קורס השקעות ערך

איך להרוויח בטווח הארוך

קורס השקעות ערך
אם אתם פועלים בשוק ההון, סביר להניח כי נתקלתם במונח השקעות ערך וכי כבר שמעתם אודות אפשרויות הרווח האדירות שבהשקעות אלו. השקעות הערך הן אסטרטגית השקעה לטווח ארוך, הדוגלות בקניית מניות של חברות איכותיות ומובילות בתחומן, ושמירה על המניות לאורך שנים. בדרך כלל קונים משקיעי הערך את המניות כאשר מחירן נמוך יחסית, בידיעה כי מחיר זה עתיד לעלות בטווח הזמן הארוך, ובכך לספק להם רווחים נאים.

על מנת לדעת אילו מניות לקנות, נדרש ניתוח מעמיק של החברה, ועל כן דרושה הבנה פיננסית רבה שתעזור לבחור את המניות הנכונות. על מנת שתוכלו לדעת כיצד לנתח ולבחור מניות ראויות להשקעות ערך, יהיה עליכם להירשם לאחד מהקורסים בנושא, המציעים שלל כלים, טכניקות וידע רב ומעמיק, אשר יעזור גם לכם להיכנס לתחום השקעות הערך, וליישמה בתיק ההשקעות הפרטי שלכם. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

השקעות הערך (Value Investing),, אשר פיתוחן נזקף לזכותו של בנג'מין גראהם (מורו ורבו של וורן באפט), הינן אסטרטגיות השקעה לטווח ארוך, הנמצאות בשימוש כבר מעל ל-70 שנה, ואשר הפכו רבים ממאמיניהן האדוקים למיליונרים.

השקעות אלו תומכות ברכישת מניות של חברות "איכותיות" – כלומר, חברות יציבות, בעלות הנהלה רצינית, אמינה, מקצועית ובעלת יכולת ביצוע, אשר מקיימות שקיפות חשבונאית, שומרות על יתרון תחרותי מתמשך, ועונות על קריטריונים נוספים, המבטיחים את איכותה.

כיוון ששוק ההון נוטה להיות תנודתי, ניתן לרכוש מניות של חברות אלו כאשר מחיריהן נמצאים "ברצפה", תוך הנחה כי לאורך זמן (והרבה זמן), יעלו מחירי המניות, וכך יעלו, בהתאמה, גם רווחי המשקיעים.

השקעות הערך הינן בטוחות ורווחיות במיוחד, אולם על מנת לדעת לבחור את החברות בהן כדאי להשקיע, נדרשים שלל כלים פיננסיים, כמו גם הבנה מעמיקה בתחום. את כל אלו (ועוד) תוכלו לקבל אם תבחרו להשתתף באחד מהקורסים הייחודיים ללימודי השקעות ערך, שנועדו להכשיר את בוגריהם לביצוע השקעות ערך בהצלחה.

קהל יעד

הלימודים בקורס השקעות ערך מיועדים למי אשר הינם בעלי ידע וניסיון בסיסי בהשקעות בשוק ההון, המעוניינים ללמוד את נושא השקעות הערך לעומקו. על מנת שהלימודים בקורס יהיו אפקטיביים, נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי בקריאת דו"חות כספיים והערכת שווי חברות.
 

תנאי קבלה

קורס השקעות ערך מיועד, כאמור, למשקיעים מנוסים – והקבלה אליו מותנית בניסיון במסחר והשקעות בשוק ההון, או, לכל הפחות, השלמת קורסים בסיסיים בתחום – כקורס מבוא לשוק ההון, לדוגמא.

חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים ללימודי השקעות ערך להיות בוגרי תואר ראשון או שני רלוונטיים (כלכלה, חשבונאות, מנהל עסקים וכד'), ואילו מכללות אחרות אינן מציבות דרישה זו. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

קורס השקעות ערך כולל, במרבית המקרים, בין 30 ל-50 שעות לימודים אקדמיות, והלימודים בו נמשכים כחודשיים- שלושה.

כדאי לדעת כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד המיועדים לאנשים עובדים ומתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים אף בימי שישי בבוקר.

נושאי לימוד

לימודי השקעות ערך כוללים, בדרך כלל, את התכנים והנושאים הבאים: ההיסטוריה של השקעות הערך, הפילוסופיה של השקעות הערך, ההבדל בין השקעה למסחר, מה קובע את מחיר המניה, משקיע אקטיבי ומשקיע פסיבי, מבנה הדו"ח הכספי, דו"ח רווח והפסד, דו"ח תזרים מזומנים, ניתוח חברות, אסטרטגיות ושיטות להשקעות פסיביות, כתבי אופציה, אגרות חוב, בנייה וניהול של תיק השקעות, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, אם אתם משקיעים מנוסים, וברצונכם ללמוד לעומק את תחום השקעות הערך, הנחשבות כהשקעות מוצלחות במיוחד, אשר רבים מהמשקיעים המנוסים והעשירים בעולם שומרים לה אמונים, כדאי לכם מאד להירשם לקורס השקעות ערך, אשר יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים, המיומנויות והטכניקות, שיעזרו לכם לבחור חברה "איכותית", אשר תוכלו לקנות את מניותיה, וליהנות מאפשרויות הרווח לטווח הארוך שמאפשרת השקעה זו.
איפה אפשר ללמוד קורס השקעות ערך?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס השקעות ערך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?