קורס CUBASE

תוכנת הפקת המוסיקה המפורסמת

קורס CUBASE
אם המוסיקה מפעמת בעורקיכם וזורמת בדמכם, וודאי כבר שמעתם על תוכנת קיובייס (Cubase) – תוכנת הסאונד המובילה שהופכת כל אולפן ביתי – לאולפן (כמעט) מקצועי. אז אם אתם מעוניינים לשפר את איכות הקלטותיכם, או להשתלב בעבודה בעולמות המוזיקה והסאונד – היכרות עם תוכנת קיובייס היא בגדר חובה.

היכרות מקיפה ומעמיקה עם תוכנת קיובייס תוכלו לרכוש בעזרת לימודים בקורס קיובייס, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בתחום. קורס זה יקנה לכם, תוך חודשים ספורים, את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לשלוט בשלל הפונקציות של תוכנה מעולה זו. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס קיובייס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס קיובייס מיועדים לכל מי שהמוסיקה ממלאת את חייו – ליוצרים ומוסיקאים חובבים ומקצועיים (בייחוד לעוסקים ביצירת מוסיקה אלקטרונית), כמו גם לאנשי סאונד והגברה, מפיקים מוזיקליים, הנדסאי קול וסאונד – ועובדים נוספים מהתחום, המעוניינים להתמקצע בתוכנה חשובה זו.

הלימודים מתאימים הן למעוניינים בהעשרה אישית – שתעזור להם להקליט באולפן הביתי, והן למעוניינים להשתלב בעבודות באולפנים מקצועיים בתחום.

תנאי קבלה

בעוד מכללות אחדות אינן מציבות כלל תנאי קבלה ללימודים בקורס קיובייס, מכללות אחרות דורשות מהמועמדים להיות בעלי היכרות עם עולמות הסאונד והמוסיקה. לעיתים אף עורכות המכללות ראיונות אישיים ומבחני קבלה ייעודיים (כגון מבחני שמיעה, קצב ויכולות מוזיקליות), הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס תוכנת קיובייס משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים, כמות הזמן המוקדשת לתרגולים כיתתיים ורמת ההיכרות עם התוכנה שהם מקנים לבוגרים (קורס היכרות בסיסית עם קיובייס לצורך העשרה, או קורס להיכרות מעמיקה עם התוכנה ועבודה מקצועית אתה).

בדרך כלל כוללים הלימודים בין 35 ל- 150 שעות לימוד אקדמיות (כשהקורסים הארוכים הם, כמובן, המקצועיים והמעמיקים יותר) והם נמשכים חודשים אחדים.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי Cubase, אך לא בטוחים כי תמצאו מספיק זמן פנוי לשם כך – יש לנו חדשות מעולות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, וללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים, סטודנטים – או עסוקים בכל דבר אחר – תוכלו להשתלב בלימודים המעשירים בשעות והזמנים הנוחים לכם ביותר.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס Cubase משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות עבודה באולפנים עם ציוד מתקדם – כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, והם זוכים לרכוש את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי קיובייס את התכנים הבאים: שפת midi, היכרות עם ציוד האולפן הביתי – חומרה ותוכנה, הכלים העיקריים והבסיסיים בתוכנת קיובייס, VST, אודיו דיגיטלי, סאונד, עריכת אודיו מתקדמת, מיקסר, ניהול קבצים, אוטומציה, טכניקות עיבוד אודיו, שימוש באפקטים, יסודות הסאונד, עקרונות בהפקה מוסיקלית, קומפרסורים ומעבדים דינמיים, קיובייס כסיקוונסר מידי, שלבים בהפקה מוזיקלית, סינתזה, סימפול, עריכת טראק, הפיכת רעיון ליצירה, אקוסטיקה, בטיחות בחשמל ועוד.
 

תעודה

בוגרי קורס קיובייס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות בתחום מעניקות לבוגרים גם תעודה בינלאומית יוקרתית מטעם חברת Steinberg (יצרנית תוכנת קיובייס) - "Certification Training Steinberg".

אפשרויות המשך לימודים

 לאחר סיום לימודי קיובייס, תוכלו להמשיך ולהתמקצע בתחום, ולפנות ללימודים בקורסים נוספים מעולמות הסאונד והמוסיקה – קורס פרוטולס, קורס סאונד, קורס הגברה, קורס מיקס ומאסטרינג וכיו"ב.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להכיר לעומק את תוכנת הסאונד וההפקה המוסיקלית המובילה ולשלוט בשלל הפונקציות המדהימות שהיא מציעה – הלימודים בקורס קיובייס מיועדים עבורכם. אז בואו ליהנות מלימודים שנשמעים מעולה – בואו ללמוד בקורס קיובייס.
איפה אפשר ללמוד קורס CUBASE?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס CUBASE
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?