קורס אימון לארגונים

להצעיד ארגונים לאופקים חדשים

קורס אימון לארגונים
אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים, המשלבים בין העולם העסקי והניהולי לעולם האימון והייעוץ – הלימודים בקורס אימון לארגונים יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים אלו, הנמשכים חודשים ספורים בלבד, יכשירו אתכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום ויפתחו לכם שלל אפשרויות מרתקות, מאתגרות ורווחיות בתחום מבוקש זה. אז אם אתם מאמנים מוסמכים או מנהלים – בואו להתפתח ולהרוויח עם לימודים מרתקים אלו.

בדיוק כמו שאנשים פרטיים מתקשים, לעיתים, להשיג מטרותיהם ולהגיע לתוצאות בהן הם חושקים, כך גם ארגונים שונים אינם תמיד מצליחים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם, ובדיוק לשם כך האימון – להוביל את האנשים (או הארגונים) בדרכי ההתפתחות וההצלחה, להשגת והגשמת מטרותיהם ומימוש מלוא הפוטנציאל הקיים בהם. אז בואו לעלות על דרך המלך להצלחה – בואו לקרוא מידע על קורס אימון לארגונים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אימון לארגונים מיועדים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת בתחום זה, והם מתאימים במיוחד למאמנים (קואצ'רים) מוסמכים, כמו גם ליועצים ארגוניים, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולמשוך קהלי יעד חדשים.

הלימודים מתאימים במיוחד גם למנהלים בארגונים ציבוריים ופרטיים שונים, ומנהלי מחלקות ואגפים בארגונים (ובייחוד למנהלי משאבי אנוש), המעוניינים להוביל את הארגון/ המחלקה שבניהולם בדרכי ההצלחה.

אם אתם מתעניינים בלימודי אימון לארגונים אולי תגלו עניין גם בקורס אימון אישי, קורס ייעוץ ואימון כלכלי, קורס ייעוץ ארגוני, קורס ניהול משא ומתן וקורסים נוספים מתחומי האימון ופיתוח המנהלים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס אימון ארגוני כוללים, ברוב רובן של המכללות בתחום, מעבר מוצלח של ריאיון קבלה אישי או קבוצתי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בתחומי הניהול, או בוגרי קורס אימון בסיסי ובעלי ניסיון מעשי בתחום, על מנת שיוכלו להשתלב בלימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס אימון ארגוני כוללים, בדרך כלל, בין 80 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין שלושה לשמונה חודשים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות אחדות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס אימון לארגונים כוללים הן שיעורים פרונטאליים בהם זוכים התלמידים לרכוש את מיטב הידע העיוני והתיאורטי בתחום, והן שלל התנסויות מעשיות מעשירות מפתחות, המקנות להם כלים ומיומנויות בתחום. חלק מהמכללות אף כוללות פרקטיקום מודרך כחלק מתכנית הלימודים, כך שהתלמידים זוכים לצבור מעט ניסיון מעשי בעבודה בתחום כבר במהלך לימודיהם.

לימודי אימון לארגונים כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: פיתוח מנהיגות; יצירתיות וחדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא; גיבוש ובניית חזון ארגוני; גישור ופתרון קונפליקטים; ניהול עצמי וניהול זמן; תקשורת בינאישית; אימון לפריצת דרך אישית וארגונית – מהו ומהם יתרונותיו; תהליך האימון האפקטיבי במצבי של קושי ובעיה; מוטיבציה פנימית מול מוטיבציה חיצונית; כיצד לתפקד ולהשפיע על סביבת העבודה – ממנהל למאמן; כיצד לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בנו ובעובדים ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.
 

תעודה

בוגרי קורס אימון לארגונים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס אימון לארגונים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון לארגונים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?