קורס תמ"א 38

לימודי תמ"א ופינוי בינוי

קורס תמ"א 38
תמ"א 38 ופינוי בינוי הם פרויקטים נדל"ניים פופולאריים, אשר נועדו להוביל להתחדשות עירונית ולחזק בניינים ישנים מפני רעידות אדמה. פרויקטים אלו משתלמים הן לדיירי הבניינים – הנהנים מעליית ערך דירתם ומתנאי דיור משופרים, הן ליזמים ומשקיעים, היכולים לגרוף רווחים נאים מהפרויקט, והן למדינה בכללותה – הנהנית מחידוש המרקם העירוני ומביטחון רב יותר לתושביה מפני רעידות אדמה.

אולם, על מנת ליזום ולהוביל פרויקטים אלו בהצלחה, דרושה הבנה מעמיקה בתחום, שכן תמ"א 38 ופינוי בינוי הם פרויקטים מורכבים, המלווים בבירוקרטיות ושלל קשיים. על כן – אם אתם עומדים להשתתף בפרויקטים אלו (כדיירים או כאנשי מקצוע) מומלץ מאד להירשם לקורס תמ"א 38 שיקנה לכם ידע וכלים לביצוע מוצלח (ורווחי) של פרויקטים אלו. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תמ"א 38 ופינוי בינוי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

הלימודים בקורס יזמות תמ"א 38 ופינוי בינוי מיועדים למגוון קהלי יעד – דיירים השוקלים לבצע פרויקט תמ"א 38 בבניינם, כמו גם דיירים שהציעו להם להשתתף בתמ"א 38 או פינוי בינוי, יזמים ומשקיעים המעוניינים להוביל פרויקטים אלו או להשקיע בהם, קבלנים, שמאי מקרקעין ועובדים בתחום הנדל"ן המעוניינים להיכנס בעובי הקורה של התחום, ועורכי דין וארכיטקטים המעוניינים להתמקצע בו.

קיים מגוון נרחב של קורסים בתחום – החלק מקורסי בסיס קצרים המיועדים לענות על שאלות הדיירים, ועד לקורסים מקיפים ומעמיקים המיועדים לאנשי מקצוע בתחום – כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס העונה בדיוק על מטרותיו.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס תמא 38 ופינוי בינוי משתנים בהתאם למטרות הקורס: הקורסים הבסיסיים והקצרים אינם כוללים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה, ואילו קורסים המיועדים לאנשי מקצוע רלוונטיים (עורכי דין, שמאים וכו') עורכים, לעיתים, ראיונות אישיים טרם הקבלה ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פינוי בינוי ותמ"א 38 משתנה בהתאם למטרת הלימודים והיקפם, כאשר קורסים המתמקדים בתמ"א 38 או בפינוי בינוי הם, כמובן, קצרים יותר וכוללים כ-12 עד 25 שעות לימוד, ואילו הקורסים המתמקדים בשני הנושאים – ארוכים יותר, וכוללים כ-25 עד 50 שעות לימוד.

קורסים קצרים במיוחד, הכוללים כ-4 שעות לימוד לערך, ומיועדים לדיירים שהציעו להם להשתתף בפרויקט מוצעים אף הם על ידי מכללות מובילות בתחום.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים חשובים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – על מנת לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים חשובים אלו.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס יזמות תמ"א 38 ופינוי בינוי כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד, הדואגים להכשיר את הבוגרים במיטב הידע בתחום.

בד"כ כוללים לימודי תמ"א 38 ופינוי בינוי את התכנים הבאים: עקרונות תמ"א 38, תנאים להגשת היתר בנייה ולקבלתו, תכנון הנדסי, מש השבחה, מס רכישה, מע"מ, ניתוח הכדאיות הכלכלית של פרויקט תמ"א 38, התגברות על סרבנות דיירים, שיווק התכנית לדיירים, לרשות המקומית ולוועדות התכנון והבנייה, בחירת יזם וקבלן לתכנית, עקרונות הפינוי בינוי, ניתוח כדאיות כלכלית של פינוי בינוי, ניהול סיכונים בפרויקטים נדל"ניים, מימון בנקאי, אנשי המקצוע המלווים את הפרויקט ובחירתם, סיכונים בתכנית ועוד.

תעודה

בוגרי קורס תמ"א 38 ופינוי בינוי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם דיירים המעוניינים ליהנות משיפור תנאי מגוריכם (ומעליית ערך דירתכם), יזמים בתחום הנדל"ן שמחפשים רווחים נאים, או עובדים בתחומי הנדל"ן שמעוניינים להבין לעומק את הליכי התכנון והביצוע המורכבים – לימודי תמ"א 38 ופינוי בינוי מיועדים עבורכם!

בואו ללמוד כיצד להצליח בביצוע פרויקטי נדל"ן – בואו ללמוד בקורס יזמות תמ"א 38 ופינוי בינוי.  
איפה אפשר ללמוד קורס תמ"א 38?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תמ"א 38
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?