קורס שדרנות רדיו

הכשרה איכותית בתחום המבוקש

קורס שדרנות רדיו
אם מאז גיל ילדות חלמתם "להופיע" ברדיו, אם אתם מעוניינים להגיש תכנית מוסיקלית, שידורי ספורט או לנהל שיחות אל תוך הלילה עם מאזינים – אולי הגיע הזמן להגשים את חלומכם – ולהצטרף ללימודים בקורס שדרנות רדיו – הקורס שיקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום – כך שסיכויי השתלבותכם בעבודה בו יהיו רבים יותר.

הרדיו עודנו מהווה ערוץ תקשורת מרכזי ופופולארי, והאינטרנט אף הביא לפריחה מחודשת בתחום – שכן הוא מציע שלל ערוצי רדיו חדשים – ואף הקמתו של ערוץ חדש באינטרנט היא קלה היום יותר מאי פעם. אז בואו ליהנות מלימודים שיגרמו לקולכם להישמע – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי שדרנות רדיו.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

על אף הריבוי של ערוצי התקשורת – הרדיו לא מאבד רבות ממעמדו – ואנשים רבים עדיין צמודים לרדיו ודואגים לא לפספס את התכניות האהובות עליהם (ואת החדשות) – בעת נהיגה ברכב, במקום העבודה – ואף בזמנם הפנוי בבית.

על כן – עדיין קיים ביקוש לשדרני רדיו איכותיים שיוכלו להשתלב בעבודה בתחנות השונות – ובתחנות הרדיו האינטרנטי הרבות – ולהנעים את זמנם של המאזינים. אז אם גם אתם רוצים להשתלב בעבודה מרתקת זו – בואו ללמוד בקורס שיקנה לכם את כל הידע והכלים בתחום – קורס הכשרת שדרי רדיו.
 

קהל יעד

לימודי שדרנות רדיו מיועדים לכל המעוניין להשתלב בעבודה מרתקת ומהנה זו, כמו גם למעוניינים אישית בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס קריינות, קורס שדרים וכתבי ספורט, קורס עיתונאות וקורסים נוספים מעולם התקשורת.
 

תנאי קבלה

חלק מהמכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים בקורס שדרנות רדיו – וכל המעוניין מוזמן לבוא וליהנות מהלימודים. מכללות אחרות, לעומת זאת, עורכות מבחני קבלה שונים (כגון מבחני קול ומבחני ביטוי בעברית) וראיונות קבלה, ואף דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד או בעלי תעודת בגרות מלאה.
 

משך לימודים

הלימודים בקורס שדרנות רדיו אינם ארוכים כלל וכלל – ובדרך כלל הם כוללים בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים חודשים אחדים. כמו כן ניתן למצוא קורסים קצרים יותר להעשרה אישית בתחום, כמו גם קורסים ארוכים ומעמיקים במיוחד, שנועדו להכשיר שדרני רדיו מקצועיים מא' ועת ת'.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך אינכם בטוחים כי תצליחו למצוא די זמן פנוי לשם כך – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, כמו גם ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות בזמנים הנוחים להם ביותר.
 

נושאי לימוד

הלימודים בקורס הכשרת שדרנים כוללים מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות חווייתיות, לרבות עבודה באולפן. בחלק מהמכללות אף נהנים התלמידים מסדנאות אומן ומפגשים עם בכירי העובדים בתעשייה – שדרנים ומגישים, מפיקים, מנהלי תחנות וכיו"ב.

בדרך כלל כוללים לימודי הכשרת שדרי רדיו את הנושאים הבאים: עריכת תכנית רדיו; הפקת תכנית רדיו; הגשת חדשות; טכנאות בסיסית; קריאת טקסטים; עריכה מוסיקלית; דיקציה; אינטונציה; עקרונות ההגשה ברדיו; קריינות, ניהול אולפן רדיו; רדיו ואינטרנט; הרדיו ועולם התקשורת בארץ ובעולם; רדיו קהילתי אקטיבי; רדיו ממלכתי; תחקיר וכתיבה עיתונאיים; קיום ראיונות רדיופוניים; שידור תכניות רדיו בגוון אישי; ניהול תכנית רדיו; חדשות ואקטואליה ברדיו; עיתונות משודרת; פרסום וכתיבה קריאטיבית; ועוד.

תעודה

בוגרי קורס שדרנות רדיו, אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים בהצלחה, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס הכשרת שדרני רדיו יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כשדרנים, קריינים ומגישי תכניות רדיו בתחנות הארציות והאזוריות, ובשלל תחנות הרדיו האינטרנטיות, ולעסוק בהגשתם של שלל תכניות – אקטואליה, ספורט, מוזיקה וכו'. כן יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות בעולם הפרסום – ולהיות הקריינים של פרסומות ברדיו ובטלוויזיה.

חלק מהמכללות בתחום מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה בתחום – כך שקליטתם בשוק העבודה צפויה להיות קלה במיוחד.
איפה אפשר ללמוד קורס שדרנות רדיו?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שדרנות רדיו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?