קורס פרו טולס

לימודי תוכנת האודיו המובילה

קורס פרו טולס
פרו טולס (ProTools) היא תוכנת סאונד מובילה ונפוצה, המשמשת לעריכה מוזיקלית ולשלבי הפוסט פרודקשן. תוכנה זו, הנמצאת בשימוש נרחב הן באולפנים ביתיים והן באלו המקצועיים היא בעלת יתרונות רבים: היא יוצרת סאונד איכותי במיוחד, היא בעלת ממשק משתמש נוח ופשוט לשימוש, היא מציעה אפשרויות עריכה רבות ומתקדמות – והיא נהנית מעדכונים וחידושים תכופים.

אז אם גם אתם מוזיקאים עצמאיים המעוניינים להעלות את איכות יצירותיכם, או אם ברצונכם להשתלב בעבודה בתחומי ההפקה המוסיקלית, הפוסט פרודקשן ועריכת הפסקולים – כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס פרו טולס, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס פרוטולס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ProTools מיועדים ליוצרים ומוזיקאים המעוניינים להפיק מוסיקה באולפן הביתי, כמו גם למפיקים מוזיקליים ומעבדים המעוניינים להתמקצע בתוכנה על מנת להפיק מוסיקה ללקוחותיהם. כן מיועדים הלימודים לטכנאי הקלטות ואנשי סאונד, כמו גם לאנשי פוסט פרודקשן ומעצבי פסקול.

אם אתם מתעניינים בלימודי פרוטולס, אולי תמצאו עניין גם בלימודים בקורס סאונד, קורס מיקס ומאסטרינג, קורס קיובייס – וקורסים נוספים מתחומי המוסיקה.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים בקורס פרוטולס בסיסי, במכללות אחרות נדרשים התלמידים לעבור ראיון אישי, להיות בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית, ולהיות בעלי רקע או ניסיון בתחומי המוסיקה והסאונד. לעיתים אף נדרשים המועמדים להכיר מעט או לדעת להשתמש באחת מתוכנות הסאונד – קיובייס, לוג'יק, פרו טולס וכו'.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פרוטולס משתנה בהתאם להיקף ועומק הלימודים – כמות הזמן המוקדשת לתרגולים מעשיים ורמת ההיכרות עם התוכנה לה זוכים התלמידים.

בדרך כלל נמשכים לימודי Pro Tools בין שלושה לארבעה חודשים, ומכללות רבות מציעות לנרשמים אפשרות בחירה בין קורסים בשעות הבוקר או הערב, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, יכולים להשתלב בלימודים בנוחות וקלות בזמנים והשעות המתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

תכנית הלימודים בקורס Pro Tools דואגת להקנות לבוגרים היכרות מעמיקה עם הפונקציות השונות של תוכנה מובילה זו, והתלמידים נהנים מלימודים המשלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב לבין שלל תרגולים.

לימודי פרו טולס כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים : ממשקי העבודה של התוכנה, מושגי היסוד של תוכנת pro tools, מבוא לטכנולוגיות השונות, התקנה וכוונון של התוכנה, שולחן העבודה והמיקסר, מיומנויות שליטה באמצעות המקלדת. בנוסף: הקלטה, עיבוד, עריכה ומיקס, מעריכה לתמונה- כיצד? השימוש באפקטים שונים ומגוונים שמציעה התוכנה, עבודה עם- Rewire, Markers, OMF, Beat , Xpand ועוד.
 

תעודה

בוגרי קורס פרו טולס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

חל מהמכללות אף מזכות את בוגריהן בתעודת מפעיל Pro Tools של AVID – תעודה בינלאומית יוקרתית, המוכרת על ידי יצרנית תוכנת פרוטולס – AVID. 

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להכיר ולשלוט בתוכנת עריכת ועיצוב הסאונד המובילה, כך שתוכלו להשתמש בה הן באולפן הביתי לתורך הפקת יצירותיכם – והן להשתלב בעבודה באולפנים מקצועיים וחברות הפקה – הלימודים בקורס ProTools מיועדים עבורכם.

לימודים אלו יכשירו אתכם בזמן קצר (בדרך כלל לא יותר מארבעה חודשים) בכל הידע, הכלים והמיומנויות לעבודה מקצועית עם תוכנה זו, המשמשת להקלטות, ערכיות, מיקסים, מאסטרינג, דיבוב ועיצוב פסי קול בתעשיית המוסיקה, הטלוויזיה והקולנוע.  

אז בואו ליהנות מלימודים שנשמעים מעולה – בואו ללמוד בקורס פרוטולס.
איפה אפשר ללמוד קורס פרו טולס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פרו טולס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?