קורס אימון אישי

לימודים חווייתיים במיוחד

קורס אימון אישי
אם אתם נמשכים לתחומי הטיפול אך אינכם מעוניינים להשקיע שנים רבות בלימודי פסיכולוגיה או אחד מתחומי הטיפול באומניות, אם אתם מרגישים כי הטיפול הטוב ביותר לאו דווקא מתרכז בחפירה בכאב ובטראומות העבר, אלא ביעדים והמשאלות ודרכי הצמיחה, ואם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מבוקשת ורווחית באחד התחומים הפופולאריים ביותר של השנים האחרונות – לימודי אימון אישי יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

האימון האישי (Coaching) הוא תהליך ממוקד וקצר מועד (בניגוד לחלק נרחב מהטיפולים שהם ארוכים למדי וכוללניים) שנועד להקנות לאדם המתאמן כלים ומיומנויות שיעזרו לו להתקדם לעבר מטרותיו, להכיר עצמו ולהגשים רצונותיו. אז אם גם אתם רוצים להוביל אנשים בדרכי הצמיחה וההתפתחות, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אימון אישי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי קואצ'ינג אישי מיועדים הן למעוניינים בהכשרה איכותית לעיסוק בתחום מבוקש זה, והן למעוניינים בהעשרה אישית שתעזור להם להתפתח ולהגשים יעדיהם.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים במקצועות הטיפול (פסיכולוגים, מטפלים באומנות וכו'), מורים ויועצים חינוכיים, כמו גם למנהלים בארגונים עסקיים, המעוניינים בכלים אלו שיכולים לתרום רבות לשיפור איכות עבודתם.

אם אתם מתעניינים בלימודי אימון אישי, אולי תגלו עניין גם בקורס אימון לארגונים, קורס טיפול באומנות, קורס אימון הוליסטי ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס אימון אישי כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: השלמת 12 שנות לימוד ותעודת בגרות מלאה (מכללות רבות אף מקבלות רק בוגרי תואר ראשון בלבד), ומעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אימון אישי משתנה בהתאם לעומק והיקף ההכשרה, ולצד קורסים המיועדים בעיקר להעשרה אישית וכוללים כ-70 שעות אקדמיות לערך, קיימים קורסים מקיפים ומעמיקים להכשרה מקצועית של מאמנים אישיים, הכוללים, בדרך כלל, בין 150 ל-200 שעות לימוד, ונמשכים מספר חודשים (בדרך כלל בין ארבעה חודשים לשנה, בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל, מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש).

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעשירים ומפתחים אלו, אך חושבים כי עקב סדר יומכם העמוס תתקשו לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודי בשעות היום ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס קואצ'ינג היא עשירה ומרתקת במיוחד, והתלמידים נהנים הן מרכישת ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק בתחום, והן מהשתתפות בשלל התנסויות מעשיות מפתחות – לרבות השתתפות בתהליך אימון כמאומנים, וביצוע של התמחות מעשית מודרכת, בה הם מעבירים תהליך אימון, בליווי והדרכה של סגל הקורס (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום), כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי אימון אישי את התכנים הבאים: עקרונות האימון האישי, אתיקה מקצועית, חשיבה רציונאלית ותוצאתית, מנהיגות, אסרטיביות, ניהול זמן, מציאות עכשווית ומציאות רצויה, בניית תכנית פעולה, תקשורת בין אישית, החוזה האימוני, התמודדות עם התנגדויות, שימוש בכלים יצירתיים באימון, שיווק ומיתוג עצמי, החוזה האימוני ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס אימון אישי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (לרבות השלמת חובת הפרקטיקום), יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות בתחום מזכות את בוגריהן בתעודות יוקרתיות במיוחד המוכרות על ידי ארגונים ואיגודים מקצועיים רלוונטיים – כלשכת המאמנים בישראל, לדוגמא.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים וקבל תעודת המאמן יוכלו הבוגרים להתחיל לעבוד כקואצ'רים – באופן עצמאי או כשכירים.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרי קורס Coaching אישי, אשר רוצים להמשיך והתפתח מקצועית בתחום, יכולים לפנות לשלל קורסי התמחות מתקדמים בתחום: קורס אימון לארגונים, קורס אימון וייעוץ עסקי, קורס אימון לילדים עם הפרעות קשב וריכוז, קורס אימון לתזונה נכונה ואורח חיים בריא, קורס הנחיית קבוצות, קורס אימון הוליסטי ועוד שלל קורסי התמחות בתחומי האימון.
איפה אפשר ללמוד קורס אימון אישי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון אישי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?