קורס פורקס

לימודי מסחר במט"ח

קורס פורקס
אם חשקה נפשכם להשתלב בשוק השקעות המט"ח, הנחשב לשוק שוקק, רווחי ודינאמי במיוחד- אפילו יחסית לשוק ההון הסוער מטבעו-  כדאי לכם, קודם כל, להירשם לקורס פורקס. פורקס הינו, בעצם, הקיצור האנגלי למטבע החוץ (Foreign Exchange = Forex), והקורסים בתחום יציידו אתכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות אשר יסייעו לכם להבין ולהכיר שוק זה לעומקו, ולנהל השקעות ומסחר בו באופן מוצלח.

המסחר בשוק זה מתבצע 24 שעות ביממה בבורסות השונות ברחבי העולם, ועל כן הוא מתאים במיוחד למי שמעוניין לגלגל, בזמנו הפנוי, רווחים נוספים. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי פורקס, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע רב אודות הלימודים בקורס פורקס ומסחר במטבע חוץ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שוק ההון כולל בתוכו אפשרויות השקעה רבות, ואחד מאפיקי ההשקעה המועדפים והחביבים על סוחרים רבים הינו ההשקעה בפורקס (מטבע חוץ), שכן השקעה זו יכולה להיות רווחית במיוחד, ושימוש באסטרטגיות הנכונות יכול להוביל את המשקיע לרווחים גדולים תוך זמן קצר.

שוק זה הוא השוק הגדול ביותר בעולם, ונפח המסחר היומי בו מגיע לאלפי מיליארדים. נפח מסחר גדול זה נובע מהחשיבות הרבה של שוק זה להנעת הכלכלה הגלובאלית, ובאמצעות המסחר במט"ח מסוגלים תאגידים וממשלות לשלם עבור סחורות ושירותים שונים.

אם גם אתם מעוניינים להצטרף לשוק תוסס זה – כיום הדבר פשוט מאי פעם: כל מה שאתם צריכים זה מחשב וחיבור לאינטרנט, ותוכלו להתחיל לסחור בכל שעה לאורך היממה.

על מנת לסחור בהצלחה, תוך גריפת רווחים, תהיו זקוקים לידע רב ולשלל כלים, אך גם את אלו ניתן להשיג בקלות ומהירות יחסיים – כל שעליכם לעשות הוא להירשם ללימודי פורקס, אשר יקנו לכם בזמן קצר את כל הידע והכלים אשר יסייעו בידכם להתחיל לסחור בהצלחה.

קהל היעד

הלימודים בקורס פורקס מתאימים למעוניינים להתחיל להשקיע ולסחור בשוק המט"ח, כמו גם לסוחרים מיומנים ומנוסים, המעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתחום ולהכיר את ההתפתחויות האחרונות בו.

תנאי קבלה

לימודי פורקס אינם כוללים דרישה לידע קודם או לניסיון בהשקעות בשוק ההון, כך שגם אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום, תוכלו ליהנות מלימודים בקורסים מקיפים ואיכותיים אלו.

משך לימודים

לימודי פורקס נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים בלבד, וכוללים כ-30 עד 50 שעות לימוד אקדמיות.

כדאי לדעת כי גם אם אתם עובדים במשרה מלאה ושעות הבוקר שלכם אינן פנויות ללימודים, תוכלו להשתלב בקורס זה ברבים ממוסדות הלימוד והמכללות המובילים בתחום, המציעים גם מסלולי לימוד בשעות הערב.

נושאי לימוד

קורס פורקס כולל, בדרך כלל, לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים המקיפים שבו, גם שלל התנסויות מעשיות – לרבות מסחר בזמן אמת, בליווי ופיקוח של מרצי הקורס.

נושאי הלימוד בקורס פורקס כוללים, בד"כ, את התכנים הבאים: מבוא לשוק המט"ח, השפעת שוק המט"ח על שוק ההון, מונחי יסוד בעולם הפורקס, סוגי מטבעות, רמות תמיכה והתנגדות של מטבעות, שיקולי ריבית והשפעתם על קבלת ההחלטות, תיקוני פיבונאצ'י, זיהוי נגזרת הממוצעים, כלי ניתוח, פיתוח עמידות מנטאלית למסחר במטבע חוץ, תעלות מחיר, עסקאות לטווח קצר ועסקאות לטווח ארוך, ועוד שלל נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי ריגושים וסיכונים, ואתם מחפשים אפיקי השקעה דינאמיים וסוערים, בהם אפשרויות הרווח הינן גדולות במיוחד (אך הסיכונים אינם קטנים אף הם), ייתכן כי מסחר והשקעות בשוק הפורקס – השוק הגדול ביותר בעולם - הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

אז בין אם אתם מחפשים תעסוקה במשרה מלאה – בהשקעות פרטיות או כשכירים במגוון עבודות מרתקות, ובין אם אתם מעוניינים לנצל את שעותיכם הפנויות לגריפת רווחים, קורס פורקס מיועד עבורכם.
איפה אפשר ללמוד קורס פורקס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פורקס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?