קורס מסחר במט"ח

איך לסחור כמו המקצועניים

קורס מסחר במט"ח
המסחר בשוק המט"ח (מטבע חוץ) זוכה בשנים האחרונות לפופולאריות הולכת וגוברת (בדומה למסחר בשוק ההון בכללותו), ומשקיעים פרטיים רבים מצטרפים למסחר שוקק וסוער זה. כיון שהפעילות בשווקי המט"ח השונים מסביב לעולם מתרחשת 24 ביממה ו-7 ימים בשבוע, יכול כל אחד בזמנו הפנוי לקחת חלק במסחר סוער זה. על כן, רבים מהסוחרים במט"ח אינם פורשים מעבודת יומם, ופשוט מבלים חלק משעותיהם הפנויות און ליין, במטרה "לרפד" את הכנסתם החודשית בסכומים נאים נוספים.

כמו כן, רבים אחרים מחליטים להשקיע את מירב זמנם ומאמציהם במסחר שוקק זה, אשר יש שיאמרו כי ניתן להתמכר אליו. אם גם אתם שוקלים להשתלב במסחר זה, אך אינכם יודעים איך להתחיל, הגעתם למקום הנכון! בואו לקרוא מידע אודות הלימודים בקורס מסחר במט"ח, אשר יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להתחיל לסחור בהצלחה. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שוק המט"ח (פורקס), אשר עד לפני שנים לא רבות, כמעט כל הפעילות בו הייתה שמורה לגופים פיננסיים גדולים, תאגידים וממשלות. הנהירה של סוחרים פרטיים רבים – אנשים מן היישוב, ללא מומחיות פיננסית יוצאת דופן, למסחר בשוק המט"ח נזקפת, לפחות בחלקה, לזכות האינטרנט והטלפונים החכמים, אשר מאפשרים לכל אחד (כמעט), בכל מקום ובכל זמן לבצע פעולות מסחר והשקעה במט"ח.

שוק זה טומן בחובו הזדמנויות רבות לרווחים, כמו גם אי אלו סיכונים להפסדים, ועל כן טרם תחילת המסחר בו מומלץ להירשם לאחד מהקורסים המעולים בתחום, באחת המכללות המוכרות והמובילות, אשר ידאגו כי תקבלו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות לניהול המסחר באופן מושכל, הגורף את מירב הרווחים, וממזער את ההפסדים.

קהל יעד

קהל היעד לקורס מסחר במט"ח הוא רחב במיוחד – כל מי שמעוניין להבין כיצד גם הוא יכול להרוויח ממסחר במטבעות זרים יכול להשתלב בלימודים מרתקים אלו.
 

דרישות קבלה

בדרך כלל לא נדרש ידע קודם או ניסיון במסחר והשקעות על מנת להתקבל ללימודי מסחר במט"ח, ולא נדרשת היכרות עם שוק ההון או הבנה מעמיקה בכלכלה ופיננסים. חלק מהמכללות, המציעות קורסים מתקדמים יותר, דורשים, לעיתים, מהמועמדים ניסיון קל במסחר והיכרות בסיסית עם שוק ההון. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימודים נדרשים המועמדים להבין אנגלית, לפחות ברמה בסיסית.

משך לימודים

לימודי מסחר במט"ח אינם נחשבים ללימודים ארוכים במיוחד, וברוב המכללות הם כוללים בין 40 ל-60 שעות  אקדמיות. חלק מהמוסדות חורגים מהממוצע ומציעים קורסים קצרים וממוקדים יותר, וחלק מהמוסדות אף מציעים קורסים מעמיקים וארוכים יותר.

כיוון שלימודים אלו מיועדים לציבור הרחב, אשר בחלקו הינו עובד ושעות הבוקר אינן פנויות, מציעות חלק מהמכללות מסלולי לימוד בשעות הערב וימי שישי בבוקר, במטרה להקל על אנשים עובדים המעוניינים בלימודים מרתקים אלו. כמו כן, ניתן להשתלב בלימודים און ליין (באמצעות האינטרנט) בהם מערכת השעות הינה גמישה במיוחד.

נושאי לימוד

לימודי מסחר במט"ח משלבים, בדרך כלל, לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לצד מגוון התנסויות מעשיות – לרבות סימולציות ומסחר בזמן אמת, כך שהמשתתפים בקורס נהנים מהכשרה יסודית ומעמיקה במיוחד.

קורס מט"ח כולל, בד"כ, את נושאי הלימוד הבאים: היכרות עם שוק המט"ח, ההשפעות ההדדיות בין שוק המט"ח לשוק ההון (הבורסה לניירות ערך), סוגי מטבעות, הפסיכולוגיה של שוק המט"ח, התמודדות מנטאלית ומסחר במט"ח, עסקאות לטווח קצר ועסקאות לטווח ארוך, רמות התמיכה וההתנגדות של המטבעות, שיקולי ריבית, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

סיכום

לסיכום, המסחר בשוק המט"ח הוא מסחר דינאמי וסוער במיוחד, המתאים בעיקר לחובבי ריגושים, המוכנים ליטול סיכונים על מנת לזכות ברווחים אדירים. אם גם אתם מעוניינים להתחיל לסחור בשוק שוקק זה – בין אם כעיסוק עיקרי או צדדי, מומלץ מאד להירשם תחילה ללימודי מט"ח.

לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות אשר יעזרו לכם לנהל את המסחר באופן מחושב ומושכל, כך שתוכלו לגרוף את מירב הרווחים, ולצמצמם את ההפסדים למינימום האפשרי. אז הצטרפו גם אתם למשקיעי המט"ח הרבים מסביב לעולם, הנהנים מרווחים נאים במיוחד – בואו ללמוד בקורס מט"ח.
איפה אפשר ללמוד קורס מסחר במט"ח?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מסחר במט"ח
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?