיתים קרובות כוללים לימודי אימון להרזיה את התכנים הבאים: מהו אימון, כלים לאימון, התאמת האימון למתאמן, הצבת מטרות ויעדים, אתיקה מקצועית, יחסי מאמן- מאומן, חשיבה תוצאתית, עקרונות התזונה הנכונה, קבוצות המזון ופירמידת המזון, סוגי דיאטות, בניית תפריטים, חישוב קלורי, התמודדות עם התנגדויות, קשיים ונקודות שבר, מיומנויות בהנחיית קבוצות, בישול בריא, טכניקות הרפיה ודמיון מודרך ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.
 

תעודה

בוגרי קורס מאמני תזונה ואורח חיים בריא, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס אימון בהתמחות תזונה נכונה יוכלו להתחיל לעבוד כמאמנים אישיים ו/ או קבוצתיים (בהתאם להכשרה אותה רכשו) ולהתמחות באימון לתזונה נכונה ואורח חיים בריא ולירידה/ עלייה במשקל הן כעצמאיים והן כשכירים.
איפה אפשר ללמוד קורס אימון לירידה במשקל?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון לירידה במשקל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?