קורס הנפקת חברת נדל"ן

איך לבצע הנפקה מוצלחת

קורס הנפקת חברת נדל"ן
אם אתם בעלים ומנהלים בכירים בחברת נדל"ן רווחית, אתם, קרוב לוודאי, מצליחים "לסגור את החודש" ללא בעיות, ונהנים מהכנסה קבועה ונאה במיוחד. אולם, לעיתים הכנסה זו, מכובדת ככל שתהא, אינה מתקרבת לסכומים האגדתיים שניתן לגרוף מהנפקת חברת נדל"ן מצליחה בבורסה.

אז אם גם אתם חולמים "לעשות את המכה" ולהתחיל בהליך הנפקה, מומלץ, כצעד ראשון, להירשם לקורס ייחודי שכמו נתפר עבורכם – קורס הנפקת חברות נדל"ן, בו תקבלו את מיטב הידע והכלים שיעזרו לכם להבין ולהוביל הליך הנפקה מוצלח במיוחד. אז בואו ללמוד מתי לצאת להנפקה, ואיך להפוך את הנפקת החברה למוצלחת במיוחד – בואו ללמוד בקורס הנפקת חברות נדל"ן.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כפי שכולנו יודעים, בכדיי לממש את השווי של חברה מסוימת, אחת הדרכים העומדות בפנינו היא הנפקתה בבורסה – כלומר, למכור את מניות החברה לציבור, ולהפוך אותה לחברה ציבורית (הדרך השנייה היא, כמובן, מכירת החברה).

הליך ההנפקה הוא סבוך ומורכב, ועל מנת לבצעו בצורה הטובה ביותר, דרושה הבנה מעמיקה של ההליך, ושלל ידע וכלים בנושא. אם אתם מעוניינים להבין את התהליכים השונים של ההנפקה, על הסיכונים והסיכויים הטמונים בה, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת האם ומתי להנפיק, וכיצד לבצע הליך זה, כדאי לכם להירשם לקורסים הייחודיים, אשר יקנו לכם את כל המידע, הכלים והמיומנויות שישרתו אתכם בהליך ההנפקה המורכב.

אז אם גם אתם משרתים בתפקידי ניהול בכירים בחברת נדל"ן השוקלת את המשך דרכה, וחושבת לצאת להנפקה בבורסה, לימודי הנפקת חברות נדל"ן מיועדים עבורכם!

קהל יעד

הלימודים בקורס הנפקת חברות נדל"ן מיועדים לבעלי חברות, מנהלים, חברי דירקטוריון ונושאי משרה בכירים בחברות נדל"ן, המעוניינים להעמיק ולהעשיר את הידע שלהם בתחום, להכיר את תהליכי ההנפקה, וללמוד מהו התזמון הנכון להנפקת החברה.
 

תנאי קבלה

ברב המכללות ומוסדות הלימוד שמציעים קורס הנפקת חברות נדל"ן אין תנאי קבלה רשמיים, אולם ידע בסיסי והבנה של שוק ההון יכולים להקל מאד על הנרשמים ללימודים. כמו כן, ידע וניסיון בעבודה בחברות נדל"ן נדרשת אף היא – על מנת שתוכלו להפיק משהו מלימודים אלו.

משך לימודים

בדרך כלל כולל קורס הנפקת חברות נדל"ן בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בו נמשכים בין חודשיים לשלושה.

כדאי שתדעו כי כיוון שקורסים אלו מיועדים בעיקרם לאנשים עובדים, מציעות המכללות בתחום מגוון מסלולי לימוד – בשעות הבוקר, בשעות הערב, בימי חול ובימי שישי - במטרה להקל על השתתפותם של אנשים עסוקים אלו בלימודים.

נושאי לימוד

לימודי הנפקת חברות נדל"ן כוללים, בד"כ, את נושאי הלימוד הבאים: מבוא לשוק ההון, שיקולי הנפקה בבורסה, מטרות ויעדים בהנפקה, אנשי מקצוע מסייעים, סוגי ניירות ערך, הנעת תהליך ההנפקה, בניית ובחינת תשקיף, הכנת החברה להנפקה, אנשי מפתח בהנפקה, שיווק ההנפקה, שקיפות וגילוי נאות, קביעת מחיר, הנפקה בארץ והנפקה בחוץ לארץ, יום המסחר הראשון, תזמון היציאה להנפקה, חוקים ותקנות רלוונטיים, התקינה החשבונאית הבינלאומית IFRS, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם משמשים בתפקידי ניהול בכירים בחברת נדל"ן ואתם שוקלים יציאה להנפקה בבורסה, כדאי לכם לא לעשות צעדים פזיזים בהחלטות הרות גורל כגון אלו, וללמוד לעומק את הליך ההנפקה הסבוך, על הסיכונים הרבים הנלווים אליו, ועל הסיכויים המפתים הטמונים בו.

בכדיי לקבל את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות שיעזרו לכם להבין את הליך ההנפקה, לקבל את ההחלטות הדרושות ולנהלו ביד בוטחת – מומלץ כי תירשמו לקורס הנפקת חברות נדל"ן, בו המומחים הגדולים בנושא ידאגו כי תקבלו את כל הידע והכלים לביצוע אופטימלי של ההנפקה, כך שאתם ושותפיכם תיהנו ממירב הרווחים האפשריים.

אז אל תיקחו סיכונים מיותרים, אשר יכולים לעלות לחברה בהפסדים כבדים – בואו ללמוד בקורס הנפקת חברות נדל"ן בטרם תחילת הליך ההנפקה, כך שתדעו לבצעה על הצד הטוב ביותר.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הנפקת חברת נדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?