קורס ניהול פיננסי

כל הפרטים על הלימודים

קורס ניהול פיננסי
אחד התחומים החשובים והמהותיים להצלחתו של כל ארגון, עסק וחברה הוא ניהול פיננסי נכון, ורבים הארגונים והעסקים שנקלעו למשברים עקב טעויות בניהולם הפיננסי. מנהלים רבים, כמו גם יזמים ובעלי עסקים פרטיים, חסרים את הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשים על מנת לנהל את תחום הפיננסים באופן אופטימלי, והם נוטים להסתמך על אנשי הכספים ורואי החשבון, ובכך מאבדים את המעקב הנדרש אחר ההתנהלות הפיננסית של הארגון.

אם גם אתם מרגישים כי חסר לכם הידע הדרוש לניהול פיננסי מיטבי, אך אינכם מעוניינים להשקיע שנים בלמידת תואר בכלכלה, במנהל עסקים וכד', יש לנו חדשות טובות עבורכם – לימודי ניהול פיננסי, הנמשכים חודשים ספורים בלבד, יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הרלוונטיים, באופן ממוקד וממצה, ללא בזבוז זמן על לימודים כלליים ולא פרקטיים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ניהול פיננסי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

רבים מהמנהלים, היזמים, אנשי העסקים ובעלי העסקים בישראל חסרים ידע בסיסי בתחומי הפיננסים, אשר, לעיתים, יכול לפגוע בהתנהלותם העסקית, שכן, תחום הפיננסים הוא אחד המשפיעים ביותר על הצלחתו של כל ארגון וארגון.

 אם גם אתם מרגישים כי ידיעותיכם בתחום אינן מספקות וברצונכם להכיר את עיקרי הנושאים הפיננסיים הרלוונטיים, לרכוש כלים לניתוח סיכונים פיננסיים ולקבלת החלטות השקעה ומימון מושכלות, לדעת לקרוא דו"חות כספיים ולהבין את תהליכי הדיווח הפיננסי – כדאי לכם להירשם לקורס ניהול פיננסי, אשר יקנה לכם ידיעות וכלים אלו (ועוד), כך שיכולת הניהול הפיננסי תשתפר פלאים, ותשפיע, קרוב לוודאי, על הצלחת הארגון בו אתם עובדים.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול פיננסי מיועדים בראש וראשונה למנהלים אשר חסרים השכלה פיננסית פורמלית, ומעוניינים להשיגה, על מנת לשפר את כישוריהם בתחום – מנכ"לים וסמנכ"לים, מנהלי אגפים, יזמים ואנשי עסקים, יועצים עסקיים ועורכי דין, בעלי עסקים וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

לעיתים קרובות הקבלה לקורס ניהול פיננסי מותנית בניסיון ניהולי מעשי. כמו כן, חלק מהמכללות בתחום דורשות מהמועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודים.

משך לימודים

לימודי ניהול פיננסי כוללים, בדרך כלל, בין 100 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים מספר חודשים. קיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד, הנמשכים בין שנה לשנתיים, וקורסים קצרים, הכוללים פגישות אחדות, וכוללים עד 50 שעות לימוד בלבד.

כדאי לדעת כי בחלק ניכר של המכללות בתחום מוצעים לימודים אלו במסלולים נוחים במיוחד, הכוללים לימודים בשעות אחר הצהריים והערב ובימי שישי, במטרה להקל על קהל היעד ללימודים –מנהלים מדרגים ומתחומים שונים, בעלי עסקים וכו', הנמצאים בעבודתם במהלך רוב שעות היום.

נושאי לימוד

לימודי ניהול פיננסי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא לכלכלה, דיני עסקים וחברות, חישובים פיננסיים, הערכת כדאיות של פרויקטים, תמחור נכסים, חלוקת דיבידנדים, קבלת החלטות, חשבונאות ניהולית, כלים ניהוליים לתכנון ובקרה, חשבונאות פיננסית ודיווח כספי, התקינה החשבונאית בארץ ובעולם, עקרונות המדידה החשבונאית, כלים לקריאה וניתוח של דו"חות כספיים, מיסי חברות, מיסי רווחי הון, מיסוי בינלאומי, מטרות הפירמה, ניהול סיכונים פיננסיים, שיטות תגמול ותמרוץ, יסודות המימון, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מרגישים כי חסר לכם ידע וכלים בתחום הניהול הפיננסי, או אם אתם מוצאים את עצמכם יושבים, לעיתים, בישיבות ההנהלה ולא מבינים לחלוטין את העניינים הפיננסיים הנדונים, מומלץ מאד כי תירשמו לקורס ניהול פיננסי, אשר ימלא פער זה ויכשיר אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בנושא.

אז אל תחכו עד שיהיה מאוחר מידי – הירשמו בהקדם לקורס ניהול פיננסי, ותתחילו להוביל את ארגונכם בדרך המלך להצלחה.
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול פיננסי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול פיננסי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?