קורס מסחר סקאלפינג

לימודי שיטת המסחר הפופולארית

קורס מסחר סקאלפינג
אפשרויות הרווח האדירות המתאפשרות מהשקעה ומסחר בשוק ההון קורצות לרבים, וכיום – בעידן האינטרנט והסמארטפונים, האפשרות של המשקיע הפרטי להצטרף ל"משחק" קלה מאי פעם. אם גם אתם שוקלים להתחיל לסחור בשוק ההון, או אם אתם סוחרים בו זה מכבר, ודאי שמעתם על שיטת המסחר המכונה סקאלפינג (Scalping), הזוכה לפופולאריות רבה בקרב הסוחרים. יתרונותיה של השיטה הם רבים וברורים – היא מהירה ורווחית, דורשת הון צנוע בלבד, וזמן החשיפה לסיכון בה הוא מינימלי.

כמובן שעל מנת באמת להרוויח תוך שימוש בשיטה זו, יש צורך בהיכרות מקיפה והבנה מעמיקה של כל פרטיה ומאפייניה, כמו גם עם שוק ההון בכללותו וכלי הניתוח הטכני הרלוונטיים. קורס מסחר סקאלפינג יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להתחיל לסחור בשיטת סקאלפינג בהצלחה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שיטת המסחר בסקאלפינג הולכת וצוברת פופולאריות רבה בקרב משקיעים פרטיים רבים, בזכות ההון הקטן הדרוש על מנת להתחיל להרוויח תוך יישומה, בגלל מהירות הרווחים שהיא מאפשרת, ובזכות צמצום משך הזמן של החשיפה לסיכון, והסרת הצורך לחזות את כיוון השוק לטווחי זמן ארוכים.

שיטת הסקאלפינג כוללת כניסה לעסקאות רבות יחסית עם כמות חוזים גדולה וסבירות גבוהה לרווח, לטווח זמן קצר במיוחד – בדרך כלל דקות ספורות בלבד. באופן זה מתאפשר לסוחר להרוויח סכום קטן יחסית מכל עסקה, אולם אם הסוחר נכנס להשקעות רבות, כנהוג בשיטה זו – ביכולתו להרוויח סכומים גדולים. למעשה מיישמת שיטה זו את הפתגם הידוע – "בכדיי להרוויח מיליון דולר, אתה רק צריך להתכופף ולהרים דולר אחד מיליון פעם".

אז אם גם אתם מעוניינים להתחיל לסחור באחת השיטות הנפוצות והרווחיות, אשר זוכות לאהדה רבה בקרב הסוחרים, ומתאימה במיוחד לחובבי ריגושים ואדרנלין, המעוניינים ברווחים מהירים – הירשמו לקורס מסחר סקאלפינג ותתחילו ליהנות מאפשרויות הרווח הממתינות לכם.

קהל היעד

הלימודים בקורס מסחר סקאלפינג מתאימים לסוחרים מתחילים ומנוסים כאחד, המעוניינים להתמקצע בשיטת מסחר פופולארית ורווחית זו.
 

תנאי קבלה

לימודי מסחר סקאלפינג אינם מציבים, בדרך כלל, תנאי קבלה, ולא נדרש ידע או ניסיון קודם במסחר והשקעות בשוק ההון על מנת להשתלב בלימודים. יחד עם זאת, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום דורשים ממועמדיהם להיות בעלי ידע בסיסי במסחר בשוק ההון.

משך לימודים

לימודי מסחר סקאלפינג כוללים, בדרך כלל,  כ-40 עד 50 שעות לימוד אקדמיות לערך, ונמשכים חודשים אחדים.

מכללות רבות מציעות לימודי ערב (בנוסף ללימודי הבוקר) במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בנוחות בלימודים מעשירים אלו.

נושאי לימוד

קורס מסחר סקאלפינג כולל, בדרך כלל, שילוב בין לימודים עיוניים רלוונטיים מקיפים, לבין שלל התנסויות ותרגולים, לרבות תרגול מסחר סקאלפינג בזמן אמת.

לעיתים קרובות כוללים הלימודים בקורס סקאלפינג את הנושאים הבאים: מושגי יסוד בשוק המניות, מבנה השוק, היכרות עם בורסות ארה"ב, הכרת הגופים הפועלים בשוק ואופן פעולתם, הכרת מדדים ונתוני המסחר, מבוא לסקאלפינג, היכרות עם תוכנת המסחר Level 2, חלוקת יום המסחר בהתאם לשעה ואופי המסחר הנגזר מכך, בחירת עסקה נכונה, נקודות כניסה, ניהול ויציאה, ניתוח אופי המסחר בשלב הפתיחה, מסחר פעיל ועוד מגוון נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, כפי שניתן לראות מהאמור לעיל, שיטת המסחר בסקאלפינג היא משתלמת במיוחד, יתרונותיה רבים, וניתן להגיע בעזרת השימוש בה לרווחים מהירים וקלים (יחסית).

גם אם אתם חסרים כל ידע בשוק ההון תוכלו להירשם ללימודי מסחר סקאלפינג, אשר תוך שבועות ספורים בלבד יקנו לכם את כל הידע והכלים להם תזדקקו על מנת להתחיל לסחור בהצלחה, תוך יישום שיטה ייחודית זו. אז בואו ליהנות מלימודים משתלמים – בואו ללמוד בקורס סקאלפינג.
איפה אפשר ללמוד קורס מסחר סקאלפינג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מסחר סקאלפינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?